Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6158/29911 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mistrzostwa Chorzowa na maksy
GP Śląska - Mistrzostwa Chorzowa
sobota, 3 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
MP
MP
4
3
61.577035III
III
2.16898
18890
Maciej Kędzierski
Vasil Valchev
MA
SL
7
7
60.745829III
III
3.21584
03170
Jacek Fidler
Cezary Góra
SL
SL
1.5
9
56.384724 
 
4.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
55.673618 
 
5.03068
03499
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
SL
SL
9
11
55.492513 
 
6.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
54.29147 
 
7.07341
03345
Ireneusz Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
21
18
54.15137 
 
8.21601
13411
Natalia Fręchowicz
Michał Kaleta
SL
LU
1.5
7
53.76116 
 
9.03098
03408
Jerzy Ciesielczuk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
12
5
52.5595 
 
10.21538
21408
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
52.2974 
 
11.21578
15259
Erik Klems
Dominika Ocylok
SL
SL
2
4
51.9453 
 
12.12846
03554
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Tomsia
SL
SL
7
11
51.2932 
 
13.11092
22237
Tytus Bisping
Jerzy Szałas
MP
MP
7
0
50.9911 
 
14.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
9
9
49.2011 
 
15.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
49.1011 
 
16.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
SL
5
2
48.4311 
 
17.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.8111 
 
18.21210
11244
Franciszek Kierepka
Tomasz Kierepka
SL
SL
1.5
2
47.3511 
 
19.03185
03546
Zbigniew Guła
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
47.1111 
 
20.22407
22406
Marcin Gancarczyk
Marceli Małecki
SL
SL
0.5
0
46.9911 
 
21.14870
03578
Mieczysław Antosz
Dietmar Warzecha
SL
SL
3
5
46.0611 
 
22.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
44.9111 
 
23.03087
 
Bogdan Cholewik
Andrzej Kuźniar
SL
-
5
0
44.4711 
 
24.21908
19601
Magdalena Podgórczyk
Jan Surdej
MP
MP
1
2
42.1011 
 
25.22374
22393
Justyna Kulińska
Sara Maryniok
SL
SL
0.5
0.5
35.7111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 622 punkty PKL, w tym 332 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.11:53:20 (0.2740/60) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.