Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6126/29952 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o puchar Burmistrza Solca Kujawskiego
OTP** o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego
sobota, 24 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
59.86100II
II
2.22357
03954
Jan Dzedzej
Maciej Sukniak
KP
KP
1.5
4
59.4586III
III
3.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
7
59.1575III
III
4.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
57.3363 
 
5.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
56.1851 
 
6.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
2.5
5
56.0639 
 
7.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
54.4328 
 
8.03958
08379
Franciszek Szafranek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
3
4
53.1620 
 
9.03987
04022
Piotr Turowski
Adam Wujków
KP
KP
11
17
53.1418 
 
10.03744
09259
Andrzej Jarmużek
Kazimierz Ligęza
KP
KP
4
7
53.0716 
 
11.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
7
52.7314 
 
12.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
52.3212 
 
13.19420
22370
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2.5
1
51.9210 
 
14.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
9
51.638 
 
15.13003
08251
Mariusz Bielski
Adam Kozłowski
KP
KP
5
4
51.406 
 
16.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
KP
7
12
51.304 
 
17.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
4
49.802 
 
18.20264
04033
Filip Barnigiel
Mariusz Żurek
KP
KP
1.5
4
49.681 
 
19.06488
04660
Wiesław Andruk
Marek Niesłuchowski
WM
PM
9
7
49.531 
 
20.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2
49.181 
 
21.03743
21647
Marian Jankowski
Krzysztof Ruprik
KP
KP
4
2
48.511 
 
22.17213
 
Grzegorz Drażba
Michał Redmann
KP
-
1.5
0
47.141 
 
23.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
46.011 
 
24.12278
18164
Michał Dolny
Elżbieta Więch
KP
WP
3
1.5
45.771 
 
25.17867
14956
Andrzej Kłyk
Wiesław Pytliński
KP
KP
2
2.5
45.611 
 
26.18677
16936
Andrzej Kita
Bolesław Radko
KP
KP
2
3
45.351 
 
27.03787
05371
Adam Kozłowski
Grzegorz Samol
KP
WP
12
5
45.341 
 
28.19463
18989
Bogdan Kowalczyk
Janusz Strześniewski
KP
KP
4
2
44.331 
 
29.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2.5
2.5
43.341 
 
30.21083
18933
Rafał Bald
Tomasz Jaworski
KP
KP
1.5
2.5
41.831 
 
31.17819
04034
Zbigniew Witt
Tadeusz Żurek
KP
KP
2.5
4
41.121 
 
32.17135
 
Teresa Czaki
Marcin Rydel
KP
-
1.5
0
35.991 
 
33.03820
03821
Jarosław Łakomy
Maciej Łaniewski
KP
KP
7
7
29.30  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1134 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/SCPP/W-230624sk.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.04:15:47 (2.1391/78) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.