Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/30208 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
KP_III_liga
piątek, 30 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP2.5103MLKS Solec Kujawski
2.18959Wanda Balawender-CzynszKP3150GEOCHEMIA Toruń
3.21083Rafał BaldKP2286CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
4.20264Filip BarnigielKP1.5259MLKS Solec Kujawski
5.03635Dariusz BartośKP4218EUROBAC Nakło
6.17230Krzysztof BonowiczKP3273LAMBDA II Toruń
7.03651Dariusz BorysowKP5205BIN II Aleksandrów Kujawski
8.09301Jerzy BronisławskiKP5127DOL-BY Bydgoszcz
9.10886Ziemowit BrzykcyKP5119EUROBAC Nakło
10.03658Czesław BuryKP5117KJ Plast Bydgoszcz
11.08385Aleksander CzarneckiKP349SPLINTER Toruń
12.17228Mirosław DerwojedKP3162SPLINTER Toruń
13.12278Michał DolnyKP3177DOL-BY Bydgoszcz
14.22357Jan DzedzejKP1.5232BLOTKA Świecie
15.22356Ryszard DzedzejKP3152BLOTKA Świecie
16.18932Krzysztof DzierżakKP3286CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
17.03693Jerzy ErwińskiKP9168BIN II Aleksandrów Kujawski
18.11801Wojciech GiżyńskiKP5177DOL-BY Bydgoszcz
19.10899Janusz GorczyńskiKP2.5286CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
20.13385Roman GrabowskiKP3191BEMIX Więcbork
21.10469Grzegorz GralikKP3164SPLINTER Toruń
22.12000Aleksandra GranowskaKP359EUROBAC Nakło
23.03724Leszek HejneKP7296OMEGA Brodnica
24.10222Włodzimierz HeymannKP4198EUROBAC Nakło
25.03740Roman JanczarekKP537DOL-BY Bydgoszcz
26.10897Kazimierz JankowskiKP3286CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
27.03743Marian JankowskiKP575DOL-BY Bydgoszcz
28.03744Andrzej JarmużekKP4245KJ Plast Bydgoszcz
29.18933Tomasz JaworskiKP2.5286CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
30.10922Piotr JerkaKP380BLOTKA Świecie
31.03750Julian JurskiKP11238LAMBDA II Toruń
32.12046Przemysław KacprzakKP4286CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
33.03763Leszek KawskiKP9300OMEGA Brodnica
34.12859Magdalena KazimierczakKP2.5143SPLINTER Toruń
35.03765Józef KaźmierczakKP5205BIN II Aleksandrów Kujawski
36.18677Andrzej KitaKP2150GEOCHEMIA Toruń
37.18557Ewa KitaKP4150GEOCHEMIA Toruń
38.05110Leszek KitaKP3150GEOCHEMIA Toruń
39.18558Przemysław KitaKP4150GEOCHEMIA Toruń
40.17867Andrzej KłykKP2232BLOTKA Świecie
41.03773Michał KojroKP5132BEMIX Więcbork
42.10465Mieczysław KorzeniowskiKP4217LAMBDA II Toruń
43.18501Jacek KostrzewskiKP3273LAMBDA II Toruń
44.19462Eugeniusz KowalikowskiKP220BLOTKA Świecie
45.08251Adam KozłowskiKP4148BEMIX Więcbork
46.03788Eugeniusz KrawczykKP942CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
47.19472Michał KrzemińskiKP1.5205BIN II Aleksandrów Kujawski
48.09259Kazimierz LigęzaKP7191BEMIX Więcbork
49.03823Stanisław ŁańskiKP9177DOL-BY Bydgoszcz
50.03824Paweł ŁęckiKP371CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
51.17318Andrzej ŁozińskiKP2.5115SPLINTER Toruń
52.13387Benedykt MieszczakKP4191BEMIX Więcbork
53.03853Jerzy MisiórskiKP9273LAMBDA II Toruń
54.20201Piotr MizakKP2164SPLINTER Toruń
55.03864Bogdan NajmrodzkiKP9218EUROBAC Nakło
56.09764Bogusz NalazekKP7214KJ Plast Bydgoszcz
57.16231Kazimierz NamysłKP5285OMEGA Brodnica
58.03868Marek NazarewiczKP5273LAMBDA II Toruń
59.03875Tomasz NowakKP579EUROBAC Nakło
60.19775Ewa NowińskaKP2.5175KJ Plast Bydgoszcz
61.19776Roman NowińskiKP2.5175KJ Plast Bydgoszcz
62.18936Witold OrzeszkoKP1130CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD
63.03885Józef PalewiczKP5117KJ Plast Bydgoszcz
64.12676Bartłomiej PałubickiKP259EUROBAC Nakło
65.22579Piotr PawełkiewiczKP0.557DOL-BY Bydgoszcz
66.19011Marian PiaseckiKP2.5150GEOCHEMIA Toruń
67.10890Krzysztof PopczyńskiKP5139EUROBAC Nakło
68.20047Witold PosadzyKP4214KJ Plast Bydgoszcz
69.18259Maria PruchniewskaKP265GEOCHEMIA Toruń
70.14956Wiesław PytlińskiKP2.5232BLOTKA Świecie
71.03911Jan RdesińskiKP5218EUROBAC Nakło
72.14466Aleksandra RóżańskaKP2.5164SPLINTER Toruń
73.21647Krzysztof RuprikKP2148BEMIX Więcbork
74.12045Mirosław SkarbekKP3205BIN II Aleksandrów Kujawski
75.14655Arkadiusz StanisławskiKP3259MLKS Solec Kujawski
76.07501Jan StyczyńskiKP5300OMEGA Brodnica
77.03954Maciej SukniakKP4192BLOTKA Świecie
78.10903Ryszard SukniakKP380BLOTKA Świecie
79.03958Franciszek SzafranekKP382MLKS Solec Kujawski
80.03982Adam TomczakKP4232BLOTKA Świecie
81.08380Aleksander TomczakKP2.5178EUROBAC Nakło
82.03984Jerzy TrescherKP4149BIN II Aleksandrów Kujawski
83.20116Kazimierz WierzbowskiKP2.5217LAMBDA II Toruń
84.05867Andrzej WiosnaKP537DOL-BY Bydgoszcz
85.17819Zbigniew WittKP2.5159KJ Plast Bydgoszcz
86.04011Michał WłoszekKP775DOL-BY Bydgoszcz
87.04012Andrzej WojnowskiKP5300OMEGA Brodnica
88.04013Jarosław WojnowskiKP2.5152OMEGA Brodnica
89.04014Piotr WołowskiKP7198EUROBAC Nakło
90.17765Maciej WoropayKP2159KJ Plast Bydgoszcz
91.16676Mariusz WróblewiczKP367BEMIX Więcbork
92.17157Marek WyżlicKP2.5150SPLINTER Toruń
93.08379Zdzisław ZachwiejaKP4245KJ Plast Bydgoszcz
94.12860Elżbieta ZalewskaKP2.565GEOCHEMIA Toruń
95.10225Marian ZarembskiKP427BEMIX Więcbork
96.10314Bogdan ZielińskiKP5148BEMIX Więcbork
97.04033Mariusz ŻurekKP4259MLKS Solec Kujawski
98.04034Tadeusz ŻurekKP4259MLKS Solec Kujawski

Łącznie 16992 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.17:57:27 (2.2750/108) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.