Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30358 turniej par

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
I Turniej Otwarty
poniedziałek, 21 sierpnia 2023r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
1
63.3331
2.04802
03960
Cezary Krzemiński
Radosław Szczepański
PM
MA
18
19
60.4227
3.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2
15
59.1724
4.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
58.5420
5.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
4
4
57.4017
6.06616
19938
Łukasz Grodzicki
Miłosz Polak
MA
MA
5
2
57.0813
7.06733
10368
Grzegorz Kula
Michał Kułakowski
MA
MA
11
2.5
56.2510
8.11769
02809
Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
56.157
8.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
56.157
10.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
55.735
11.06556
02013
Sylwester Cieślak
Andrzej Jeleniewski
MA
WM
12
18
55.425
12.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
17
55.004
13.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2.5
15
54.174
14. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
-
DS
0
17
53.543
15.14783
19484
Patryk Patreuha
Urszula Staniszewska
DS
MA
13
2
52.192
16.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
51.672
17.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
2.5
50.101
18.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
3
2.5
49.901
19.18032
18260
Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
5
3
49.381
20.20761
20770
Magdalena Klimczewska
Maksymilian Szczurowski
MA
MA
1.5
1.5
49.061
21.22070
21455
Grzegorz Bettin
Anita Rakszewska-Michnowska
MA
MA
1
1.5
48.131
22.14527
08950
Urszula Cwyl
Iwona Czajka
MA
MA
3
11
48.021
23.17951
06551
Jakub Bojanowski
Jacek Ciechomski
MA
MA
2.5
19
46.771
24.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
46.041
25.01673
01687
Janina Kubica
Wojciech Kubica
MA
MA
1.5
1.5
45.001
26.07814
23361
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
MA
MA
3
0
44.691
27.21982
22210
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
MA
MA
1
1
43.441
27.23355
18457
Agnieszka Afek
Urszula Niespodziewańska
MA
MA
0
1.5
43.441
29.21391
18298
Jan Druch
Ryszard Pietrzak
MA
MA
2.5
2.5
42.601
30.13711
16366
Magdalena Głombińska
Andrzej Seiler
MA
MA
3
2.5
40.101
31.23237
06697
Aleksander Jagniewski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
0
11
39.271
32.16528
18166
Piotr Kruczek
Arkadiusz Wódkowski
PK
MA
3
3
38.541
33.23248
19836
Andrzej Bazelak
Elżbieta Brewińska
WM
MA
0.5
2
37.191
34.23363
07871
Hanna Zielińska
Piotr Zieliński
MA
MA
0
7
36.151

Łącznie 398 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.05:07:39 (0.1605/78) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.