Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5810/30478 turniej teamów

szczegóły imprezy

XIII Mityng Pamięci Andrzeja Mera o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego
Turniej Teamów systemem Pattona o Puchar Burmistrza Michałowa
sobota, 9 września 2023r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07871
07802
08929
08854
Piotr Zieliński
Włodzimierz Karłowicz
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
MA
MA
7
7
9
4
79.0054
2.07215
20076
07246
16829
Giedre Jankunaite
Marek Nazarko
Giedrius Szarkanas
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
13
4
13
7
77.0042
3.11550
13709
14782
14783
Piotr Marcinowski
Grzegorz Głasek
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
SW
DS
DS
17
11
11
13
70.0130
4.04157
04160
14276
06822
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PD
PD
PM
9
9
5
7
70.0018
5.04435
04187
04319
07563
Jan Romot
Tadeusz Banach
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
WM
WM
11
7
12
9
67.0110
6.04063
05282
08769
05534
Andrzej Prasalski
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
Stanisław Zakrzewski
PD
WP
WP
WP
7
13
13
17
67.008
7.05822
06815
12250
07061
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
Marek Różański
LD
MA
MA
MA
13
21
2
9
62.016
8.06549
08166
04161
01726
Igor Ciborowski
Renata Dancewicz
Bartosz Mer
Tomasz Winciorek
MA
MA
MA
MA
4
7
5
19
62.004
9.05624
04067
04008
04198
Jacek Grzelczak
Tomasz Bliński
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
LD
PD
WM
WM
15
7
2
15
61.752
10.07239
04143
07209
09763
Bogdan Zakrzewski
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
7
7
7
7
60.001
11.12123
22099
11358
05876
Mateusz Stępiński
Witold Dobroszek
Aleksander Krych
Piotr Wulkiewicz
MA
LD
MA
PD
11
1.5
7
9
59.001
12.04042
04035
04040
04043
Janusz Kowalewski
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
Mirosław Liszewski
PD
PD
PD
PD
12
7
11
11
56.001
13.16317
04066
04105
04077
Marian Krasowski
Zbigniew Gadek
Andrzej Jakimiec
Mirosław Morchat
PD
PD
PD
PD
7
3
5
7
55.001
14.09338
04124
14660
04103
Stanisław Lisowski
Roman Kruk
Zbigniew Ruchlicki
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
PD
PD
5
9
4
5
53.001
15.04095
11637
14252
10862
Dariusz Hutnik
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
Kamil Sawwa
PD
PD
PD
PD
7
5
5
5
51.001
16.14043
09332
10897
04100
Alfred Koda
Janusz Galewski
Kazimierz Jankowski
Mieczysław Kudźma
PD
PD
KP
PD
5
5
4
5
49.001
17.04441
03636
04381
04808
Marek Słowikowski
Mieczysław Lebiecki
Dariusz Nowak
Krzysztof Pękała
WM
WM
WM
WM
4
4
2.5
4
45.001
18.15659
15662
15660
12478
Andrzej Dzienisik
Romuald Ławrynowicz
Mirosław Nos
Stanisława Piotrowska
PD
PD
PD
PD
2.5
2.5
2.5
1
37.001

Łącznie 732 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://podlzbs.pl/turnieje/9

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:35:33 (0.1507/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.