Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6172/30488 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Puchar Burmistrza Miasta Władysławowo
Regionalny turniej
niedziela, 10 września 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04535
04563
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
PM
PM
18
18
60.1030
2.04593
04665
Wacław Janicki
Kazimierz Omernik
PM
PM
17
21
53.7726
3.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
49.1623
4.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
38.7619
5.11730
04852
Piotr Darznik
Marta Sikora
PM
PM
2.5
5
33.5915
6.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
32.4512
7.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
27.198
8.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
24.196
9.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
22.515
10.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
20.605
11.05023
04602
Paweł Gruszczyński
Aleksander Kasprzak
WP
PM
9
18
20.584
12.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
18.774
13.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
17.313
14.09671
18912
Piotr Kamoda
Anna Ostrowska
PM
PM
1
1.5
12.422
15.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
9.562
16.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
7.571
17.11728
11729
Marcin Brzeski
Leszek Czarnecki
PM
PM
3
4
5.231
18.21571
23349
Anna Kazimierska
Joanna Piskorska
PM
PM
0.5
0
1.341
19.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
-1.241
20.08087
08115
Jan Maciejewski
Mirosław Wiśniewski
PM
PM
9
2.5
-2.871
21.05617
05707
Andrzej Gorzelec
Andrzej Majsterek
PM
LD
3
3
-11.001
22.12452
10798
Andrzej Dobkowicz
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
-18.401
23.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2
-19.281
24.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
-26.521
25.15706
18761
Ryszard Jankowski
Grażyna Ożóg
PM
MA
2.5
2
-33.601
26.04399
10348
Tomasz Patalan
Dariusz Podfigurny
WM
PM
7
5
-33.681
27.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
-41.691
28.08592
11733
Jerzy Uscki
Zbigniew Walkowski
WM
PM
1.5
3
-46.461
29.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
-47.801
30.16784
13707
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
4
5
-50.711
31.14845
04636
Robert Krawczyk
Janusz Liwosz
PM
PM
7
5
-54.311
32.12562
12568
Krystyna Rogala
Marek Szulc
PM
PM
2.5
2.5
-67.571

Łącznie 362 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:13:45 (0.2338/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.