Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6080/30703 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** VII Memoriał Leopolda Łazara
OTP** VII Memoriał Leopolda Łazara
niedziela, 24 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04798
06131
Mirosław Kopowski
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
12
9
66.36100II
II
2.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
WP
WP
7
7
61.1888III
III
3.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
60.0477III
III
4.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
57.2467 
 
5.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
56.7056 
 
6.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
55.2046 
 
7.17791
16092
Tomasz Pawłowski
Adam Piszczek
WP
WP
2
2.5
55.0335 
 
8.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
54.7025 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
54.6819 
 
10.10324
11296
Filip Piotrowski
Artur Pomarański
ZP
OP
3
9
54.6018 
 
11.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
12
53.5716 
 
12.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
52.9414 
 
13.19763
05508
Marta Smętek
Robert Włodkowski
WP
WP
2
7
52.7712 
 
14.09094
05405
Paweł Kierszka
Paweł Sosnowski
KP
WP
3
5
52.7610 
 
15.02261
02000
Krzysztof Hajkowski
Janusz Hliwa
LB
LB
9
7
52.099 
 
16.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
51.887 
 
17.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
51.885 
 
18.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
WP
LB
11
12
51.423 
 
19.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
50.941 
 
20.05049
05050
Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
WP
WP
7
5
50.291 
 
21.18859
14369
Sławomir Jamka
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
48.931 
 
22.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
48.851 
 
23.05118
05211
Cezary Kmiecik
Andrzej Małdziński
WP
WP
7
5
48.351 
 
24.05019
07656
Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
WP
WP
3
4
47.171 
 
25.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
9
46.761 
 
26.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
46.331 
 
27.03724
06103
Leszek Hejne
Wacław Stupnicki
KP
WP
7
4
46.091 
 
28.20225
19644
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1.5
3
45.991 
 
29.15906
14837
Dariusz Głowiński
Władysław Kucenko
ZP
ZP
4
5
45.311 
 
30.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
44.861 
 
31.07751
19762
Ryszard Fryska
Franciszek Szklennik
WP
WP
2
2
42.981 
 
32.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
WP
WP
2
1.5
42.481 
 
33.05208
18942
Andrzej Malenta
Elżbieta Szałas
WP
WP
5
1
41.901 
 
34.17277
16180
Barbara Bryła
Tadeusz Bryła
WP
WP
0
1.5
41.351 
 
35.05096
07750
Jan Kalicki
Wiesław Sierzchuła
WP
WP
4
4
40.881 
 
36.19404
05186
Maria Kowal
Łukasz Lis
WP
WP
2.5
4
38.311 
 
37.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
27.501 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1252 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.pl/wyniki/230924/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.04:22:26 (2.2018/84) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.