Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5862/30839 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** IX Puchar Prezydenta Miasta Łomża
OTP** o Podkowę Kasztanki Marszałka
sobota, 11 listopada 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
9
62.73100II
II
2.04035
04042
Andrzej Balunowski
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
12
61.6186III
III
3.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
59.9274III
III
4.04143
07239
Stanisław Gawryszczak
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
58.0662 
 
5.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
7
5
57.7250 
 
6.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
57.6338 
 
7.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
57.3325 
 
8.04148
16793
Kazimierz Kłosiński
Jacek Pióro
PD
PD
4
4
56.6319 
 
9.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
55.5617 
 
10.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
5
55.3415 
 
11.22794
04150
Wojciech Kozłowski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
1
5
55.1313 
 
12.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
54.9511 
 
13.04050
11943
Bogdan Pac
Cezary Reszeć
PD
PD
1.5
0
53.319 
 
14.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
5
52.087 
 
15.04191
04197
Przemysław Bednarski
Wojciech Bobrek
WM
WM
7
12
51.445 
 
16.13349
 
Henryk Góralczyk
Janusz Walczuk
PD
-
0
0
49.923 
 
17.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
5
5
49.871 
 
18.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
3
7
49.111 
 
19.20634
19725
Fabian Loyzance
Jakub Wierzbowski
MA
MA
1.5
2
49.091 
 
20.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
5
7
48.141 
 
21.04047
10091
Józef Dobkowski
Jarosław Pogorzelski
PD
PD
2
1.5
47.341 
 
22.04067
04066
Tomasz Bliński
Zbigniew Gadek
PD
PD
9
3
46.611 
 
23. 
 
Ryszard Kulczakiewicz
Paweł Niemyjski
-
-
0
0
45.661 
 
24.04076
19100
Wiesław Niewiński
Tomasz Zalewski
PD
PD
4
1.5
44.301 
 
25.04124
14660
Roman Kruk
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
9
4
43.811 
 
26.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
4
5
43.701 
 
27.22759
19317
Jerzy Bagiński
Jolanta Liberadzka
PD
PD
1
1.5
43.331 
 
28.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
7
9
42.271 
 
29.22817
22826
Norbert Mroczkowski
Stanisław Wiszniewski
PD
PD
0.5
0.5
39.451 
 
30.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
1.5
1.5
37.501 
 
31.12689
13348
Stanisław Walewski
Lech Wyrwas
PD
PD
2.5
1.5
35.611 
 
32.21072
21568
Oliwia Koratkiewicz
Klaudia Ogórkowska
PD
PD
1
1
34.861 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1100 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:23:47 (0.2443/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.