Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31066 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
II liga, grupa NE
miejsca 1-8
niedziela, 9 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.06313Adam AmrozyMA46935GOK Bielsk 
2.16380Jakub AndruszkiewiczMA5530265AZS UW Orły Warszawa 
3.04191Przemysław BednarskiWM7670335Vęgoria WCK WęgorzewoII
4.06165Dariusz BiedrzyckiMA7570285Gambling Zamek Ciechanów 
5.04197Wojciech BobrekWM12373187Vęgoria WCK WęgorzewoII
6.18354Małgorzata BudułaMA3480240AZS UW Orły Warszawa 
7.06549Igor CiborowskiMA5354177ABNEGAT WZBS Warszawa 
8.06562Maciej CzajkowskiMA5354177ABNEGAT WZBS Warszawa 
9.04222Marcin CzarniawskiWM12249125Vęgoria WCK Węgorzewo 
10.07052Edmund CzubakMA12550275BATMIX ESKOM Warszawa 
11.14971Bartosz ĆwiekMA4303152AZS UW Orły Warszawa 
12.17434Sławomir DmowskiMA3510255Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
13.14973Piotr DuszakMA4228114AZS UW Orły Warszawa 
14.04240Dariusz FilipekWM5620310Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
15.08988Paweł GałązkaMA4327164ABNEGAT WZBS Warszawa 
16.17433Piotr GłazMA1.511457Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
17.11899Dominik GłowackiMA5570285Gambling Zamek Ciechanów 
18.07605Zdzisław GodlewskiWM5539270Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
19.13134Janusz GoławskiMA5510255Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
20.17451Wojciech GrzegorzewskiMA3379190AZS UW Orły Warszawa 
21.09020Kazimierz GrzeszkowiakMA5354177ABNEGAT WZBS Warszawa 
22.11551Grzegorz JarząbekMA7550275BATMIX ESKOM Warszawa 
23.07800Tomasz KaczmarskiMA9510255Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
24.10043Łukasz KalbarczykMA7330165BATMIX ESKOM Warszawa 
25.17432Jacek KapelaMA2.5340170Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
26.07802Włodzimierz KarłowiczMA7245123ABNEGAT WZBS Warszawa 
27.17214Karol KonopkoMA3404202AZS UW Orły Warszawa 
28.08800Jerzy KosowiczMA4227114Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
29.04319Dariusz KozłowskiWM12670335Vęgoria WCK WęgorzewoII
30.07563Radosław KozłowskiWM9670335Vęgoria WCK WęgorzewoII
31.06335Bolesław KrzewskiMA11683342GOK BielskI
32.18032Maciej KulikowskiMA5550275BATMIX ESKOM Warszawa 
33.03636Mieczysław LebieckiWM4609305Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
34.04347Henryk ŁakomskiWM1217487Vęgoria WCK Węgorzewo 
35.12235Mieczysław MaciążekWM3398199Vęgoria WCK WęgorzewoII
36.16065Konrad MajewskiMA4480240AZS UW Orły Warszawa 
37.17361Marta MakarewiczMA5550275BATMIX ESKOM Warszawa 
38.06338Aleksander MarciniakMA7700350GOK BielskI
39.15352Michał MaszendaMA5700350GOK BielskI
40.15032Rafał MaszendaMA5700350GOK BielskI
41.08929Jan MazurkiewiczMA9409205ABNEGAT WZBS Warszawa 
42.04161Bartosz MerMA5273137ABNEGAT WZBS Warszawa 
43.06817Renata NeronowiczMA12523262BATMIX ESKOM Warszawa 
44.10056Piotr NowickiMA7700350GOK BielskI
45.16716Lena OstrowskaMA4550275BATMIX ESKOM Warszawa 
46.06225Wojciech PalmowskiMA11570285Gambling Zamek Ciechanów 
47.16068Konrad PaluszekMA3480240AZS UW Orły Warszawa 
48.08297Leszek PęcherzewskiMA7700350GOK BielskI
49.04808Krzysztof PękałaWM4620310Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
50.04404Wiesław PietrzakWM5492246Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
51.04412Dariusz PrawdzikWM11298149Vęgoria WCK Węgorzewo 
52.18319Rafał PrzybyszMA4530265AZS UW Orły Warszawa 
53.08854Joanna PrzytyckaMA4273137ABNEGAT WZBS Warszawa 
54.07061Marek RóżańskiMA11409205ABNEGAT WZBS Warszawa 
55.01169Waldemar SadurskiWM2.5515258Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
56.16616Paweł SankowskiMA3510255Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
57.04474Andrzej SulimaWM11670335Vęgoria WCK WęgorzewoII
58.12920Sławomir SulimaMA5510255Reaktywacja K2 Alfa WZBS 
59.06249Przemysław ŚlesickiMA9570285Gambling Zamek Ciechanów 
60.07063Dorota Tokaj-WojtczukMA7327164ABNEGAT WZBS Warszawa 
61.16069Łukasz TrendakMA5379190AZS UW Orły Warszawa 
62.09162Jacek TrętowskiWM5609305Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
63.19482Magda UrbańskaMA219397BATMIX ESKOM Warszawa 
64.19483Piotr UrbańskiMA219397BATMIX ESKOM Warszawa 
65.04494Zenon WawerWM5620310Vęgoria-2 WCK WęgorzewoII
66.07065Rafał WojtczukMA7327164ABNEGAT WZBS Warszawa 
67.07871Piotr ZielińskiMA7273137ABNEGAT WZBS Warszawa 
68.04523Piotr ŻurakowskiMA13570285Gambling Zamek Ciechanów 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 31236 punktów PKL, w tym 15630 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.14:51:10 (0.2142/78) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.