Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31067 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
II liga, grupa SW
miejsca 1-8
niedziela, 9 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.03029Stanisław AdamczykSL9510255PREMONT Impas Katowice 
2.17775Maciej BetlińskiDS3550275PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
3.09549Maciej BielawskiDS1312462Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
4.03063Tadeusz BiskupSL7255128PREMONT Impas Katowice 
5.03068Michał BojanowskiSL9255128PREMONT Impas Katowice 
6.02223Piotr BrzezińskiLB12620310Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
7.11213Edmund BudkaDS2.513869PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
8.18284Aleks BukatDS5670335Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
9.04921Cezary BuraWP9581291KS UNIA LesznoI
10.03103Robert CimrSL7510255PREMONT Impas Katowice 
11.20260Anna DiakunDS2.5530265TURBO FLY BACK Wrocław 
12.01283Piotr DobryszyckiDS12413207TURBO FLY BACK Wrocław 
13.01297Mirosław FechnerDS7570285Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
14.18896Jakub FranczakDS3413207PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
15.09562Łukasz GawełDS7570285Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
16.01311Jerzy GładyszDS12530265TURBO FLY BACK Wrocław 
17.12439Arkadiusz GotwaldLD5490245PKB Piotrków Trybunalski 
18.01352Bernard JadczakDS9570285Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
19.05064Andrzej JanowiczWP7649325KS UNIA LesznoI
20.01361Tomasz JaworskiDS9550275PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
21.17544Łukasz KasperczykDS3440220PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
22.05656Andrzej KaźmierczakLD7294147PKB Piotrków Trybunalski 
23.01408Mariusz KowalczykDS7530265TURBO FLY BACK Wrocław 
24.07090Anna KowalskaLD13425213PKB Piotrków Trybunalski 
25.18897Kornel KrawiecDS2.5330165PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
26.10045Jacek KrysteckiDS5670335Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
27.01427Przemysław KubickiDS7397199Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
28.01444Ryszard LaskowskiLB711357Anneberg ZG- Fundacja I Love Bridge 
29.08859Krzysztof LewandowskiDS7657329Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
30.16903Roman MadejDS4670335Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
31.05713Mirosław MarszałLD5490245PKB Piotrków Trybunalski 
32.05221Tadeusz MasłowskiLB9620310Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
33.05243Tomasz MielochWP4376188KS UNIA LesznoI
34.16177Roman MiłkowskiLB5367184Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
35.02350Witold MiłoszewskiLB12620310Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
36.02355Jerzy NiśkiewiczLB517085Anneberg ZG- Fundacja I Love Bridge 
37.07591Aleksander NowakowskiWP11700350KS UNIA LesznoI
38.02365Jan ObuchowiczLB9339170Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
39.05315Maciej PiaseckiWP7700350KS UNIA LesznoI
40.16585Adam PigulskiDS5670335Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
41.04683Przemysław PiotrowskiDS1214975Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
42.03430Janusz PisarekSL7510255PREMONT Impas Katowice 
43.02382Sławomir PolakLB7620310Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
44.06348Tomasz RadwańskiLD7490245PKB Piotrków Trybunalski 
45.01597Michał RobakDS5496248Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
46.17935Ryszard RosikiewiczDS5657329Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
47.05797Karol RuszkiewiczSL7510255PREMONT Impas Katowice 
48.05378Jerzy SierackiWP12700350KS UNIA LesznoI
49.16208Robert SikoraLB5226113Anneberg ZG- Fundacja I Love Bridge 
50.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4358179PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
51.18066Michał StasikDS4670335Blueref.pl KS AZS Wratislavia IIII
52.16475Andrzej StaszekSL7510255PREMONT Impas Katowice 
53.20261Roger SzarekDS3530265TURBO FLY BACK Wrocław 
54.03532Edwin SzenkelbachSL11510255PREMONT Impas Katowice 
55.08994Jacek SzkupLD5490245PKB Piotrków Trybunalski 
56.01683Marian SzymonowiczDS12413207TURBO FLY BACK Wrocław 
57.01693Maciej TerpiłowskiDS7550275PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
58.12927Adam WaszkiewiczDS5570285Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
59.01718Bogumił WegnerLB12423212Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
60.05487Przemysław WeymannWP11700350KS UNIA LesznoI
61.05505Tomasz WłodarczakWP12700350KS UNIA LesznoI
62.08206Norbert WolskiDS3468234PROMOST II AZS Wratislavia X Wrocław 
63.01740Marek WoźniakDS4199100Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
64.01912Franciszek ZarzeckiDS15413207TURBO FLY BACK Wrocław 
65.01770Aleksander ZdybelLB9310155Anneberg ZG- Fundacja I Love BridgeII
66.11219Bogdan ŻelazowskiLD4490245PKB Piotrków Trybunalski 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 31738 punktów PKL, w tym 15878 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.11:40:58 (0.2336/76) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.