Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6394/31210 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2024
Wielkopolski WZBS
PKB Poniedziałek

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.22313Marzena BartelWP110
2.22182Jadwiga BączykWP0.52
3.23162Małgorzata Borowiak-KoppeWP13
4.22166Hanna BukowiecWP0.51
5.22190Agnieszka BurkowskaWP04
6.15644Robert CiesielskiWP34
7.20222Małgorzata CieślińskaWP212
8.22617Małgorzata CieślińskaWP0.52
9.20223Piotr CieślińskiWP2.513
10.22889Teresa DutkiewiczWP12
11.22443Leszek DziudzielWP14
12.20349Izabela GórnickaLB21
13.23121Mirosława IdziakWP11
14.23262Sławomir JanińskiWP01
15.23412Grzegorz JopekWP01
16.20001Zofia KandulskaWP14
17.23418Mieczysław KozakWP018
18.22542Roman KrenzWP1.52
19.23452Aleksandra KrólikiewiczWP03
20.23292Maciej KusińskiWP12
21.21548Agnieszka KwaczWP1.54
22.21131Maciej KwaczWP1.55
23.20045Renata LachowskaWP1.51
24.20046Witold LachowskiWP1.51
25.23117Maciej LaksWP01
26.05244Bogna LatowskaWP2.51
27.22491Konrad LisWP01
28.22189Jan LudwigWP020
29.21181Piotr ŁagodaWP221
30.05198Maciej ŁuczewskiWP1.54
31.12093Jarosław MarczewskiWP334
32.22384Dorota MasłekWP11
33.22752Piotr MichałkiewiczWP14
34.22288Edward NiewolnyKP12
35.05282Jerzy NowakWP1312
36.21642Lidia NowakWP11
37. Magdalena Ostrowska-01
38.20193Elżbieta PaluczekWP23
39.20192Ryszard PaluczekWP23
40.19727Waldemar PaternogaWP24
41.08769Sławomir PiechockiWP1312
42.19154Ewa PietrasWP11
43.19155Krzysztof PietrasWP11
44.23027Michał PopielarskiWP0.51
45.22614Piotr RaczyńskiWP0.51
46.22498Adam RozmiarekWP0.51
47.23157Wojciech RunowskiWP01
48.20069Ireneusz SidorowiczWP120
49.23331Marek SimmWP02
50. Marcin Skotnicki-02
51.10352Krzysztof StaśkiewiczWP331
52.22616Renata StaśkiewiczWP0.51
53.20308Marek StawujakWP1.518
54. Roman Stobinski-03
55. Roman Stobiński-01
56.15577Lidia SuszczyńskaWP1.56
57.23293Jerzy SzulczewskiWP12
58.23407Dariusz SzymkowiakWP011
59.23571Jerzy ŚliwińskiWP01
60.22197Beata ŚwiatłowskaWP13
61.22493Hubert ŚwiątekWP0.53
62.22492Marlena ŚwiątekWP0.53
63.23261Magdalena TomczykWP01
64.23166Andrzej UrbańczykWP02
65.18502Małgorzata WęglewskaLB31
66.23164Anna WitalewskaWP01
67.23165Maciej WitalewskiWP01
68.23288Małgorzata WojciechowskaWP13
69.21182Jarosław ZdanowskiWP1.518

Łącznie 366 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.pl/wyniki/240108DF/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:46:11 (0.1477/79) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.