Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6371/31216 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Rozpoczęcie 2024 Roku
Turniej rozpoczęca roku
niedziela, 28 stycznia 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13065
09654
Anna Jankowska
Lilianna Szatańska
DS
DS
5
4
58.465025III
III
2.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
5
58.364121III
III
3.12139
01744
Remigiusz Kaźmierczak
Krzysztof Wójcik
DS
KP
5
7
58.063317 
 
4.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
56.162513 
 
5.01408
01683
Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
DS
DS
7
12
54.26179 
 
6.19926
04958
Jacek Barski
Tomasz Dorobek
DS
DS
3
4
54.21105 
 
7.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
54.1395 
 
8.10488
01662
Krzysztof Grela
Tomasz Struzik
DS
DS
5
5
53.2674 
 
9.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
2.5
3
52.9163 
 
10.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
9
11
52.0253 
 
11.16213
22574
Dariusz Budnik
Wojciech Sadowski
DS
DS
4
2
51.6732 
 
12.01311
01641
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
51.0521 
 
13.01277
01670
Krzysztof Ćwik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
49.8611 
 
14.20944
21219
Julia Krok
Michał Krok
DS
ZP
1
2
49.4911 
 
15.01450
01613
Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
7
48.6211 
 
16.01311
01641
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
48.3611 
 
17.12374
01621
Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
DS
DS
5
5
47.8111 
 
18.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
5
46.0611 
 
19.08165
11758
Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
DS
DS
5
4
45.3711 
 
20.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
42.9811 
 
21.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
42.8011 
 
22.11803
22346
Agnieszka Małas
Marta Tomek
DS
DS
3
0
42.0411 
 
23.01596
01664
Małgorzata Robak
Andrzej Suchodolski
DS
DS
4
5
41.1211 
 
23.13828
01648
Kamila Kukuła
Zbigniew Sosna
DS
DS
7
5
41.1211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 440 punktów PKL, w tym 240 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-23 g.20:14:47 (0.2699/58) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.