Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6131/31249 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Młodzików
Mistrzostwa Polski Młodzików 2023 - U15 teamy
wtorek, 10 października 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.19397
22210
19810
20033
Maja Trojańska
Michał Brzozowski
Bartłomiej Gala
Dominik Magryś
MA
MA
MA
PK
2
1
2
4
105.3230I
I
I
I
2.19783
21765
20302
19784
Dominik Wrzesiński
Karolina Miszczuk
Wojciech Tokarski
Mateusz Wrzesiński
MA
MA
MA
MA
2
1.5
1.5
2
92.1424II
II
II
II
3.19899
20706
20133
21220
Milena Klimiuk
Jakub Michalski
Franciszek Stężała
Jadwiga Stężała
MP
MP
ZP
ZP
3
2.5
2
2
91.3818II
II
II
II
4.20830
21048
20736
22618
Szymon Grabala
Adam Nagórny
Marlena Smoleń
Wiktor Stasiński
PM
PM
PM
PM
2.5
1.5
1.5
1.5
88.4512III
III
III
III
5.21285
20992
20100
21284
Olgierd Brylski
Leon Krajewski
Michał Kupczyk
Stanisław Psuty
KP
KP
KP
KP
1
1.5
1.5
1
87.526III
III
III
III
6.21210
22395
22372
22419
Franciszek Kierepka
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
Mieszko Szmigel
SL
SL
SL
SL
2
0.5
0.5
1
80.525III
III
III
III
7.19787
19803
19361
19785
Lena Kopowicz
Zuzanna Bobryk
Wiktoria Ciura
Maja Jakubiak
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
1.5
1.5
76.984 
 
 
 
8.21692
21283
20099
21902
Mikołaj Hulanicki
Wiktor Garczyński
Paweł Pietrzykowski
Igor Wojciechowski
MA
KP
KP
MA
0.5
0.5
1
1
75.433 
 
 
 
9.19718
20709
23209
21434
Ignacy Kotewicz
Adam Mazur
Marcel Prokopowicz
Karolina Stępkowska
MP
MP
MP
MP
2.5
2
0.5
1.5
74.982 
 
 
 
10.21449
20102
20095
20088
Aniela Hulanicka
Martyna Dorszewska
Marta Piątkowska
Oliwia Wróblewska
MA
KP
KP
KP
1.5
1
1
1
72.261 
 
 
 
11.19839
22307
21334
20301
Krzysztof Wojno
Michał Brandys
Ksawery Michalski
Tymoteusz Sidor
MA
MA
MA
MA
1
0
0.5
1
70.811 
 
 
 
12.22412
19280
22406
20418
Jan Kulik
Kryspin Donder
Marceli Małecki
Oliwer Rubach
SL
SL
SL
SL
0.5
1
0.5
1
69.751 
 
 
 
13.19364
22115
20300
21186
Martyna Gmurek
Agata Gaweł
Michał Jeśmanowicz
Aniela Kwaśniewska
MA
PM
MA
PM
1.5
1
1.5
1.5
68.941 
 
 
 
14.21721
20512
20956
20817
Karolina Koneczna
Filip Chmiel
Maciej Wisz
Maciej Zych
PK
PK
PK
PK
0.5
0
0.5
2
62.771 
 
 
 
15.19857
20268
19532
20270
Daria Bartkiewicz
Paweł Odrzywół
Adrian Sinicki
Konrad Wójcik
DS
DS
DS
DS
1.5
1.5
1
1.5
61.901 
 
 
 
16.21432
22811
20420
20707
Mateusz Kisielewski
Paulina Pietrzko
Zuzanna Sobota
Stanisław Wadowski
MP
MP
SL
MP
1
0
0.5
1.5
58.791 
 
 
 
17.21867
23056
21861
21868
Jakub Zoruk
Kacper Dragan
Dominik Koska
Tymoteusz Wala
SL
SL
SL
SL
0
0
0
0
48.151 
 
 
 
18.21810
21980
21322
21896
Łukasz Kościk
Zofia Hołowacz
Szymon Jakubowski
Martyna Olejnik
MA
MA
MA
KP
0
0.5
0.5
0.5
43.511 
 
 
 
19.19531
21156
19545
21164
Iga Przybylska
Kajetan Kęska
Nina Przybylska
Maja Schroeder
DS
DS
DS
DS
0.5
0.5
1
0.5
37.511 
 
 
 
20.21161
22282
21927
21940
Julia Kucharczyk
Aleksandra Kujałowicz
Tytus Nalaskowski
Mateusz Szybała
DS
DS
SL
SL
0
0
0
0
32.891 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 460 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-25 g.03:05:53 (1.3851/90) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.