Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6578/31307 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Zimowy w Zaciszu
OTP*ZIMA 2024
niedziela, 11 lutego 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
58.877035III
III
2.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
57.285930III
III
3.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
57.284925 
 
4.09355
14956
Mariusz Grabowski
Wiesław Pytliński
KP
KP
9
2.5
56.014020 
 
5.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
9
18
55.503015 
 
6.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
54.992010 
 
7.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
54.31147 
 
8.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
53.36126 
 
9.04793
09679
Krzysztof Kluf
Krzysztof Meyer
PM
PM
12
4
52.23105 
 
10.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
51.9595 
 
11.04531
13028
Marek Barylewski
Piotr Suchodolski
KP
PM
18
7
51.7274 
 
12.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
51.2953 
 
13.04595
08565
Jacek Janowicz
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
50.7242 
 
14.08109
04633
Krzysztof Borkowski
Adam Lewandowski
PM
PM
5
3
50.2621 
 
15.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
49.6711 
 
16.15803
06822
Monika Granica
Anna Nosalska
PM
PD
4
9
49.4911 
 
17.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
49.2011 
 
18.04689
04745
Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
4
5
49.1011 
 
19.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
3
4
48.9911 
 
20.04569
13707
Krzysztof Firkus
Mirosław Małypan
PM
PM
5
5
48.4011 
 
21.18901
11509
Grzegorz Kujawiński
Czesław Thrun
PM
PM
3
5
47.8811 
 
22.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
47.3611 
 
23.06488
04632
Wiesław Andruk
Jacek Lew
WM
PM
9
15
46.2511 
 
24.17828
17590
Anna Krasińska
Aleksandra Rekowska
PM
PM
2
1.5
46.0311 
 
25.21571
23349
Anna Kazimierska
Joanna Piskorska
PM
PM
1
0.5
45.6911 
 
26.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
1.5
1.5
42.9711 
 
27.22292
22265
Sabina Klawikowska-Milczewska
Anna Zajc
PM
PM
1
0.5
38.9411 
 
28.23654
23677
Szymon Pacewicz
Szymon Stefaniuk
PM
PM
0
0
35.6911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 690 punktów PKL, w tym 364 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-27 g.06:36:46 (0.1573/66) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.