Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6572/31322 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

31. OTP** O Puchar Prezydenta Płocka
OTP** o Puchar Prezydenta Płocka
niedziela, 18 lutego 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
11
7
61.18106II
II
2.07090
05876
Anna Kowalska
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
9
58.6297III
III
3.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
MA
2.5
13
58.4190III
III
4.06706
17242
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
WM
MA
24
7
58.4082 
 
5.15647
04124
Jan Ciulkin
Roman Kruk
PD
PD
5
9
58.1775 
 
6.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
4
5
57.7968 
 
7.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
57.6261 
 
8.10533
05856
Ryszard Pałasz
Piotr Walczak
ZP
WP
13
21
56.7754 
 
9.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
55.3546 
 
10.16456
05836
Sylwester Sokół
Piotr Szczeciński
LD
LD
7
5
55.0139 
 
11.15596
22572
Grzegorz Silny
Marek Tymoszyk
WP
WP
1.5
0
54.9832 
 
12.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
7
9
54.9325 
 
13.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
11
2.5
54.8021 
 
14.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
54.4020 
 
15.22169
07814
Romuald Kąkiel
Piotr Kuźmicz
PD
MA
2.5
3
54.1818 
 
16.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
53.5417 
 
17.08931
07053
Andrzej Fengler
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
7
53.4916 
 
18.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
MA
5
24
53.4215 
 
19.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
53.1814 
 
20.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
52.7912 
 
21.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
3
52.5411 
 
22.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
52.3010 
 
23.09355
14956
Mariusz Grabowski
Wiesław Pytliński
KP
KP
9
2.5
51.469 
 
24.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
19
51.307 
 
25.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
50.586 
 
26.18932
18933
Krzysztof Dzierżak
Tomasz Jaworski
KP
KP
3
3
50.485 
 
27.06321
06337
Leszek Dzieńkowski
Jerzy Manecki
MA
MA
7
5
50.424 
 
28.05691
12777
Grzegorz Lewaciak
Piotr Piotrowski
LD
LD
18
5
49.962 
 
29.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
49.841 
 
30.14695
16413
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
LD
LD
2
2
49.611 
 
31.15665
10893
Andrei Sotnikau
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
4
4
49.571 
 
32.16370
14692
Jerzy Mierzejewski
Zbyszek Ratajczak
LD
LD
2.5
3
49.221 
 
33.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
7
9
48.581 
 
34.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
48.501 
 
35.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
48.451 
 
36.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
WP
WP
11
3
48.081 
 
36.16859
06629
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
48.081 
 
38.04405
04509
Krzysztof Pikus
Janusz Wróblewski
WM
WM
19
11
47.801 
 
39.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
47.661 
 
40.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
PD
5
7
47.561 
 
41.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
47.431 
 
42.12650
06331
Janusz Justyński
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
2
5
47.221 
 
43.06320
06323
Władysław Dziachan
Krzysztof Fleming
MA
MA
4
7
47.141 
 
44.10191
11447
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
MA
MA
5
3
46.741 
 
45.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
46.701 
 
46.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
5
4
46.041 
 
47.06186
06255
Sławomir Grędziński
Paweł Wróblewski
PD
MA
7
4
45.761 
 
48.06352
14090
Leszek Szeląg
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
5
4
45.721 
 
49.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
44.231 
 
50.23773
15624
Stanisław Bielski
Sławomir Siergiej
MA
MA
0
0
43.781 
 
51.23731
 
Andrzej Krysiuk
Wojciech Skorupski
MA
-
0
0
43.171 
 
52.17509
06251
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
MA
MA
2.5
5
42.751 
 
53.06329
20021
Andrzej Jaroński
Małgorzata Kołakowska
MA
MA
5
1.5
42.311 
 
54.18350
06349
Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
MA
MA
2
2
42.201 
 
55.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
40.861 
 
56.07501
04013
Jan Styczyński
Jarosław Wojnowski
KP
KP
5
2.5
40.521 
 
57.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
LD
LD
4
5
38.471 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1982 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/plock/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.16:17:02 (0.4278/124) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.