Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6606/31593 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o Puchar Starosty Kartuskiego
OTP* o Puchar Starosty Kartuskiego
niedziela, 14 kwietnia 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
57.627136III
III
2.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
56.716030III
III
3.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
56.594925 
 
4.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
55.193920 
 
5.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
54.272915 
 
6.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
53.881910 
 
7.23184
22618
Hubert Ożibko
Wiktor Stasiński
MA
PM
1
1.5
53.08147 
 
8.04602
04628
Aleksander Kasprzak
Marcin Kut
PM
PM
18
7
52.66126 
 
9.13707
22688
Mirosław Małypan
Nina Zwiercan
PM
PM
5
1
52.45105 
 
10.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
52.3284 
 
11.13364
04829
Adam Lonski
Marek Pietrzak
PM
PM
9
7
52.1074 
 
12.10799
16727
Michał Gutowski
Dariusz Milewski
PM
PM
4
3
51.7853 
 
13.18625
04704
Krzysztof Boniek
Maciej Stasiński
PM
PM
3
3
51.6232 
 
14.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
4
3
50.9411 
 
15.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
50.8811 
 
16.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
50.4811 
 
17.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
5
49.7411 
 
18.04559
04703
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
9
7
49.6111 
 
19.11809
13359
Krzysztof Mielnik
Dominika Wołyńska
PM
PM
11
3
49.5411 
 
20.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
49.4411 
 
21.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
48.4611 
 
22.08563
04745
Andrzej Osiński
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
4
5
48.0211 
 
23.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
46.2211 
 
24.15803
19388
Monika Granica
Andrzej Jarząbkowski
PM
PM
4
2
45.5811 
 
25.06488
04581
Wiesław Andruk
Kazimierz Gralak
WM
PM
9
18
40.9611 
 
26.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
1.5
2.5
40.9411 
 
27.21571
23349
Anna Kazimierska
Joanna Piskorska
PM
PM
1
0.5
38.9111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 680 punktów PKL, w tym 362 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.20:08:03 (0.1714/64) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.