Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6581/31612 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mistrzostwa Skoczowa - Grand Prix Śląska
OTP* Mistrzostwa Skoczowa - Grand Prix Śląska
niedziela, 10 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
7
61.157035III
III
2.03141
03270
Rafał Furgal
Marek Kozik
SL
SL
4
4
60.576131III
III
3.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
59.395226 
 
4.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
9
13
58.384422 
 
5.03529
03554
Jacek Szczerbowski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
9
11
57.773618 
 
6.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
57.732814 
 
7.21670
03498
Marek Bogacz
Zbigniew Słaby
SL
SL
1.5
7
57.351910 
 
8.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
SL
5
5
57.03147 
 
9.03092
14533
Jerzy Cholewa
Maciej Mendrek
SL
SL
3
2
56.84137 
 
10.07290
03562
Jacek Cholewik
Jerzy Ujma
SL
SL
9
12
56.57116 
 
11.07310
03502
Kazimierz Płusa
Wiesław Smaza
SL
SL
5
7
55.33105 
 
12.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
MP
9
4
55.0484 
 
13.03497
03525
Jerzy Skwark
Aleksy Swoboda
SL
SL
15
7
54.5174 
 
14.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
53.8653 
 
15.03455
05797
Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
12
7
53.6442 
 
16.03221
15120
Paweł Jończyk
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
5
9
53.1732 
 
17.03229
07475
Tomasz Kadłubicki
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
4
13
51.6011 
 
18.03098
03408
Jerzy Ciesielczuk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
12
5
50.5411 
 
19.10219
03621
Jacek Stokowacki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
50.2411 
 
20.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
9
7
50.0911 
 
21.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
48.3711 
 
22.03033
13992
Janusz Bachrach
Mariusz Bakalarski
SL
SL
5
2.5
47.2111 
 
23. 
 
Lesław Lacek
Piotr Wieteska
-
-
0
0
46.3311 
 
24.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
46.2311 
 
25.21679
20009
Józef Chowaniec
Roman Puzoń
SL
SL
1
1.5
45.7411 
 
26.21880
21879
Błażej Mróz
Wojciech Mróz
MP
MP
2
1
45.3411 
 
27.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
45.1911 
 
28.03194
19809
Sebastian Heller
Janusz Skowroński
SL
SL
3
0
43.9911 
 
29.03056
19320
Witold Białas
Marek Orzeł
SL
SL
5
2.5
43.0711 
 
30.03512
15346
Wojciech Sołtysik
Wojciech Szuba
DS
SL
7
3
41.6711 
 
31.01803
10925
Stanisław Górski
Kazimierz Zdebski
OP
SL
5
2.5
40.9511 
 
32.23537
23536
Maja Jackowska
Dominika Janowiec
SL
SL
0
0
34.4711 
 
33.23805
23600
Adam Dziula
Szymon Król
SL
SL
0
0
20.6811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 804 punkty PKL, w tym 426 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:16:58 (1.1299/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.