Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6386/31659 turniej teamów

szczegóły imprezy

Regionalne Internetowe Rozgrywki Ligowe
Podlaska Liga Internetowa 2023-2024
niedziela, 31 marca 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.18774
02601
10105
17675
Ewa Orłowska
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
MA
MA
2.5
5
13
5
14.0060
2.04111
04762
03064
04788
09424
Krzysztof Kotorowicz
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
Ireneusz Jarosz
Stefan Szenberg
SW
SW
MA
PM
DS
21
21
7
18
13
13.0051
3.14882
02660
02678
07690
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
MP
MP
MP
MP
5
7
7
5
12.0042
4.07209
04143
20076
09763
07239
16829
Krzysztof Krajewski
Stanisław Gawryszczak
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
Bogdan Zakrzewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
7
4
7
7
7
11.0034
5.06795
10548
06801
16140
09785
Ewa Miszewska
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
MA
MA
PK
PK
19
7
12
5
5
10.0026
6.04043
04035
17766
04039
04042
 
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Yuliy Chumak
Andrzej Głowacki
Janusz Kowalewski
Constantin Trifonov
PD
PD
PD
PD
PD
-
11
7
5
5
12
0
9.0017
7.07090
05624
11573
14983
12253
06348
Anna Kowalska
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
Jerzy Kozyczkowski
Tomasz Radwański
LD
LD
LD
LD
LD
LD
13
15
5
5
11
5
8.0012
8.16217
05944
12006
 
06356
Patrycja Krupnik
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
Yasser Rahin
Maciej Wiącek
DS
MA
MA
-
MA
2
12
7
0
12
7.0010
9.05405
05142
05210
06086
Paweł Sosnowski
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
Ryszard Sawicki
WP
WP
WP
WP
5
5
5
7
5.009
9.09332
13342
04064
04066
14252
16317
Janusz Galewski
Krzysztof Baranowski
Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
Stefan Kopyt
Marian Krasowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
4
4
3
5
7
5.009
11.04061
04157
04160
04077
04063
04097
Jan Bojaryn
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
Andrzej Raczkowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
7
9
9
7
7
7
3.006
11.20655
17916
20797
20672
23345
Dominika Lucka
Kajetan Gościański
Jakub Piłat
Natalia Suszanowicz
Reinder van der Weide
SL
WP
WP
SL
WP
2.5
2.5
3
2.5
0.5
3.006
13.19722
21850
21704
20634
19080
19725
Michał Korwek
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
Fabian Loyzance
Jan Szewczyk
Jakub Wierzbowski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
2
1.5
1.5
1.5
2.5
2
1.003
13.05508
05950
05059
05134
Robert Włodkowski
Tadeusz Janczurewicz
Stanisław Janik
Piotr Kozicki
WP
WP
WP
WP
7
5
13
7
1.003

Łącznie 1407 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://podlzbs.pl/media/bialy/tyrnieje/J23-2/5/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:04:46 (5.1516/82) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.