Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2367/10046 turniej par

szczegóły imprezy

21. Mistrzostwa Polski Par Seniorów
mpsen
sobota, 26 listopada 2011r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
63.63200I
I
2.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.83160II
II
3.06735
06881
Krzysztof Kulka
Krzysztof Roguski
MA
MA
7
7
56.82130II
II
4.11488
06876
Andrzej Berezecki
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
56.63110III
III
5.06872
13008
Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
MA
MA
12
2.5
53.26100III
III
6.12968
06904
Andrzej Piesiewicz
Lech Sadoś
MA
WP
4
12
53.0990III
III
7.08839
06097
Jan Rusin
Jerzy Stańczyk
ZP
ZP
2.5
4
52.8880 
 
8.06746
06766
Zdzisław Laszczak
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
13
12
52.7370 
 
9.03467
10219
Ryszard Rogala
Jacek Stokowacki
SL
SL
12
2.5
52.6765 
 
10.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
52.5560 
 
11.06595
06821
Ryszard Florkiewicz
Daniel Norek
MA
MA
2
2.5
52.4055 
 
12.06683
06693
Jerzy Kniga-Leosz
Jacek Korpetta
MA
MA
13
13
52.4050 
 
13.07789
11191
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
4
2.5
52.0545 
 
14.04078
06731
Jan Gardocki
Jan Kudelski
PD
MA
4
4
51.5640 
 
15.06846
05789
Jerzy Pęczkowski
Jarosław Romaniuk
MA
MA
4
7
51.2135 
 
16.06528
06705
Włodzimierz Buze
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
18
12
50.5930 
 
17.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
50.17  
 
18.07971
07953
Jerzy Kusiński
Tomasz Sawalski
LU
LU
4
2.5
50.07  
 
19.03702
06355
Eugeniusz Furs
Lech Warwocki
WP
LD
4
7
49.48  
 
20.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
48.67  
 
21.06526
06689
Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
MA
MA
13
12
47.94  
 
22.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
2.5
2.5
46.99  
 
23.06657
01910
Bogdan Kakietek
Roman Zabłocki
MA
OP
4
4
46.73  
 
24.02911
07491
Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
4
45.63  
 
25.06546
06793
Bogusław Chomentowski
Wiesław Miłkowski
MA
MA
4
4
45.30  
 
26.07989
07994
Wiesław Skubisz
Wiesław Teresiński
LU
LU
4
4
45.30  
 
27.14045
14043
Jerzy Firs
Alfred Koda
PD
PD
1
2
44.35  
 
28. 
 
Józef Bujalski
Benedykt Folwarski
MA
MA
0
0
44.03  
 
29.06752
13379
Jacek Lipiński
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2.5
2.5
43.27  
 
30.06818
07042
Wiesław Niedziela
Andrzej Ziomek
MA
MA
7
7
28.89  
 
31.06644
06764
Damian Jędrzejewski
Marian Łukasiak
MA
MA
4
4
24.65  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2640 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.16:43:10 (0.2652/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.