Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2513/13206 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** O Puchar Prezydenta Rzeszowa
OTP** Rzeszów
niedziela, 15 września 2013r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02904
09322
Janusz Gawęcki
Mirosław Kotowski
SW
SW
18
2.5
60.08100II
II
2.03351
01147
Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
7
56.3686III
III
3.02723
07644
Bogusław Lesiecki
Piotr Markiewicz
PK
MP
12
4
56.1973III
III
4.01051
01205
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
PK
PK
7
4
55.4761 
 
5.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
2
54.8348 
 
6.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
7
18
54.7436 
 
7.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MP
PK
18
7
53.8623 
 
8.14728
01138
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
PK
PK
2.5
18
53.1319 
 
9.01128
01206
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
12
52.9717 
 
10.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
12
7
52.4014 
 
11.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
PK
7
4
52.2612 
 
12.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
4
52.0710 
 
13.10554
01175
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
PK
PK
2.5
4
51.888 
 
14.02927
07975
Paweł Kowalski
Jerzy Maludziński
SW
SW
7
7
51.606 
 
15.01074
01104
Zbigniew Kiełbasa
Jan Lipior
PK
PK
4
4
51.264 
 
16.13074
12753
Maciej Grabiec
Stanisław Prokuszki
MP
MP
4
2.5
50.562 
 
17.02637
14584
Marek Filipowski
Marek Heichel
MP
MP
12
2
50.39  
 
18.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
4
4
50.08  
 
19.01068
01082
Janusz Jarząbek
Mariusz Kozaczyński
PK
PK
4
7
49.92  
 
20.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
7
49.82  
 
21.05695
03003
Andrzej Lućko
Hubert Urban
SW
SW
18
4
48.93  
 
22.01020
01180
Lesław Chmiel
Bogusław Surowiec
PK
PK
4
4
48.90  
 
23.02472
01152
Konrad Codello
Grzegorz Rewer
LU
PK
7
7
48.52  
 
24.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
7
2.5
47.72  
 
25.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
2.5
2.5
47.58  
 
26.11320
11208
Robert Kwiatkowski
Stanisław Sołtys
PK
PK
2
0.5
47.09  
 
27.01075
09473
Stanisław Kocój
Jadwiga Żulińska
PK
PK
2.5
1.5
46.23  
 
28.14361
15112
Jerzy Matelowski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
2
1.5
43.61  
 
29.01027
01044
Stanisław Cisek
Bogusław Ferenc
PK
PK
4
7
42.51  
 
30.01123
14360
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
PK
PK
4
1.5
41.31  
 
31.09445
11316
Władysław Chudzik
Jan Worek
PK
PK
1.5
1
37.90  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1038 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/wyniki/turnieje-rzeszow/prez-rz/2072-130915

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.14:29:42 (0.1827/72) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.