Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2720/14278 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** VI. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
OTP** VI. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
sobota, 15 marca 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
4
4
61.76100II
II
2.07269
08776
Ewa Beldzik
Michał Igła
MP
MP
1.5
2.5
60.3987III
III
3.10564
02804
Jan Blajda
Piotr Stopa
MP
MP
13
12
60.0076III
III
4.03206
06274
Maciej Janeczko
Ryszard Kiełczewski
SL
LD
4
18
59.2565 
 
5.07691
07401
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
MP
MP
2.5
1.5
57.1954 
 
6.09828
03529
Waldemar Jaworski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
57.1143 
 
7.04109
10591
Łukasz Brede
Joanna Sroka
MA
WP
13
2.5
55.0332 
 
8.14525
14000
Przemysław Kurzak
Łukasz Pląder
MP
MP
1.5
2
54.4120 
 
9.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
4
53.8619 
 
10.02784
07312
Robert Różak
Dariusz Sosin
MP
MP
4
4
53.5517 
 
11.12490
09466
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
MP
MP
2
4
53.2815 
 
12.03103
03499
Robert Cimr
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
52.8913 
 
13.09051
09035
Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
SL
SL
2
2
51.9511 
 
14.01053
11376
Leszek Garbacik
Eugeniusz Osiński
PK
PK
4
2.5
51.919 
 
15.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
2
2
51.677 
 
16.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
2.5
2
51.366 
 
17.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
2.5
2.5
51.053 
 
18.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
4
50.501 
 
19.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
4
2.5
49.53  
 
20.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
48.55  
 
21.14522
13959
Aleksandra Byra
Joanna Byra
MP
MP
1.5
1.5
48.44  
 
22.13602
15757
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
MP
MP
2
2.5
48.28  
 
23.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
1.5
2.5
48.20  
 
24.02752
 
Leszek Nowak
Wieslaw Pułka
MP
-
7
0
48.16  
 
25.03270
15346
Marek Kozik
Wojciech Szuba
SL
SL
2.5
1.5
48.16  
 
26.09418
10615
Piotr Kuc-Dzierżawski
Grzegorz Niemiec
MP
MP
4
2.5
47.77  
 
27.09430
02775
Kazimierz Gałka
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
4
46.83  
 
28.07319
14233
Anna Dymek
Wojciech Skoś
MP
MP
1.5
1.5
44.88  
 
29.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
44.84  
 
30.11775
16903
Magdalena Madej
Roman Madej
MP
MP
1.5
0
43.91  
 
31.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
4
4
41.67  
 
32.15556
17001
Jan Gąsienica-Józkowy
Jakub Lenkiewicz
MP
MP
1
0
41.52  
 
33.15292
15294
Maja Mrozek
Aleksandra Pacura
MP
MP
1
1
40.94  
 
34.02714
02722
Barbara Kulawik
Barbara Lesiecka
SL
SL
4
7
40.89  
 
35.15283
15541
Jędrzej Hodor
Radosław Morek
MP
MP
0.5
1
40.39  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1156 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://patrykwieczorek.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.14:25:06 (0.2166/82) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.