Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2981/15870 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPM 21-25 Turniej teamów
niedziela, 15 marca 2015r., godz. 06:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14481
09357
13438
10171
Kacper Kacperski
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
Yan Shpuntou
MA
MA
MA
MP
4
5
7
5
132.6375II
II
II
II
2.12152
14619
11104
14728
14965
14234
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
Sławomir Niajko
Kamil Nowak
Marta Wójcik
Jakub Zawada
MP
MP
ZP
WP
MA
PK
5
4
12
5
2
3
119.3453III
III
III
III
III
III
3.10591
14112
13412
13060
Joanna Brede
Magda Budzyńska
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
MA
MA
MA
3
2
3
3
108.1032III
III
III
III
4.14032
12999
13364
11550
12154
Loretta Kałwa
Adam Krysa
Adam Lonski
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MP
PM
DS
DS
2
7
5
4
5
98.3515 
 
 
 
 
5.12158
10570
14036
09755
10085
Izabella Jaworska
Wojciech Kaźmierczak
Joanna Michalska
Łukasz Witkowski
Justyna Żmuda
LD
SW
DS
SW
MP
3
12
1.5
11
13
94.9711 
 
 
 
 
6.10472
12873
09142
15632
Sammy Bałdysz
Michał Drankiewicz
Tadeusz Miesiąc
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
WP
DS
4
1.5
2.5
1.5
93.458 
 
 
 
7.13598
11237
13546
08759
Cezary Dudkiewicz
Łukasz Kosma
Damian Machura
Maciej Wężyk
LD
LD
SL
SL
2.5
3
2
2
91.774 
 
 
 
8.14971
16342
14973
17214
13697
13234
Bartosz Ćwiek
Daniel Czechak
Piotr Duszak
Karol Konopko
Przemysław Wiśniewski
Ewelina Zieleniewska
MA
SL
MA
MA
MA
MA
2
1
2
0.5
2
1.5
87.91  
 
 
 
 
 
9.11388
13651
14784
10032
12927
14903
Jan Grzeszczak
Roman Kowalewski
Dawid Permus
Katarzyna Tyszkiewicz
Adam Waszkiewicz
Kamil Żabierek
DS
PM
DS
PM
DS
DS
3
4
1.5
3
3
1.5
80.99  
 
 
 
 
 
10.05069
07801
07415
02179
Paweł Jassem
Michał Kania
Adam Śmieszkoł
Kacper Wilczak
ZP
MA
DS
LB
17
9
5
5
76.91  
 
 
 
11.12440
13075
11128
13450
16133
10084
Maciej Bojarski
Justyna Długosz
Artur Janeczko
Konrad Krystecki
Radosław Serafin
Agnieszka Szczypczyk
DS
MP
SL
DS
DS
MP
3
3
4
0
0
4
74.05  
 
 
 
 
 
12.11211
13941
12499
13696
Wojciech Racz
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
MA
MA
4
2
3
2.5
68.76  
 
 
 
13.14326
14237
15032
14974
Justyna Duszyńska
Dominik Jastrzębski
Rafał Maszenda
Karolina Walędzik
MA
MA
MA
MA
2
3
2.5
1.5
68.08  
 
 
 
14.14051
13065
16185
17156
16651
15756
Joanna Gołdyn
Anna Jankowska
Agata Kacperek
Radosław Osiński
Katarzyna Pruszczyk
Joanna Zarzycka
DS
DS
MA
WP
MA
DS
0.5
2
1
0
1
1
53.77  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 924 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.18:40:20 (0.2879/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.