Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3252/17740 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPJ 21-25 Teamy
sobota, 12 marca 2016r., godz. 17:10

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.12999
10209
14036
11104
09755
14965
Adam Krysa
Igor Łosiewicz
Joanna Michalska
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
Marta Wójcik
MP
MA
MA
ZP
SW
MA
9
7
2
12
11
2.5
134.2275II
II
II
II
II
II
2.12914
13270
16936
12190
Łukasz Frąckowiak
Dominik Kaszowski
Bolesław Radko
Mateusz Rymarczyk
LB
KP
KP
LB
2
2.5
0.5
1.5
106.3253III
III
III
III
3.12624
12152
14619
12620
11550
12154
Patryk Berhorst
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
Bartłomiej Cybula
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
PM
MP
MP
PM
DS
DS
3
5
5
3
5
7
104.8732III
III
III
III
III
III
4.12320
13899
14250
13502
Zofia Bałdysz
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
Aleksander Żelazny
WP
WP
WP
WP
3
3
3
3
104.4115 
 
 
 
5.10472
11928
15032
17083
Sammy Bałdysz
Krystian Dowolski
Rafał Maszenda
Paweł Płocki
DS
MA
MA
MA
4
3
2.5
2
100.1511 
 
 
 
6.03233
13546
08759
13696
Paweł Kaleta
Damian Machura
Maciej Wężyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
SL
MA
4
2
2
2.5
98.218 
 
 
 
7.11834
13651
10996
12927
13056
13595
Jakub Jagodziński
Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
Adam Waszkiewicz
Łukasz Wilamowski
Mateusz Wilamowski
LU
PM
PM
DS
PM
PM
4
4
4
3
2.5
2
94.524 
 
 
 
 
 
8.14971
14973
17214
13941
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
Karol Konopko
Piotr Łukianiuk
MA
MA
MA
MA
2
2
1.5
2
91.80  
 
 
 
9.10591
14112
13412
13060
Joanna Brede
Magda Budzyńska
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
MA
WP
WP
3
2.5
3
3
89.79  
 
 
 
10.14326
14237
13438
14974
Justyna Duszyńska
Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
Karolina Walędzik
MA
MA
MA
MA
2
3
7
2
89.10  
 
 
 
11.14259
09360
14264
02179
Barbara Galikowska
Monika Maksymiuk
Weronika Radelczuk
Kacper Wilczak
PM
SW
PM
DS
1.5
3
1.5
5
88.67  
 
 
 
12.14051
14511
17156
15632
Joanna Gołdyn
Elżbieta Gołdyn
Radosław Osiński
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
WP
DS
1
1
1
2
59.58  
 
 
 
13.16544
16053
17451
16185
17646
Hanna Ciuńczyk
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
Agata Kacperek
Jacek Kulisiewicz
MA
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
1
1
0
49.78  
 
 
 
 
14.18064
13596
17971
14749
14317
14569
Lukas Golombek
Anna Morgiel
Adam Nieżurawski
Agnieszka Piesiewicz
Aleksandra Talaczek
Maksym Wałaszewski
MA
MA
MA
MA
MP
MA
0
4
0
1.5
2
1
47.58  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1014 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.16:41:00 (0.2365/75) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.