Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3605/19982 turniej teamów

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
Akademickie Mistrzostwa Polski - TEAMY
czwartek, 4 maja 2017r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.16380
13438
15976
16069
Jakub Andruszkiewicz
Rafał Marks
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
UW
UW
UW
UW
3
7
4
3
134.7875II
II
II
II
2.04762
04108
04111
06714
10209
09755
Konrad Araszkiewicz
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Kotorowicz
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
ALK
ALK
ALK
ALK
ALK
ALK
21
21
21
11
7
12
127.9167III
III
III
III
III
III
3.11550
16699
15632
12927
Piotr Marcinowski
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
Adam Waszkiewicz
PWR
PWR
PWR
PWR
7
2.5
2
4
121.5261III
III
III
III
4.05649
07801
09359
14728
Tomasz Jochymski
Michał Kania
Ewa Maksymiuk
Kamil Nowak



11
9
2.5
9
118.8854 
 
 
 
5.16544
17451
15032
16068
Hanna Ciuńczyk
Wojciech Grzegorzewski
Rafał Maszenda
Konrad Paluszek
UW
UW
UW
UW
2
1.5
3
2
116.4147 
 
 
 
6.17082
16445
17969
16065
Maciej Boczar
Piotr Godlewski
Anna Kosiorek
Konrad Majewski
UW
UW
UW
UW
2.5
2.5
1
2
115.7341 
 
 
 
7.13412
18011
16875
08619
Zuzanna Moszczyńska
Filip Parol
Edward Sucharda
Anna Sztyber
PW
PW
PW
PW
4
1.5
3
4
113.5934 
 
 
 
8.15933
15286
16608
10996
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
Małgorzata Kurkowska
Łukasz Nierzwicki
PG
PG
PG
PG
1
2
2
4
112.8227 
 
 
 
9.12320
15839
14801
10768
Zofia Bałdysz
Adrian Górka
Paweł Łuczak
Kacper Pędziński
UAM
UAM
UAM
UAM
4
2.5
1.5
2
112.1621 
 
 
 
10.14619
13074
14286
14525
Maksymilian Chodacki
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
Przemysław Kurzak
AGH
AGH
AGH
AGH
5
5
5
2.5
111.8115 
 
 
 
11.05893
12575
08356
06101
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Jan Purczyński
Paweł Stężała
USZ
USZ
USZ
USZ
7
3
7
5
109.3014 
 
 
 
12.15878
15380
01347
01578
Piotr Banaś
Dawid Barzyk
Piotr Ilczuk
Marcin Preisner
UWR
UWR
UWR
UWR
2
2
18
2
108.1713 
 
 
 
13.08996
15840
14887
15833
Bartłomiej Śniadecki
Patryk Szczuczko
Łukasz Śniadecki
Łukasz Wojnarowski
PP
PP
PP
PP
1.5
1.5
1
1
103.9212 
 
 
 
14.12685
12687
17855
11604
Witold Bielecki
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
Marcin Najbar
ALK
ALK
ALK
ALK
2
0.5
0
2.5
102.1211 
 
 
 
15.14522
14862
14864
14283
Aleksandra Byra
Krzysztof Cetera
Wojciech Garncarz
Piotr Wzorek
AGH
AGH
AGH
AGH
2
3
2
2.5
101.6310 
 
 
 
16.14971
14973
13941
14967
14974
13696
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
Piotr Łukianiuk
Tomasz Sadowski
Karolina Walędzik
Tomasz Wiśniewski
PW
PW
PW
PW
PW
PW
2.5
2
2
2
2
2.5
101.128 
 
 
 
 
 
17. 
04110
12737
02539
Tymoteusz Chojecki
Jakub Kotorowicz
Małgorzata Michalska
Piotr Pikuta
UMCS
UMCS
UMCS
UMCS
0
18
1
3
98.787 
 
 
 
18. 
 
 
 
 
07940
Leopold Koczan
Tomasz Krajka
Tomasz Mazurkiewicz
Wojciech Rosa
Piotr Tetlak
Piotr Waniurski
PLU
PLU
PLU
PLU
PLU
PLU
0
0
0
0
0
11
95.006 
 
 
 
 
 
19.15042
15364
16618
17549
Paweł Jasiński
Dariusz Syncerek
Paweł Szczerba
Przemysław Woźniak



1
2
1
1
93.915 
 
 
 
20. 
14789
 
 
Katarzyna Budziszewska
Bartosz Kaczmarek
Karolina Kliś
Anna Spyszkiewicz
UAM
UAM
UAM
UAM
0
2.5
0
0
92.714 
 
 
 
21.15459
09142
14098
14250
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
Karolina Skubich
Marcin Szymański
PP
PP
PP
PP
2
3
2
4
91.883 
 
 
 
22.13540
14749
13431
17030
Ewa Dziubińska
Agnieszka Piesiewicz
Tomasz Potrawa
Anna Zaręba
SGH
SGH
SGH
SGH
2
2
2
2
91.702 
 
 
 
23.17274
 
16159
17261
Marcin Dziembor
Juliusz Engelhardt
Radosław Maćczak
Marta Rozwałka
USZ
USZ
USZ
USZ
1.5
0
1.5
1
90.87  
 
 
 
24.17911
14626
14316
14540
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
Krzysztof Piotrowski
Maciej Superson
AGH
AGH
AGH
AGH
1
0.5
1.5
5
87.62  
 
 
 
25.13538
16342
14070
12905
Tomasz Cwielung
Daniel Czechak
Wiktoria Hałas
Michał Sikora



1.5
1.5
1.5
1.5
87.54  
 
 
 
26.07269
14511
15283
15294
Ewa Beldzik
Elżbieta Gołdyn
Jędrzej Hodor
Aleksandra Pacura
UJ
UJ
UJ
UJ
2.5
1
1.5
2
85.61  
 
 
 
27.14051
16255
16980
15756
Joanna Gołdyn
Joanna Kokot
Piotr Kopeć
Joanna Zarzycka
PWR
PWR
PWR
PWR
1.5
1.5
1
1.5
85.36  
 
 
 
28.14027
11237
15492
15500
Łukasz Gałasiński
Łukasz Kosma
Kamil Wszędybył
Weronika Wszędybył



2
3
1.5
1.5
84.97  
 
 
 
29.13495
13345
15453
14799
Szymon Aleksy
Damian Grzeszczuk
Konrad Kubzdela
Jerzy Niemczyk
PP
PP
PP
PP
1.5
1
1.5
1.5
84.43  
 
 
 
30.16262
15485
13062
16524
Antoni Machowski
Mateusz Nowak
Katarzyna Roszyk
Paweł Zalecki
UJ
WP
UJ
UJ
0
1
2
0.5
81.28  
 
 
 
31. 
 
 
 
Maciej Kowalec
Błażej Podgórski
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
ALK
ALK
ALK
ALK
0
0
0
0
77.64  
 
 
 
32. 
 
 
 
Alan Andrzejak
Bartosz Biernacki
Beniamin Stecuła
Marcin Wysocki



0
0
0
0
74.99  
 
 
 
33.17573
16998
17611
17136
Mateusz Obolewski
Joanna Łata
Jakub Pilachowski
Maciej Żurek
PG
PG
PG
PG
0
0
0.5
0
74.93  
 
 
 
34. 
 
 
16637
Aleksandra Ciok
Bartłomiej Seliga
Elżbieta Sowińska
Joanna Szymaszczyk
SGGW
SGGW
SGGW
SGGW
0
0
0
1.5
73.14  
 
 
 
35. 
 
 
14001
 
 
Marek Kapera
Alicja Kucyk
Jan Łoszakiewicz
Adrian Macielak
Paweł Sadłowski
Krzysztof Solarski
SGH
SGH
SGH
SGH
SGH
SGH
0
0
0
1.5
0
0
71.69  
 
 
 
 
 
36. 
 
13546
 
 
 
Paula Broncel
Adrian Kantyka
Damian Machura
Marek Pawliński
Piotr Piesik
Grzegorz Witkowski
UEK
UEK
UEK
UEK
UEK
UEK
0
0
2
0
0
0
67.67  
 
 
 
 
 
37. 
 
 
 
 
 
Anna Cisek
Mateusz Kopko
Tadeusz Marut
Adam Maryniak
Adam Najdecki
Janusz Słonina
URZ
URZ
URZ
URZ
URZ
URZ
0
0
0
0
0
0
67.20  
 
 
 
 
 
38. 
 
 
 
Szymon Frankowski
Krzysztof Pilcicki
Albert Ruszkiewicz
Jakub Staniewski



0
0
0
0
63.41  
 
 
 
39. 
 
 
 
15388
15389
Piotr Birecki
Marcin Caputa
Michał Fita
Michał Miądlikowski
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
UMEDŁ
UMEDŁ
UMEDŁ
UMEDŁ
UMEDŁ
UMEDŁ
0
0
0
0
1
1
60.86  
 
 
 
 
 
40.17116
 
 
17117
Mateusz Budzyński
Arkadiusz Domrat
Dominik Kruk
Maciej Michałek



0
0
0
0
60.09  
 
 
 
41. 
 
 
 
Paulina Marzec
Jolanta Nowakowska
Krzysztof Pilorz
Łukasz Sułecki
UMCS
UMCS
UMCS
UMCS
0
0
0
0
58.82  
 
 
 
42. 
 
 
 
16632
Michał Gołembka
Mateusz Jędrzejczyk
Arkadiusz Szafrański
Małgorzata Wróbel
Bartłomiej Ziółkowski




0
0
0
0
0.5
56.30  
 
 
 
 
43.14024
 
 
 
Mateusz Gałasiński
Marcin Kowalski
Jakub Kurek
Mateusz Wasilewski



0
0
0
0
54.55  
 
 
 
44. 
 
04168
04692
 
 
Klaudia Jankowska
Jakub Jankowski
Magdalena Mordwa
Kamila Puławska
Paweł Sadowski
Sandra Warmiak
UWM
UWM
UWM
UWM
UWM
UWM
0
0
0.5
0.5
0
0
15.18  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2310 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/amp/W-teamleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.02:30:22 (0.3350/203) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.