Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3595/20014 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open
MP Par OPEN - FINAŁ
wtorek, 2 maja 2017r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
55.37500I
I
2.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
15
54.44469I
I
3.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
15
7
54.10441II
II
4.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
53.58416II
II
5.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
53.56392II
II
6.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
5
53.56368II
II
7.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
53.45344III
III
8.06526
06994
Waldemar Burakowski
Tomasz Wiśniewski
MA
SL
15
13
53.41319III
III
9.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
53.00295III
III
10.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
15
52.76271III
III
11.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
MA
LB
21
21
52.49246III
III
12.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
52.19222III
III
13.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
51.99198 
 
14.05423
07431
Jeremi Stępiński
Marek Witek
MA
PK
19
21
51.94173 
 
15.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
19
51.84149 
 
16.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
51.54125 
 
17.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
51.42100 
 
18.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
19
51.4096 
 
19.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
51.2892 
 
20.03939
03978
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
KP
KP
12
15
50.6288 
 
21.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
50.0684 
 
22.01318
02121
Stanisław Gołębiowski
Ryszard Sakowicz
DS
LB
24
17
49.8080 
 
23.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
48.8175 
 
24.07809
05808
Piotr Kołuda
Adam Skalski
LU
LU
15
9
48.2071 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11228 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/mpp/W-openf.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.11:25:07 (0.2136/58) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.