Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4162/20965 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o Puchar Firmy POL-GRA
GP KP - POLGRA
niedziela, 29 października 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
60.457035III
III
2.13270
03785
Dominik Kaszowski
Roman Kowalkowski
KP
KP
3
5
59.826030III
III
3.03763
04022
Leszek Kawski
Adam Wujków
KP
KP
9
17
57.955126 
 
4.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
1.5
5
57.594221 
 
5.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
57.503317 
 
6.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
DS
LB
9
9
56.612412 
 
7.03714
03884
Andrzej Grela
Wiesław Paczkowski
KP
KP
9
5
56.07147 
 
8.08075
10314
Jerzy Kowalski
Bogdan Zieliński
KP
KP
13
5
55.63137 
 
9.13003
11800
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
KP
KP
4
5
54.73116 
 
10.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
54.11105 
 
11.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
53.4884 
 
12.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
11
52.6874 
 
13.05326
05403
Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
50.8953 
 
14.12046
14465
Przemysław Kacprzak
Igor Smyk
KP
KP
3
3
50.8042 
 
15.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
5
50.0921 
 
16.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
49.02   
 
17.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2
1.5
47.77   
 
18.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
47.23   
 
19.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
9
47.14   
 
20.03948
12003
Maciej Stanek
Jarosław Żurawski
KP
KP
7
4
46.70   
 
21.03712
03867
Mirosław Graczkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
5
9
46.61   
 
22.03822
03920
Lech Łaniewski
Grzegorz Rojewski
KP
KP
13
12
46.43   
 
23.14516
11853
Tadeusz Rakoczy
Jerzy Wawrzyniak
KP
KP
2.5
3
46.16   
 
24.17228
17157
Mirosław Derwojed
Marek Wyżlic
KP
KP
1.5
1.5
45.98   
 
25.10898
03750
Zbigniew Ehlert
Julian Jurski
KP
KP
5
11
45.54   
 
26.03780
03821
Rafał Konieczny
Maciej Łaniewski
KP
KP
11
7
44.02   
 
27.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
43.93   
 
28.09455
18224
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
KP
KP
0
1
43.48   
 
29.17230
13339
Krzysztof Bonowicz
Jan Siwczyński
KP
KP
1.5
1.5
36.79   
 
30.15375
03885
Ryszard Kurpios
Józef Palewicz
KP
KP
1.5
4
34.82   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 708 punktów PKL, w tym 360 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:54:30 (0.2270/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.