Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4043/22544 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** GPW
GPW Skoki
niedziela, 19 sierpnia 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
13
15
62.31100II
II
2.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
61.4291III
III
3.04876
05326
Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
WP
WP
5
5
60.1584III
III
4.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
58.8576 
 
5.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
58.1269 
 
6.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
4
5
57.8262 
 
7.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
7
57.2554 
 
8.03696
03847
Leszek Falkowski
Jarosław Michałowski
KP
KP
13
18
57.0647 
 
9.08485
05353
Grażyna Busse
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
15
11
56.6040 
 
10.09111
11293
Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
3
4
56.4532 
 
11.03789
03829
Piotr Kreja
Bogumił Macierzyński
KP
PM
5
9
56.0525 
 
12.04922
05264
Piotr Busse
Jerzy Mścisz
SL
WP
19
13
55.8820 
 
13.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
55.8519 
 
14.05242
06041
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
WP
WP
5
11
55.6717 
 
15.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
3
55.1516 
 
16.05286
05489
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
4
12
54.3715 
 
17.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
54.3114 
 
18.05049
05371
Jarosław Hilbrecht
Grzegorz Samol
WP
WP
7
5
53.9712 
 
19.05019
07656
Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
WP
WP
2.5
3
53.8711 
 
20.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
11
53.4010 
 
21.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
4
1
53.319 
 
22.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
53.257 
 
23.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
52.726 
 
24.05170
05280
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
WP
WP
12
4
52.455 
 
25.05004
05222
Marek Górny
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
51.334 
 
26.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
51.122 
 
27.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
4
50.931 
 
28.05318
07736
Marek Piechociński
Maciej Szczepański
WP
WP
5
2
50.88  
 
29.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
50.49  
 
30.03650
13570
Tomasz Borucki
Piotr Proporowicz
KP
KP
5
5
50.38  
 
31.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
50.21  
 
32.03708
08247
Robert Górny
Jan Jarmuż
KP
KP
5
4
49.90  
 
33.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
2
5
48.70  
 
34.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
4
9
48.56  
 
35.11424
05497
Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
WP
WP
4
3
48.50  
 
36. 
 
Filip Brzóska
Jacek Nowak
NZ
NZ
0
0
47.82  
 
37.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
47.45  
 
38.05050
05211
Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
WP
WP
5
4
47.45  
 
39.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
11
46.10  
 
40.18228
18229
Marcin Kaczmarowski
Paweł Kaczmarowski
WP
WP
1
1
45.68  
 
41.17984
05277
Krzysztof Galubiński
Hieronim Nowacki
WP
WP
2
5
44.97  
 
42.05261
07750
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
WP
WP
3
3
43.77  
 
43.05235
05539
Janusz Michalec
Ryszard Zieliński
WP
WP
4
3
43.52  
 
44.05292
12872
Jan Olkowicz
Stefan Samól
WP
WP
4
3
43.43  
 
45.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
3
43.23  
 
46.03715
11785
Marek Grewling
Tadeusz Grewling
KP
WP
2.5
2.5
41.94  
 
47. 
 
Maria Kowal
Roman Kowal
NZ
NZ
0
0
41.77  
 
48.04992
18951
Zbigniew Geisler
Stefan Gronowski
WP
WP
3
0.5
41.19  
 
49.05500
05501
Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
WP
WP
4
4
40.45  
 
50.16116
05096
Zbigniew Cholewiński
Jan Kalicki
WP
WP
2
3
40.44  
 
51.15043
15044
Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
WP
WP
2
3
40.23  
 
52.05102
05545
Leszek Karwasiński
Wojciech Zimniak
WP
WP
4
4
38.33  
 
53. 
 
Ireneusz Kowański
Franciszek Szklennik
NZ
NZ
0
0
24.97  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1696 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-21 g.08:04:25 (0.2968/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.