Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4511/22650 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

3. OTP* O Puchar Prezesa Fundacji
OTP* O Puchar Prezesa Fundacji
niedziela, 12 sierpnia 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
63.015025II
II
2.13940
14528
Andrzej Łukianiuk
Marek Palubiński
MA
MA
2.5
3
61.554623II
II
3.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
60.604221 
 
4.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
4
13
60.143819 
 
5.08543
08408
Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
MA
MA
2.5
4
59.023518 
 
6.06526
06876
Waldemar Burakowski
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
58.463116 
 
7.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
0
0
58.362714 
 
8.15822
11191
Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
58.152412 
 
9.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
57.332010 
 
10.10368
11600
Michał Kułakowski
Jarosław Stach
MA
OP
2.5
7
57.10168 
 
11.14971
17692
Bartosz Ćwiek
Anna Nożyńska
MA
MA
2.5
1.5
56.14137 
 
12.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
56.09105 
 
13.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
55.72105 
 
14.06661
06689
Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
55.3295 
 
15.06721
06776
Edward Krusiewicz
Janusz Maliszewski
MA
MA
7
9
54.3084 
 
16.08403
09620
Andrzej Fryszkowski
Adam Żelazny
MA
MA
4
5
53.8684 
 
17.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
53.3474 
 
18.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
53.1763 
 
19.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
52.9963 
 
20.18076
14534
Wiesław Olszewski
Roman Wajs
MA
MA
1.5
3
52.7653 
 
21.13622
06797
Mirosław Łopaciuk
Andrzej Miszewski
MA
MA
4
18
52.2053 
 
22.11384
11383
Grzegorz Matula
Jan Meretik
MA
MA
13
4
51.7342 
 
23.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
51.1132 
 
24.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
50.9632 
 
25.16070
17724
Krystian Bączek
Maksymilian Grochowski
MA
MA
3
1.5
50.9321 
 
26.18985
18986
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
MA
MA
1
1
50.4511 
 
27.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
50.3211 
 
28.16461
17837
Sławomir Rokicki
Mirosław Zawiślak
MA
MA
2.5
2
50.11   
 
29.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
49.84   
 
30.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
49.75   
 
31.06573
17232
Bogusław Domaszewski
Andrzej Szlachta
MA
MA
3
2
49.24   
 
32.07810
07814
Waldemar Kostrzewa
Piotr Kuźmicz
MA
MA
4
1
48.56   
 
33.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
0.5
1.5
48.11   
 
34. 
 
Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
-
-
0
0
47.89   
 
35.17451
18319
Wojciech Grzegorzewski
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2
47.59   
 
36.09710
18506
Mariusz Mączewski
Tomasz Mroczek
MA
MA
1.5
1
47.49   
 
37.14539
17675
Bronisław Kamiński
Janusz Królikowski
MA
MA
2.5
2
46.42   
 
38.17233
19375
Jan Kosieradzki
Zbigniew Kozerski
MA
MA
1
0
46.39   
 
39. 
 
Marian Błoński
Roman Błoński
-
-
0
0
45.67   
 
40. 
 
Adam Wasiak
Piotr Wasiak
-
-
0
0
45.65   
 
41. 
19102
Marek Działek
Marek Jefremienko
-
MA
0
0
45.61   
 
42.18419
18603
Tomasz Gellert
Mirosława Swoboda
MA
MA
1
1
45.46   
 
43.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
45.05   
 
44.17695
 
Wacław Kryński
Leszek Piwowarski
MA
-
1
0
43.98   
 
45.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
43.81   
 
46.06615
10146
Jerzy Greś
Katarzyna Paluchowska
MA
MA
9
2
43.15   
 
47.06376
17657
Witold Czarniawski
Krystyna Frąckiewicz
MA
MA
4
1
42.64   
 
48.19230
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
MA
MA
0
0
42.08   
 
49. 
 
Krzysztof Brzeziński
Jacek Mazurek
-
-
0
0
41.70   
 
50. 
03023
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
-
WM
0
0
40.60   
 
51.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
39.97   
 
52.18796
18795
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
0.5
0
36.62   
 
53.18480
17854
Witold Jochym
Dariusz Krakowiak
MA
MA
1.5
2
33.50   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 860 punktów PKL, w tym 442 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.16:48:17 (0.3027/118) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.