Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4193/22744 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Kongresowy Turniej Par GPWWM
5. Kongresowy TP**
niedziela, 30 września 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
62.24102II
II
2.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
KP
13
19
61.3492III
III
3.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
59.9284III
III
4.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
59.4276 
 
5.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
59.2968 
 
6.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
55.9061 
 
7.04360
09037
Mirosław Makatrewicz
Mirosław Roesler
WM
WM
13
11
55.7653 
 
8.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
55.7045 
 
9.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
55.1737 
 
10.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
54.9629 
 
11.04345
04490
Tomasz Lisica
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
54.4921 
 
12.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
54.1420 
 
13.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
54.1118 
 
14.04347
04474
Henryk Łakomski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
11
53.2217 
 
15.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
2
53.0915 
 
16.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
52.0414 
 
17.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
1
1
51.8013 
 
18.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
51.6011 
 
19.04294
03636
Józef Kamiński
Mieczysław Lebiecki
WM
WM
9
1.5
51.5710 
 
20.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
51.409 
 
21.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
51.147 
 
22. 
04469
Tomasz Lubecki
Tomasz Stopierzyński
-
WM
0
5
51.106 
 
23.10142
05830
Marek Błaszkowski
Robert Stoliński
LD
WP
4
15
50.985 
 
24.08129
17231
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
PM
WM
7
1.5
50.623 
 
25.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
50.442 
 
26.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
50.11  
 
27.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
49.96  
 
28.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.83  
 
29.04290
06733
Zbigniew Juchniewicz
Grzegorz Kula
MA
MA
2.5
11
49.60  
 
30.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2
2
49.14  
 
31.04194
04267
Wiesław Bielski
Stanisław Hartwig
WM
WM
3
2.5
48.55  
 
32.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
1
1
48.53  
 
33.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
5
5
48.32  
 
34.04275
04287
Mirosław Grodzki
Jan Jegliński
WM
WM
5
5
47.88  
 
35.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
47.56  
 
36.10127
10335
Janusz Gomoliński
Sławomir Wrzosek
WM
WM
9
11
46.06  
 
37.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
45.99  
 
38.04491
04511
Ewa Tutaj
Lidia Wrzosek
WM
WM
4
5
45.70  
 
39.04186
04358
Janina Bakuła
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
5
2.5
45.43  
 
40.04284
04668
Leonard Jaskowiak
Zbigniew Kolański
WM
WM
12
3
45.29  
 
41.09462
04480
Marek Serdyński
Waldemar Ślesicki
WM
WM
1.5
2.5
43.24  
 
42.09415
09239
Marcin Banach
Andrzej Giedz
WM
WM
0.5
1.5
43.03  
 
43.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
42.43  
 
44.03314
15194
Waldemar Orłowski
Halina Podlecka
WM
WM
0.5
1.5
42.19  
 
45.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
41.85  
 
46.04712
12680
Leszek Szkudlarek
Michał Wróblewski
PM
PM
9
3
39.43  
 
47.04438
04152
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
WM
WM
2.5
2
38.84  
 
48.14397
04634
Anna Jaskowiak
Grażyna Piszczek
WM
WM
1.5
0.5
35.21  
 
49.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
5
23.06  
 
50.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
KP
0
2
21.58  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1636 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/olsztyn/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-20 g.10:13:41 (0.2246/110) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.