Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4226/23130 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** O Puchar Wójta Gminy Baboszewo
OTP** o Puchar Wójta Gminy Baboszewa
sobota, 1 grudnia 2018r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.16989
13903
Kazimierz Głowacki
Bogdan Jaskulski
MA
MA
2.5
4
60.64100II
II
2.16439
13904
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
WM
WM
3
4
59.5987III
III
3.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2
5
56.2177III
III
4.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
55.3666 
 
5.03724
06845
Leszek Hejne
Tomasz Paluchowski
KP
MA
7
13
55.1555 
 
6.10023
15032
Leszek Łuniewski
Rafał Maszenda
MA
MA
12
3
54.6144 
 
7.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
54.4533 
 
8.06175
06921
Kazimierz Dobrzyniecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
5
7
54.1923 
 
9.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
53.9018 
 
10.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
53.9018 
 
11.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
53.8115 
 
12.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.7013 
 
13.06689
08428
Andrzej Kondeja
Krzysztof Sokół
MA
MA
13
4
53.4312 
 
14.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
2.5
53.2410 
 
15.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
53.158 
 
16.06577
06813
Zygmunt Dumała
Krzysztof Najda
MA
MA
5
5
52.216 
 
17.06313
11245
Adam Amrozy
Jarosław Szczygieł
MA
MA
3
4
51.364 
 
18.15263
06950
Andrzej Rzechuła
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2.5
5
51.332 
 
19.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
50.571 
 
20.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
50.521 
 
21.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2
50.251 
 
22.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
50.061 
 
23.14539
17655
Bronisław Kamiński
Janusz Wieczorek
MA
MA
2.5
2
48.291 
 
24.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
48.271 
 
25.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
47.991 
 
26.11591
13622
Tadeusz Bożek
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
5
4
47.651 
 
27.06165
06181
Dariusz Biedrzycki
Zbigniew Garlej
MA
MA
7
4
47.641 
 
28.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
46.131 
 
29.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
44.941 
 
30.13920
06240
Wojciech Adamkiewicz
Stanisław Siwek
MA
MA
4
7
44.691 
 
31.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
44.291 
 
32.18419
17659
Tomasz Gellert
Jerzy Noworol
MA
MA
1
1.5
43.981 
 
33.17395
16655
Paweł Antosik
Tadeusz Szczepański
LD
MA
1.5
2
42.831 
 
34.06331
06339
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
MA
MA
4
4
39.211 
 
35.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
37.471 
 
36.06189
08269
Ryszard Honczar
Kazimierz Klepczyński
MA
MA
2
1
35.231 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1218 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-25 g.00:55:54 (0.2094/82) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.