Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4265/23479 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Burmistrza Biskupca
GPW1 WM-2019
niedziela, 10 lutego 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
11.13920Wojciech AdamkiewiczMA453.9320 
11.06165Dariusz BiedrzyckiMA753.9320 
48.07572Ireneusz JagielskiMA730.441 
48.12006Danuta KrupnikMA730.441 
8.06225Wojciech PalmowskiMA956.1742 
46. Adrian BrzuzyNZ038.231 
42. Donat CzubaNZ042.251 
43. Irena SadurskaNZ041.071 
43. Waldemar SadurskiNZ041.071 
42. Alfred SobolewskiNZ042.251 
23.04040Jerzy GoberPD951.513 
23.04043Mirosław LiszewskiPD951.513 
21.16130Jerzy KajzerPM551.886 
21.04618Wiesława KasperekPM551.886 
16.04186Janina BakułaWM552.7613 
40.04021Henryk BałtronowiczWM243.531 
17.04187Tadeusz BanachWM552.7212 
44.13762Stanisław BaraszkiewiczWM0.540.431 
4.04191Przemysław BednarskiWM760.0574 
47.04183Janina BiałaWM236.711 
1.04198Adolf BocheńskiWM1361.00100II
33.04205Zbigniew BranickiWM748.001 
1.04212Mirosław CichockiWM1961.00100II
44.04720Paweł CzacharowskiWM1.540.431 
25.16440Stanisław CzarzastyWM2.550.361 
10.07612Andrzej CzumajWM2.555.1125 
6.12129Grzegorz DeptułaWM757.0958 
24.04229Mirosław DoroszukWM950.752 
5.04240Dariusz FilipekWM559.3066 
14.04242Andrzej FronczakWM1852.7716 
18.04248Piotr GarbalWM2.552.6110 
8.11899Dominik GłowackiWM256.1742 
10.07605Zdzisław GodlewskiWM555.1125 
12.10127Janusz GomolińskiWM953.3119 
34.06186Sławomir GrędzińskiWM747.981 
41.04275Mirosław GrodzkiWM542.361 
35.04279Jan JaniakWM746.811 
38.04284Leonard JaskowiakWM1245.291 
46.10157Jarosław JurczenkoWM038.231 
36.04294Józef KamińskiWM945.721 
7.04303Roman KierznowskiWM2156.9750 
29.04305Marek KlepackiWM548.981 
22.14444Edward KończakWM2.551.645 
6.04319Dariusz KozłowskiWM1257.0958 
3.07563Radosław KozłowskiWM760.5782III
38.04328Wiesław KrzemieńskiWM1245.291 
22.04329Zbigniew KrzepkowskiWM551.645 
41.03636Mieczysław LebieckiWM1.542.361 
19.04345Tomasz LisicaWM752.509 
39.03030Zbigniew ListewnikWM144.191 
3.04347Henryk ŁakomskiWM1260.5782III
35.04350Jarosław ŁosiakWM1146.811 
19.04360Mirosław MakatrewiczWM1352.509 
16.14401Mirosław MakuchWM352.7613 
32.04365Krzysztof MichalczykWM1248.021 
31.04358Jakub MilkamanowiczWM2.548.571 
37.04381Dariusz NowakWM245.601 
47.03314Waldemar OrłowskiWM0.536.711 
9.04392Robert OstapczukWM555.8233 
29.04396Krzysztof PakułaWM948.981 
2.04399Tomasz PatalanWM460.8190III
37.04808Krzysztof PękałaWM245.601 
20.04404Wiesław PietrzakWM552.257 
25.16439Jerzy PlichtowiczWM350.361 
33.04410Waldemar PoturalskiWM348.001 
4.04412Dariusz PrawdzikWM1160.0574 
28.04413Grzegorz ProbolaWM1149.521 
13.04427Edmund ReczugaWM753.1517 
28.04430Jan RogowskiWM1849.521 
7.04431Zbigniew RogowskiWM1856.9750 
30.03309Hanna RohdeWM148.571 
30.03311Krzysztof RohdeWM148.571 
17.04435Jan RomotWM1152.7212 
34.13904Jerzy SadowskiWM447.981 
15.09462Marek SerdyńskiWM252.7614 
2.09245Tomasz SinkiewiczWM560.8190III
45.12668Lech SkwarżyńskiWM2.539.831 
13.04463Jan StańczakWM953.1517 
31.04469Tomasz StopierzyńskiWM548.571 
15.04480Waldemar ŚlesickiWM2.552.7614 
5.09162Jacek TrętowskiWM459.3066 
45.04489Paweł TurlejskiWM339.831 
26.04490Andrzej TutajWM550.241 
26.04491Ewa TutajWM450.241 
40.04025Jan WardaWM1.543.531 
20.04494Zenon WawerWM552.257 
9.10561Tadeusz WięckiewiczWM555.8233 
32.04497Mirosław WilgaWM548.021 
18.04504Arkadiusz WojteckiWM452.6110 
14.04509Janusz WróblewskiWM952.7716 
24.04510Wojciech WrześniowskiWM950.752 
12.10335Sławomir WrzosekWM1153.3119 
27.04750Ewa WyszomierskaWM1.549.901 
27.04767Marek WyszomierskiWM1.549.901 
36.12090Zbigniew ZiembaWM445.721 
39.06248Hilary ŚlesickiWP444.191 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1594 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.olsztyn.pl/Biskupiec2019/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-24 g.02:27:54 (0.2415/106) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.