Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5932/27832 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

XIII OTP** o Puchar Wójta Gminy Łomża
XIII OTP** o puchar Wójta gminy Łomża
niedziela, 8 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
5
59.28100II
II
2.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
4
58.7684III
III
3.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
4
4
57.9569III
III
4.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
57.8455 
 
5.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
3
12
57.0041 
 
6.12009
04129
Mirosław Hryszko
Adam Ościłowski
PD
PD
5
7
56.2626 
 
7.16439
13904
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
MA
MA
4
5
55.0419 
 
8.04143
07239
Stanisław Gawryszczak
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
54.3617 
 
9.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
54.1214 
 
10.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.6112 
 
11.13349
 
Henryk Góralczyk
Janusz Walczuk
PD
-
0
0
52.229 
 
12.19350
19124
Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
PD
PD
2
2
51.877 
 
13.04808
12090
Krzysztof Pękała
Zbigniew Ziemba
WM
WM
3
4
49.254 
 
14.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
7
48.552 
 
15.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
5
47.841 
 
16. 
07238
Andrzej Krajewski
Andrzej Zalewski
PD
PD
0
2.5
47.341 
 
17.06577
06813
Zygmunt Dumała
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
47.331 
 
18.07209
19723
Krzysztof Krajewski
Adam Rogowski
PD
PD
7
2
47.321 
 
19.15647
16317
Jan Ciulkin
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
47.011 
 
20.20399
14660
Paweł Czeszel
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
1.5
3
46.951 
 
21.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
5
4
46.801 
 
22. 
04150
Jerzy Bagiński
Wiesław Sienkiewicz
-
PD
0
5
45.931 
 
23.06562
 
Maciej Czajkowski
Jerzy Karwowski
MA
ZP
4
0
45.371 
 
24.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
2
2
45.021 
 
25.19317
19318
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
PD
PD
0.5
0.5
43.501 
 
26.04050
07243
Bogdan Pac
Zbigniew Randzio
PD
PD
1
2
42.741 
 
27.13346
14543
Waldemar Blusiewicz
Zygmunt Piaścik
PD
PD
1
1
41.771 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 944 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2022/wygoda/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-22 g.20:23:31 (0.7372/64) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.