Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5597/27903 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

5. Memoriał Andrzeja Żurka
OTP** 5. Memoriał Andrzeja Żurka
niedziela, 29 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
7
9
61.01127II
II
2.13899
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
WP
MP
5
7
60.31119III
III
3.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
60.01111III
III
4.01726
12899
Tomasz Winciorek
Michał Wróbel
MA
SL
19
9
59.40105 
 
5.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
4
58.0798 
 
6.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
57.8991 
 
7.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
57.7085 
 
8.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
57.5278 
 
9.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
57.5171 
 
10.05307
02833
Zbigniew Papierniak
Edward Warząchowski
SL
MP
13
12
57.4265 
 
11.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
13
19
57.3758 
 
12.11550
14782
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
DS
DS
13
7
57.1751 
 
13.02678
07617
Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
56.9645 
 
14.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
56.9338 
 
15.02663
02671
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
PK
MP
11
11
56.6831 
 
16.12450
06336
Katarzyna Dufrat
Piotr Lutostański
PM
MA
19
18
56.2226 
 
17.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
15
7
55.7825 
 
18.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
55.6123 
 
19.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
55.6122 
 
20.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
SW
13
21
55.5721 
 
21.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
55.4820 
 
22.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
55.0019 
 
23.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
3
3
54.9518 
 
24.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
54.8517 
 
25.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
54.8415 
 
26.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
54.7814 
 
27.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
54.7713 
 
28.13709
06973
Grzegorz Głasek
Piotr Tuszyński
SW
PM
11
24
54.0812 
 
29.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
53.9511 
 
30.14522
17030
Aleksandra Byra
Anna Zaręba
MP
MA
3
4
53.3410 
 
31.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
13
53.279 
 
32.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
9
52.387 
 
33.16341
17934
Mateusz Krzemyk
Szymon Ostrowski
MP
DS
2
2
52.166 
 
34.17554
18642
Jakub Dziuba
Maria Niklaus
MA
KP
2.5
2.5
51.685 
 
35.14428
17401
Wiktor Pantak
Anna Skalny
MP
MP
2.5
1
51.684 
 
36.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
3
3
51.433 
 
37.06551
07849
Jacek Ciechomski
Bogdan Szulejewski
MA
KP
19
21
51.202 
 
38.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
51.101 
 
39.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
WM
13
5
50.561 
 
40.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
49.841 
 
41.16716
12362
Lena Ostrowska
Justyna Stachowiak-Kluz
MA
WP
4
7
49.791 
 
42.07291
01643
Krzysztof Buras
Ewa Sobolewska
MA
OP
24
15
49.331 
 
43.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2.5
2
48.891 
 
44.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2
2.5
48.751 
 
45.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
ZP
DS
11
11
48.631 
 
46.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
48.501 
 
47.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2.5
48.251 
 
48.17539
07405
Kacper Kuflowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
3
9
48.161 
 
49.02646
14226
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
12
5
48.151 
 
50.16903
16585
Roman Madej
Adam Pigulski
MP
KP
3
4
47.651 
 
51.19830
19899
Wojciech Bąk
Milena Klimiuk
MA
MP
2.5
2.5
47.521 
 
52.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
12
5
47.431 
 
53.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
47.161 
 
54.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
9
47.141 
 
55.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
4
13
46.921 
 
56.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
2.5
2
46.391 
 
57.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
46.041 
 
58.11092
07550
Tytus Bisping
Krzysztof Zając
MP
MP
7
4
45.041 
 
59.21512
21408
Kaja Pustułka
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
0.5
1.5
44.591 
 
60.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
44.241 
 
61.18791
18792
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
MP
MP
2
2
44.081 
 
62.14586
02819
Magdalena Chmielewska
Halina Święch
MP
MP
2
7
43.891 
 
63.02590
07437
Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
MP
MP
7
5
43.111 
 
64.06854
06904
Janusz Pietrzak
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
42.911 
 
65.15345
03155
Sławomir Brodziński
Mariusz Gawłowski
SL
SL
3
3
40.271 
 
66.21210
11244
Franciszek Kierepka
Tomasz Kierepka
SL
SL
1
1.5
39.881 
 
67.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
3
3
39.341 
 
68.15988
13970
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
MP
MP
4
4
38.811 
 
69.21209
20170
Antoni Kierepka
Adam Stachura
SL
MP
0.5
1
35.921 
 
70.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
35.241 
 
71.21420
19601
Tomasz Gruszka
Jan Surdej
MP
MP
0.5
1.5
34.871 
 
72.21522
21504
Kamila Herok
Liwia Kaczmarska
SL
SL
0
0
32.431 
 
73.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
31.791 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3022 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/zurek/p/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-22 g.19:58:52 (0.6169/156) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.