Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5933/27982 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXV Międzynarodowy TP** o Puchar Burmistrza miasta Zambrów
XXV Międznarodowy Turniej o Puchar Burmistrza m. Zambrów
niedziela, 12 czerwca 2022r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
5
4
65.707538II
II
2.04143
07239
Stanisław Gawryszczak
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
57.736533III
III
3.10091
11943
Jarosław Pogorzelski
Cezary Reszeć
PD
PD
1
0
57.605628III
III
4.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
57.584724 
 
5.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
5
7
57.383819 
 
6.09332
17042
Janusz Galewski
Marek Wysocki
PD
PD
5
3
56.563015 
 
7.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
55.672111 
 
8.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
2
2
55.19158 
 
9.04095
10862
Dariusz Hutnik
Kamil Sawwa
PD
PD
7
4
55.18137 
 
10.20318
19123
Artur Kozłowski
Grzegorz Kryszeń
PD
PD
1.5
1
54.58126 
 
11.20399
14660
Paweł Czeszel
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
2
3
52.60105 
 
12.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
51.2095 
 
13.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
4
50.5774 
 
14.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
50.3763 
 
15.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
5
50.2542 
 
16.04047
04050
Józef Dobkowski
Bogdan Pac
PD
PD
2
1
49.3532 
 
17.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
4
4
49.1111 
 
18.04126
04129
Wacław Nazaruk
Adam Ościłowski
PD
PD
5
7
48.7611 
 
19.13342
16317
Krzysztof Baranowski
Marian Krasowski
PD
PD
3
7
48.3211 
 
20.16439
13904
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
MA
MA
4
5
48.2011 
 
21.04191
04350
Przemysław Bednarski
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
48.0711 
 
22.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
3
3
48.0311 
 
23.14659
 
Sławomir Bagiński
Zbigniew Radzio
PD
-
0
0
48.0111 
 
24.21562
19124
Włodzimierz Misiaszek
Ireneusz Turyk
PD
PD
0.5
2
47.3711 
 
25.04101
15677
Stanisław Pochodowicz
Jarosław Roszczenko
PD
PD
5
4
47.2811 
 
26.20634
19723
Fabian Loyzance
Adam Rogowski
PD
PD
1
2
47.0711 
 
27.14045
17221
Jerzy Firs
Halina Perkowska
PD
PD
2
2
46.7611 
 
28. 
 
Ryszard Dzieżyc
Janusz Walczuk
-
-
0
0
45.5011 
 
29.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
7
44.2011 
 
30. 
 
Witold Jemielity
Jan Wyszński
-
-
0
0
43.6411 
 
31.19353
 
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
PD
-
1.5
0
42.2811 
 
32.19317
19318
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
PD
PD
0.5
0.5
41.6911 
 
33. 
 
Bożena Adamkiewicz
Wiesława Pruszyńska
-
-
0
0
40.0511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 856 punktów PKL, w tym 454 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://andys0101.wixsite.com/pdlzbs

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.19:48:51 (2.2459/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.