Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C1406/6715 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng Żuławski
Turniej par - maxy
niedziela, 21 lutego 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
63.8249II
II
2.07891
02497
Piotr Klimacki
Dariusz Koproń
LU
LU
18
13
62.9247III
III
3.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
62.3145III
III
4. 
 
Ugis Jansons
Maris Matisons
LAT
LAT
5
5
62.1244 
 
5.01661
05856
Włodzimierz Starkowski
Piotr Walczak
DS
WP
19
18
61.3942 
 
6.07809
06795
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
LD
WP
13
18
61.1641 
 
7.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
60.3939 
 
8.12266
03861
Marek Drukier
Leszek Moszczyński
PM
KP
2.5
7
60.0237 
 
9.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
60.0236 
 
10.08485
09138
Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
WP
WP
7
4
59.3434 
 
11.06556
03999
Sylwester Cieślak
Tadeusz Wasilewski
MA
KP
7
4
59.3333 
 
12.04541
13104
Mariusz Brewiak
Arkadiusz Stasiak
PM
LB
12
2.5
58.6531 
 
13.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
58.6430 
 
14.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
58.0528 
 
15.02040
02126
Skarbimir Kozar
Sebastian Simonienko
LB
LB
4
4
57.9726 
 
16.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
57.5825 
 
17.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
57.3423 
 
18. 
04344
Ireneusz Iwanow
Marek Lichocki
-
WM
0
7
57.2122 
 
19.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
12
57.0420 
 
20.08805
 
Roman Błoński
Mariusz Sarnowski
WM
-
2
0
57.0218 
 
21.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
WP
LU
2
2.5
56.5817 
 
22.03052
 
Janis Bendiks
Janis Bethers
SL
LAT
7
5
56.4715 
 
23.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
55.9814 
 
24.07164
14158
Swietłana Bodrenkowa
Juste Rotomskyte
PD
PD
4
1
55.6612 
 
25.05944
02133
Adam Hintertan
Mirosław Soroka
SW
LB
7
12
55.5311 
 
26.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
55.4810 
 
27. 
 
Alfred Sobczak
Maria Toporowicz
-
-
0
0
54.8310 
 
28.04108
04842
Przemysław Janiszewski
Leszek Sztyrak
WM
WM
18
18
54.8310 
 
29.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2.5
7
54.529 
 
30.04198
02912
Adolf Bocheński
Jacek Janowski
MA
SW
12
18
54.469 
 
31.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
54.429 
 
32.13408
04838
Katarzyna Kitowska
Grzegorz Sokołowski
KP
KP
2
2.5
54.058 
 
33.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
53.908 
 
34.04527
04699
Krzysztof Antas
Krzysztof Sikorski
WP
PM
18
18
53.898 
 
35.02509
01749
Leszek Kwiatkowski
Maciej Wręczycki
LB
DS
13
13
53.888 
 
36.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
53.617 
 
37.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
53.247 
 
38.02934
02977
Krzysztof Kujawa
Mirosław Rafalski
SW
SW
18
18
53.217 
 
39.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
53.157 
 
40.10148
10673
Paulina Klimentowska
Tatiana Kozon
MA
MA
4
2.5
52.926 
 
41.08857
04480
Arkadiusz Buczek
Waldemar Ślesicki
DS
WM
2
2
52.806 
 
42.06904
11610
Lech Sadoś
Paweł Starnawski
MA
MA
12
4
52.806 
 
43. 
11681
Bogdan Jabłoński
Ziemowit Nowak
-
WM
0
2.5
52.675 
 
44.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
52.605 
 
45.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
52.335 
 
46.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
52.155 
 
47.08950
12006
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
MA
LD
4
4
52.084 
 
48.02518
02966
Włodzimierz Maryniowski
Stanisław Pająk
SW
SW
13
12
51.974 
 
49.14187
14186
Justas Ceponkus
Ramunas Grigoraitis
PD
PD
0.5
0.5
51.944 
 
50.04922
05374
Piotr Busse
Cezary Serek
WP
WP
18
7
51.934 
 
51.13627
14849
Andrei Ruski
Weronika Simborskaya
PD
PD
0
0
51.873 
 
52.02959
06954
Sławomir Olech
Adam Suwik
LU
WP
18
18
51.853 
 
53.07777
04535
Ewa Banaszkiewicz
Dariusz Bogucki
PM
PM
12
12
51.573 
 
54.08588
08809
Piotr Greń
Józef Przyborowski
WM
WM
0
1
51.413 
 
55.10095
10250
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
MA
MA
12
7
51.262 
 
56.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
51.172 
 
57.04219
04463
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
51.042 
 
58.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
50.741 
 
59.03787
05386
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
50.371 
 
60.09414
 
Henryk Hacik
Jerzy Litwinko
WM
-
1.5
0
50.161 
 
61.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
50.051 
 
62.02507
07975
Grzegorz Kułak
Jerzy Maludziński
SW
SW
7
7
49.89  
 
63.11757
12010
Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2
49.70  
 
64.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
PM
PM
18
2
49.66  
 
65.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
49.51  
 
66.04195
07601
Filip Bieńkowski
Michał Zbieranek
WM
WM
4
2.5
49.46  
 
67.14178
09903
Michał Chudański
Michał Witkowski
PK
PK
1.5
1.5
49.43  
 
68.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
49.37  
 
69.04643
09012
Bogdan Małysz
Bolesław Ostrowski
PM
PM
18
13
49.02  
 
70.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
2.5
13
49.02  
 
71.13616
04162
Arunas Jankauskas
Valentin Zhuravel
PD
PD
2.5
7
48.94  
 
72.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
2.5
4
48.91  
 
73.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
48.59  
 
74.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2
48.53  
 
75.12660
02546
Sławomir Piętak
Jacek Przybyś
LU
LU
2
2.5
48.33  
 
76.04627
04628
Jacek Kuśmierz
Marcin Kut
PM
PM
4
4
48.16  
 
77.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
48.12  
 
78.04279
04396
Jan Janiak
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
4
48.10  
 
79.04783
02732
Michał Górski
Artur Machno
PM
MP
7
7
47.91  
 
80.02876
02927
Wojciech Arczewski
Paweł Kowalski
SW
SW
18
7
47.76  
 
81.08388
04349
Tomasz Kuś
Ryszard Łasowski
WM
WM
2.5
7
47.73  
 
82.10103
10799
Marcin Franzen
Michał Gutowski
PM
PM
1.5
2
47.53  
 
83.14147
11653
Grigoriy Khautin
Igor Krawczenko
PD
PD
1.5
4
47.34  
 
84. 
 
Algars Germanis
Ivars Rubenis
LAT
LAT
5
5
47.16  
 
85.04731
04735
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
PM
12
13
46.96  
 
86.13699
04164
Zoya Beliankina
Alexander Karbanovich
PD
PD
1.5
4
46.63  
 
87. 
 
Juris Balasovs
Janis Maurins
LAT
LAT
2
5
46.26  
 
88. 
13693
Andrzej Luczyński
Curt Sjolin
SWE
LB
5
1
46.09  
 
89.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
46.08  
 
90.04543
04739
Stanisław Brzozowski
Janusz Węgrzyn
PM
PM
7
4
45.90  
 
91.11296
06092
Artur Pomarański
Piotr Siemaszko
ZP
ZP
2
4
45.58  
 
92.04110
07114
Jakub Kotorowicz
Waldemar Skóra
LD
LD
18
7
45.47  
 
93.04684
04696
Józef Pochroń
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
45.34  
 
94.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
45.30  
 
95.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
44.97  
 
96.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
44.62  
 
97. 
12362
Adam Piekara
Justyna Stachowiak
NZ
WP
0
1
44.59  
 
98.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1.5
1.5
44.56  
 
99.11803
12108
Agnieszka Chudy
Aleksandra Jarosz
PM
WP
2
2.5
44.47  
 
100.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
44.11  
 
101.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
WP
18
18
43.91  
 
102.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
2
2
43.27  
 
103.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
42.78  
 
104.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
4
18
42.66  
 
105. 
 
Ryszard Pinuszewski
Waldemar Zieliński
-
-
0
0
42.59  
 
106.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
42.48  
 
107.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
4
12
42.45  
 
108.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
2.5
42.38  
 
109. 
 
Ireneusz Ciszak
Janusz Ciszak
-
-
0
0
41.90  
 
110.14850
07584
Valery Davydouski
Ryszard Stolarowicz
PD
WM
0
0.5
41.86  
 
111.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
41.07  
 
112. 
 
Józef Bohut
Lesław Czajka
-
-
0
0
40.92  
 
113.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
1.5
2
40.80  
 
114.04350
10335
Jarosław Łosiak
Sławomir Wrzosek
WM
WM
7
7
40.50  
 
115.07559
04455
Henryk Łęcki
Mieczysław Sokołowski
WM
WM
1.5
0
40.12  
 
116.04186
04427
Janina Bakuła
Edmund Reczuga
WM
WM
4
4
39.40  
 
117.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
39.26  
 
118. 
08808
Jerzy Kwoczek
Tadeusz Mielko
-
WM
0
0.5
38.78  
 
119.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
2
0
37.10  
 
120. 
04506
Danuta Lichocka
Regina Wołek
-
WM
0
2
36.35  
 
121.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
0.5
0.5
30.67  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1864 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-07 g.02:13:19 (0.3592/252) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.