Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C1511/6933 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa - Drewniane Głowy
TURNIEJ PAR - MAXY Sobota 27 marca
piątek, 26 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
64.9232III
III
2.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
2
2
59.2330 
 
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
58.4028 
 
4.02912
03020
Jacek Janowski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
18
7
58.1125 
 
5.09828
03467
Waldemar Jaworski
Ryszard Rogala
SL
SL
7
12
57.7123 
 
6.02705
13956
Jerzy Krok
Jacek Witek
MP
MP
2
0.5
57.6921 
 
7.05111
02727
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
SL
MP
19
12
57.6819 
 
8.02819
07533
Halina Święch
Aleksander Wójcik
MP
MP
4
4
57.5917 
 
9.07378
07415
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
DS
SL
4
4
57.5715 
 
10.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
4
57.1813 
 
11.03499
03562
Andrzej Sładki
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
55.4911 
 
12.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
LD
LD
4
4
55.039 
 
13.07370
03592
Piotr Matkowski
Andrzej Włodarczyk
SL
SL
7
7
55.017 
 
14.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
54.466 
 
15.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
2.5
54.396 
 
16.14584
 
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
0
0
54.096 
 
17.12075
07633
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
MP
MP
2
12
53.805 
 
18.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
53.135 
 
19.02876
02927
Wojciech Arczewski
Paweł Kowalski
SW
SW
18
7
53.125 
 
20.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
52.594 
 
21.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
7
7
52.564 
 
22.09431
 
Janusz Matiolański
Amin Molakyan
MP
HOL
7
5
52.024 
 
23.02597
07465
Tadeusz Biernat
Magdalena Gil
MP
MP
12
2.5
51.603 
 
24.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
2
2
50.783 
 
25.09423
02825
Jacek Kostur
Maciej Tyszownicki
MP
MP
4
7
50.582 
 
26.11206
02760
Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
MP
MP
2.5
7
50.412 
 
27.02703
10937
Marcin Krawczyk
Jacek Stasica
MP
MP
7
7
50.192 
 
28.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
SL
2.5
18
50.081 
 
29.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
50.011 
 
30.02804
02843
Piotr Stopa
Andrzej Wilkosz
MP
MP
12
24
49.351 
 
31.11220
 
Leszek Budulak
Ryszard Chmielewski
LD
MP
2
0
49.29  
 
32.13660
07691
Jarosław Duda
Janusz Natorski
MP
MP
0.5
2.5
49.15  
 
33.05624
05827
Jacek Grzelczak
Tomasz Stasiołek
LD
LD
7
4
49.13  
 
34.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
0
0
49.06  
 
35.04870
13974
Zdzisław Augustynowicz
Mirosław Kwiatkowski
WP
MP
2
0.5
48.94  
 
36.02660
02844
Jacek Gurgul
Joanna Wiśniewska
MP
MP
4
7
48.72  
 
37.02594
 
Andrzej Bedlewicz
Edward Jałocha
MP
MP
7
0
48.33  
 
38.02615
14225
Bożena Czarska
Andrzej Kopański
MP
MP
7
1.5
48.16  
 
39.10181
10182
Andrzej Biernat
Witold Biernat
MP
MP
2.5
4
47.66  
 
39.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
47.66  
 
41. 
11470
Sławomir Gwizdek
Klaudia Sieklińska
MP
MP
0
1.5
47.64  
 
42.08792
10980
Stefan Polański
Radosław Stryjecki
MP
MP
2.5
2
47.43  
 
43.01123
11376
Bronisław Mycielski
Eugeniusz Osiński
PK
PK
4
1.5
47.28  
 
44.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
47.15  
 
45.07223
13075
Tomasz Daniel
Justyna Długosz
MP
MP
1.5
2
46.50  
 
46.08553
03003
Jerzy Pisarek
Hubert Urban
SW
SW
4
4
46.43  
 
47.02673
02807
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
46.33  
 
48.13420
07725
Adam Cichoń
Grzegorz Superson
MP
MP
0
2.5
45.59  
 
49.07259
07318
Jan Bogumirski
Krystyna Hawlena
MP
MP
2.5
2.5
45.56  
 
50.02741
02775
Stanisław Mierzwa
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
7
4
44.70  
 
51.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
1.5
7
44.49  
 
52.11037
13602
Ryszard Klima
Ewa Kwiecień
MP
MP
1.5
1.5
44.35  
 
53.09445
13619
Władysław Chudzik
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
PK
MP
1
0.5
42.35  
 
54.13886
13929
Bartosz Bańkowski
Grzegorz Raźny
MP
MP
0.5
0.5
42.14  
 
55.09654
01744
Lilianna Szatańska
Krzysztof Wójcik
DS
DS
2
4
41.62  
 
56.12682
06434
Wioletta Matusik
Andrzej Sadowski
MP
MA
1.5
4
40.80  
 
57.10979
12986
Mirosław Zarzycki
Leszek Zatorski
MP
MP
2
2.5
40.42  
 
58.02743
11194
Zbigniew Mistak
Krzysztof Pomorski
MP
MP
7
4
39.30  
 
59.13019
13874
Grzegorz Wadas
Paweł Walter
MP
MP
2
1.5
37.17  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 620 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kozbs.krakow.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-25 g.05:47:14 (0.2441/128) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.