Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2000/8695 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Lubuska III Liga
wtorek, 15 marca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.02201Andrzej AdamczykLB7185KS TĘCZA Krosno Odrz. 
2.01922Ryszard AndrzejewskiLB4220Steinpol KG Wędrzyn 
3.02207Edward BargielLB4175ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
4.02208Jan BartczakLB2.5165MILTON-MASTER Głogów 
5.10576Ryszard BelećLB2165MILTON-MASTER Głogów 
6.01933Wiesław BieniekLB2.5220Steinpol KG Wędrzyn 
7.03061Andrzej BiernackiLB473GKT NAFTA Zielona Góra 
8.01938Henryk BoguckiLB2.570SBS 3 Międzyrzecz 
9.02218Adolf BoguszLB4165MILTON-MASTER Głogów 
10.02217Marek BoguszLB12174ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 
11.01940Zdzisław BorkowskiLB4210SBS 1 Międzyrzecz 
12.01943Kazimierz BrauerLB792UKS Jedynka Gomad Gorzów 
13.02223Piotr BrzezińskiLB12208ZIEL-BRUK 1 Zielona GóraII
14.02224Mirosław BubiłekLB13173SYRENA Zbąszynek 
15.01945Mirosław BublewiczLB7300UKS Jedynka Gomad GorzówI
16.02227Ryszard ChmielLB7173SYRENA Zbąszynek 
17.02231Krystyna ChorośLB462ALMAR Zielona Góra 
18.02230Tadeusz ChorośLB462ALMAR Zielona Góra 
19.02232Michał CieplickiLB4180Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
20.13730Grzegorz CieślickiLB1.5160MOSiR 1 Kostrzyn 
21.14300Krzysztof CyranikLB2100SBS 1 Międzyrzecz 
22.02240Janusz DąbekLB495UKS CZARNI Żagań 
23.02242Marian DobakLB487SYRENA Zbąszynek 
24.02244Stanisław DroszczLB496SYRENA Zbąszynek 
25.02245Paweł DubowskiLB4175ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
26.11672Janusz DworzeckiLB1.5185KS TĘCZA Krosno Odrz. 
27.02246Witold DygasLB4175ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
28.04969Piotr ErtelLB4173SYRENA Zbąszynek 
29.11403Łucja Frąckowiak-IwanickaLB4200GKT NAFTA Zielona Góra 
30.02252Dariusz FurmaniakLB2.5163SYRENA Zbąszynek 
31.09464Bartosz GajewskiLB2160MOSiR 1 Kostrzyn 
32.02259Andrzej GrygorczukLB4175ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
33.14301Marian GrzesiakLB440SBS 1 Międzyrzecz 
34.02267Stanisław HossaLB4180Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
35.02269Irena HugielLB7116ALMAR Zielona Góra 
36.02268Lesław HugielLB7163ALMAR Zielona Góra 
37.09992Karol HumińskiLB2.547ALMAR Zielona Góra 
38.10581Stanisław IwanickiLB4200GKT NAFTA Zielona Góra 
39.02002Janusz IwińskiLB2.5210SBS 1 Międzyrzecz 
40.02275Tomasz JarmolińskiLB2.5183SYRENA Zbąszynek 
41.02277Janusz JasińskiLB4175ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
42.02278Kazimierz JaskułaLB7170ALMAR Zielona Góra 
43.02279Walentyna JaskułaLB470ALMAR Zielona Góra 
44.02012Mirosław JedynakLB1.553Steinpol KG Wędrzyn 
45.02288Krzysztof KapturkiewiczLB433Sp.M KO GRYMAS 2 Zielona Góra 
46.10971Dariusz KiewliczLB282Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
47.02295Zdzisław KoronaLB2.546GKT NAFTA Zielona Góra 
48.02034Zbigniew KosiórLB2.5220Steinpol KG Wędrzyn 
49.02036Stanisław KotasLB4160MOSiR 1 Kostrzyn 
50.02296Janusz KotasaLB4180Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
51.07895Waldemar KozielewskiLB4210SBS 1 Międzyrzecz 
52.02301Wacław KremensLB4185ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 
53.02302Radosław KrólLB4144ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
54.02306Jarosław KrzywokulskiLB4255ZIEL-BRUK 1 Zielona GóraII
55.02307Stefan KubiesLB4190UKS CZARNI Żagań 
56.02311Edward KulusLB7230SYRENA Zbąszynek 
57.02050Wojciech KurzawskiLB489Meprozet Stare Kurowo 
58.10041Dariusz KwiatkowskiLB2144SYRENA Zbąszynek 
59.02314Ireneusz LachowiczLB4144ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
60.02315Bronisław LasotaLB7185KS TĘCZA Krosno Odrz. 
61.02316Leszek LatockiLB4173GKT NAFTA Zielona Góra 
62.02055Andrzej LiberaLB496Meprozet Stare Kurowo 
63.02057Radosław LiskowiakLB4155Meprozet Stare Kurowo 
64.02321Józef LudwiczakLB773GKT NAFTA Zielona Góra 
65.02324Andrzej ŁagoszLB7220ZIEL-BRUK 1 Zielona GóraII
66.02326Janusz ŁunisLB13185KS TĘCZA Krosno Odrz. 
67.02066Mateusz MagdońLB2.5240GSBS OSiR 1 SkwierzynaII
68.10186Bogdan MakowieckiLB266Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
69.09001Marek MatwijewiczLB2.5140ALMAR Zielona Góra 
70.07902Damian MazurakLB430MOSiR 2 Kostrzyn 
71.02345Jerzy MillerLB432ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
72.02350Witold MiłoszewskiLB12260ZIEL-BRUK 1 Zielona GóraII
73.02353Wiesław MyszkiewiczLB7140ALMAR Zielona Góra 
74.02354Zbigniew NahorskiLB7200GKT NAFTA Zielona Góra 
75.02087Marian NieznańskiLB4160MOSiR 1 Kostrzyn 
76.02355Jerzy NiśkiewiczLB4243ZIEL-BRUK 1 Zielona GóraII
77.02358Marek NowakLB2.546GKT NAFTA Zielona Góra 
78.10835Andrzej NowickiLB2.5180Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
79.02365Jan ObuchowiczLB7230SYRENA Zbąszynek 
80.02367Bogumił OlszewskiLB4121UKS CZARNI Żagań 
81.02092Bolesław OnyszczukLB2.540SBS 1 Międzyrzecz 
82.02093Stanisław OwczarskiLB7300UKS Jedynka Gomad GorzówI
83.07906Andrzej ParmonikLB4210SBS 1 Międzyrzecz 
84.11582Wioletta ParmonikLB1.540SBS 2 Międzyrzecz 
85.02372Wiesław PastuszkoLB4125SYRENA Zbąszynek 
86.07909Paweł PietrażyckiLB4180Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
87.02379Bolesław PiotrowiczLB4170ALMAR Zielona Góra 
88.02102Czesław PlachimowiczLB2.5220Steinpol KG Wędrzyn 
89.02105Grzegorz PogodzińskiLB4155Meprozet Stare Kurowo 
90.02387Stanisław PryputniewiczLB4110GKT NAFTA Zielona Góra 
91.02389Edward RaczyńskiLB4146GKT NAFTA Zielona Góra 
92.02116Andrzej RękosiakLB7240GSBS OSiR 1 SkwierzynaII
93.02120Ignacy SakowiczLB4160MOSiR 1 Kostrzyn 
94.02402Zygmunt SanockiLB4128GKT NAFTA Zielona Góra 
95.08911Ilya ShpuntouLB4240GSBS OSiR 1 SkwierzynaII
96.10171Yan ShpuntouLB2.5240GSBS OSiR 1 SkwierzynaII
97.09996Krzysztof SinickiLB2.5190UKS CZARNI Żagań 
98.02408Kazimierz SługockiLB12260ZIEL-BRUK 1 Zielona GóraII
99.02411Włodzimierz StachowiakLB2.5185KS TĘCZA Krosno Odrz. 
100.02137Zygmunt StachowiakLB7300UKS Jedynka Gomad GorzówI
101.02415Stanisław StefańskiLB2.5190UKS CZARNI Żagań 
102.10973Jerzy StępieńLB1.517Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
103.02417Jan StoklasekLB2.5165MILTON-MASTER Głogów 
104.02149Jerzy SudołLB2.5155Meprozet Stare Kurowo 
105.15158Łukasz SudołLB0155Meprozet Stare Kurowo 
106.02151Cezary SzadkowskiLB18210SBS 1 Międzyrzecz 
107.02424Eugeniusz SzczepańskiLB7144ZPO SBS DAWID Nowa Sól 
108.02156Czesław SzymańskiLB2220Steinpol KG Wędrzyn 
109.05452Zdzisław SzyszkowskiLB4165MILTON-MASTER Głogów 
110.10187Witold TomaszewskiLB2.566Sp.M KO GRYMAS 1 Zielona Góra 
111.02434Jerzy TrembowskiLB7162ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 
112.02440Eugeniusz WalczakLB1.534KS TĘCZA Krosno Odrz. 
113.02174Wojciech WaszkowiakLB7300UKS Jedynka Gomad GorzówI
114.07925Henryk WichrowskiLB2.5160MOSiR 1 Kostrzyn 
115.02179Kacper WilczakLB4240GSBS OSiR 1 SkwierzynaII
116.02180Lidia WilczakLB2.5240GSBS OSiR 1 SkwierzynaII
117.10003Eugeniusz WilniewiecLB4155ALMAR Zielona Góra 
118.02443Wiesław WiśniewskiLB4118MILTON-MASTER Głogów 
119.02181Wiesław WłasakLB2.567Meprozet Stare Kurowo 
120.11668Jerzy WodeckiLB2110KS TĘCZA Krosno Odrz. 
121.02446Jan WojnarLB234KS TĘCZA Krosno Odrz. 
122.02451Antoni ZarzyckiLB2.5190UKS CZARNI Żagań 
123.11450Jolanta ZiarkowskaLB040SBS 2 Międzyrzecz 
124.02194Janusz ZienkiewiczLB2.5155Meprozet Stare Kurowo 
125.10578Sławomir ZubryckiLB2.5190UKS CZARNI Żagań 
126.02199Wiesław ŻegilewiczLB12300UKS Jedynka Gomad GorzówI

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 19731 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://izl.michzimny.pl/201011/lb3/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:11:04 (0.2947/136) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.