Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2000/8744 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
WM Liga DMP- marzec
III Liga 1-16, IV liga 1-4;
sobota, 1 stycznia 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.04179Paweł AbramskiWM4140Kasyno Juniorzy OlsztynIII
2.04180Marek AmbrożewiczWM2.5135OLCZ Mrągowo 
3.04182Wiktor AugoffWM2109Pisa PDM Pisz 
4.04186Janina BakułaWM4219Gutkowo Olsztyn 
5.04187Tadeusz BanachWM4196Pisa PDM Pisz 
6.04192Jarosław BarańskiWM2109Pisa PDM Pisz 
7.08593Marcin BartoszewskiWM2.5213BSBS I Bartoszyce 
8.04195Filip BieńkowskiWM4201GEOCONSTRUCT Olsztyn 
9.04201Waldemar BorkowskiWM2.5167BSBS II Bartoszyce 
10.04202Ryszard BorodkoWM7157Biofaktor Giżycko 
11.04203Janusz BorowińskiWM12300SM Odrodzenie SzczytnoI
12.04204Henryk BorzymWM7224Leśnik Nowe Ramuki 
13.04206Zygmunt BrzozowskiWM4104Kasyno Olsztyn 
14.04207Janusz BudnyWM7137Leśnik Nowe Ramuki 
15.04208Jerzy BujnowskiWM4190Orlęta Reszel 
16.04209Edmund BurzyńskiWM4184Ostródzianka Ostróda 
17.10068Piotr CharchalisWM2167BSBS II Bartoszyce 
18.04265Stanisław CharunWM2173Zatoka Braniewo 
19.07578Jan ChodkiewiczWM2.5173Zatoka Braniewo 
20.09155Piotr CiakWM4219Gutkowo Olsztyn 
21.04215Paweł CiesieńskiWM2.5161KCK Kętrzyn 
22.04216Andrzej CieślukWM4162Czarni Olecko 
23.04219Aleksander CydejkoWM4184Narie Morąg 
24.04220Kazimierz CzaplaWM2.5115BSBS II Bartoszyce 
25.04225Jan DanilczukWM7260Mrągowia MrągowoII
26.10067Andrzej DomańskiWM2.5130Kasyno Olsztyn 
27.04229Mirosław DoroszukWM7272SM Odrodzenie SzczytnoI
28.09238Sławomir DytkowskiWM2.5135GEOCONSTRUCT Olsztyn 
29.04237Zdzisław FalkowskiWM4140Kasyno Juniorzy OlsztynIII
30.04238Zbigniew FiedorowiczWM4190Orlęta Reszel 
31.04240Dariusz FilipekWM2.5213BSBS I Bartoszyce 
32.04243Tadeusz GadomskiWM2.5169Orlęta Reszel 
33.04245Leszek GałczykWM4104Czarni Olecko 
34.04246Jolanta GałeckaWM4184Ostródzianka Ostróda 
35.04247Kazimierz GałeckiWM4184Ostródzianka Ostróda 
36.09156Iwona GierszewskaWM2207Czarni Olecko 
37.04571Władysław GizanWM1.5135OLCZ Mrągowo 
38.04258Krzysztof GotardWM2.5167BSBS II Bartoszyce 
39.04259Grzegorz GórkaWM291KCK Kętrzyn 
40.04261Lech GrabskiWM4200Leśnik Nowe Ramuki 
41.09241Remigiusz GraczykWM4219Gutkowo Olsztyn 
42.08802Robert GradWM0.565Zatoka Braniewo 
43.04275Mirosław GrodzkiWM2179Biofaktor Giżycko 
44.13753Jarosław HryniewiczWM1.570Olszewski Szczęsne 
45.07573Ryszard JabłonkaWM2.5127Orlęta Reszel 
46.07572Ireneusz JagielskiWM4201GEOCONSTRUCT Olsztyn 
47.04277Adam JakubiakWM455Zatoka Braniewo 
48.04279Jan JaniakWM7230Narie Morąg 
49.04280Henryk JankowskiWM2.544Kasyno Olsztyn 
50.04281Leonard JanuszkoWM2.526Kasyno Olsztyn 
51.04287Jan JeglińskiWM4179Biofaktor Giżycko 
52.04600Arkadiusz KacprzakWM0135OLCZ Mrągowo 
53.09243Michał KacprzakWM2167BSBS II Bartoszyce 
54.04294Józef KamińskiWM7179Biofaktor Giżycko 
55.04298Dariusz KasperowiczWM292Ostródzianka Ostróda 
56.10158Jarosław KłosińskiWM2201SM Odrodzenie Szczytno 
57.04308Wiesław KolajWM4184Ostródzianka Ostróda 
58.10396Jacek KomodzińskiWM2157BSBS II Bartoszyce 
59.04311Janusz KoniuszekWM4138Orlęta Reszel 
60.14444Edward KończakWM1173Zatoka Braniewo 
61.04315Jakub KowalczykWM434GEOCONSTRUCT Olsztyn 
62.04321Witold KozłowskiWM2101KCK Kętrzyn 
63.04322Józef KrasowskiWM4207Czarni Olecko 
64.04325Lucyna KrutelewiczWM2.561Kasyno Olsztyn 
65.04326Zenon KryńskiWM2.5161KCK Kętrzyn 
66.04329Zbigniew KrzepkowskiWM4173Zatoka Braniewo 
67.04332Kazimierz KulasWM7230Narie Morąg 
68.08388Tomasz KuśWM2.5201GEOCONSTRUCT Olsztyn 
69.10247Grzegorz LasockiWM4201GEOCONSTRUCT Olsztyn 
70.04341Jan LechWM4190Orlęta Reszel 
71.04342Bogdan LesińskiWM4215SM Odrodzenie SzczytnoI
72.04345Tomasz LisicaWM4201GEOCONSTRUCT Olsztyn 
73.14407Tadeusz LisowskiWM0120Zatoka Braniewo 
74.04346Bernard ŁabuzińskiWM2.5150Olszewski SzczęsneIII
75.04349Ryszard ŁasowskiWM7230Narie Morąg 
76.04350Jarosław ŁosiakWM7196Pisa PDM Pisz 
77.04352Dariusz ŁuczakWM2.5207Narie Morąg 
78.04354Zbigniew ŁukaszukWM7207Czarni Olecko 
79.04364Piotr MazurWM4140Kasyno Juniorzy OlsztynIII
80.04365Krzysztof MichalczykWM12224Leśnik Nowe Ramuki 
81.04366Mirosław MichnowiczWM2.5260Mrągowia MrągowoII
82.09159Lech MiechowiczWM2131KCK Kętrzyn 
83.04369Leszek MielczarekWM12300SM Odrodzenie SzczytnoI
84.04374Marek MokrzyckiWM2173Zatoka Braniewo 
85.04377Józef NaróćWM2.5140Kasyno Juniorzy OlsztynIII
86.04380Stanisław NiedźwieckiWM2.5150Olszewski SzczęsneIII
87.10166Wiktor NiewiaraWM2.5158SM Odrodzenie Szczytno 
88.04385Stanisław OkuniewiczWM2.5213BSBS I Bartoszyce 
89.04386Andrzej OlczakWM4240Warmia Dymer BiskupiecII
90.04387Czesław OlenderWM4135OLCZ Mrągowo 
91.04392Robert OstapczukWM4240Warmia Dymer BiskupiecII
92.04398Zdzisław PasekWM4140Kasyno Juniorzy OlsztynIII
93.04403Dariusz PietrzakWM4260Mrągowia MrągowoII
94.04406Mirosław PiotrowskiWM4103Kasyno Juniorzy Olsztyn 
95.04408Andrzej PlucińskiWM2.5240Warmia Dymer BiskupiecII
96.04418Andrzej PoredaWM2196Pisa PDM Pisz 
97.04414Janusz PrygielWM4135OLCZ Mrągowo 
98.04416Bernard PszczołaWM7200Leśnik Nowe Ramuki 
99.04420Włodzimierz PyrczakWM270Kasyno Olsztyn 
100.07607Paweł RadwanWM2.5117Orlęta Reszel 
101.04427Edmund ReczugaWM4219Gutkowo Olsztyn 
102.04428Tomasz ReczugaWM261Gutkowo Olsztyn 
103.04437Marek RuszczykWM4260Mrągowia MrągowoII
104.04446Maciej SinkiewiczWM1.5213BSBS I Bartoszyce 
105.09245Tomasz SinkiewiczWM2.5213BSBS I Bartoszyce 
106.04448Maria SkibińskaWM2.591KCK Kętrzyn 
107.04450Władysław SkowrońskiWM7140Kasyno Juniorzy OlsztynIII
108.04452Teresa SkrzypczakWM7260Mrągowia MrągowoII
109.04453Franciszek SkwarskiWM2.5130Olszewski SzczęsneIII
110.04441Marek SłowikowskiWM2179Biofaktor Giżycko 
111.04463Jan StańczakWM7230Narie Morąg 
112.04468Jan StomaWM4184Ostródzianka Ostróda 
113.04475Zdzisław SuskiWM7260Mrągowia MrągowoII
114.10397Barbara SzydłowskaWM1.5157BSBS II Bartoszyce 
115.07569Krzysztof ŚlaskiWM2.5161KCK Kętrzyn 
116.04481Wojciech ŚmiechWM7122Kasyno Olsztyn 
117.04484Krzysztof TargońskiWM2.5196Pisa PDM Pisz 
118.11761Krzysztof TekielskiWM1.535Kasyno Olsztyn 
119.04485Helena TeodorowiczWM2.5120Olszewski SzczęsneIII
120.04486Krzysztof TeodorowiczWM2120Olszewski SzczęsneIII
121.09162Jacek TrętowskiWM2213BSBS I Bartoszyce 
122.04490Andrzej TutajWM4207Gutkowo Olsztyn 
123.04491Ewa TutajWM2.5207Gutkowo Olsztyn 
124.04492Stanisław UrbanWM2150Olszewski SzczęsneIII
125.14439Wiesław UrbanWM040Olszewski Szczęsne 
126.09249Marcin WajdykWM0.592Ostródzianka Ostróda 
127.10561Tadeusz WięckiewiczWM4240Warmia Dymer BiskupiecII
128.04497Mirosław WilgaWM4150Olszewski SzczęsneIII
129.04498Ryszard WiśniewskiWM2.587OLCZ Mrągowo 
130.04500Stanisław WitekWM7161Narie Morąg 
131.04504Arkadiusz WojteckiWM2.5240Warmia Dymer BiskupiecII
132.04509Janusz WróblewskiWM7224Leśnik Nowe Ramuki 
133.04510Wojciech WrześniowskiWM7300SM Odrodzenie SzczytnoI
134.04511Lidia WrzosekWM4130Kasyno Olsztyn 
135.04512Zdzisław ZackiewiczWM4207Czarni Olecko 
136.04514Bogdan ZarożnyWM4190Orlęta Reszel 
137.07601Michał ZbieranekWM2.5243SM Odrodzenie SzczytnoI
138.04517Roman ZielińskiWM4240Warmia Dymer BiskupiecII
139.12090Zbigniew ZiembaWM2.5179Biofaktor Giżycko 
140.04519Mirosław ZomkowskiWM7224Leśnik Nowe Ramuki 
141.12303Przemysław ZyśkWM2175Pisa PDM Pisz 
142.04521Antoni ŻukowskiWM7130Kasyno Olsztyn 
143.04522Jarosław ŻukowskiWM1161KCK Kętrzyn 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 24332 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://ozbs.zeto.olsztyn.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-18 g.17:52:50 (0.3751/153) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.