Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2000/8780 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Podlaska III i IV liga 2010/2011
sobota, 1 stycznia 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.10315Feliks BabirackiPD2131VIR 
2.04035Andrzej BalunowskiPD4300STB SuwałkiI
3.13342Krzysztof BaranowskiPD2180MOK Mońki 
4.13699Zoya BeliankinaPD2101MB-Transit 
5.11637Andrzej BłachnoPD2.5115STB II Suwałki 
6.07164Swietłana BodrenkowaPD4240Spektr MińskII
7.14711Segrey BuchkovPD0.5220VIR 
8.07191Dariusz BuchwaldPD4160Hajnówka 
9.15447Aleksey ByckiewiczPD0121MB-Transit 
10.15478Igor ByckiewiczPD0170MB-Transit 
11.11462Olga ByckiewiczPD0170MB-Transit 
12.14709Andrey ChaevskiiPD0.5220VIR 
13.14708Evgenii ChaevskiiPD0.5220VIR 
14.04144Adam ChmielewskiPD4210Dolina Narwi Łomża 
15.07189Adam ChudekPD2.5149Hajnówka 
16.12759Vytautas CiegisPD2109Simpleksas Kowno 
17.07210Bogusław CiosekPD1.530ATB Augustów 
18.08605Krzysztof DachPD237Dolina Narwi Łomża 
19.04093Tomasz DaduraPD2190Jutrzenka Supraśl 
20.04038Józef DemiańczukPD4115STB II Suwałki 
21.14988Pavel DrachukPD0140Komanda AIII
22.04080Tadeusz DudaPD4190Jutrzenka Supraśl 
23.11636Waldemar DudaPD2.5190Jutrzenka Supraśl 
24.14150Andrey EgorovPD1.5230INDI7 Mińsk 
25.14703Illia FeranchukPD0.5150Enigma MińskIII
26.09332Janusz GalewskiPD2.562SM Zachęta Białystok 
27.14710Evgenii GardejPD0.5220VIR 
28.04078Jan GardockiPD4150SM Zachęta Białystok 
29.04143Stanisław GawryszczakPD4125Dolina Narwi Łomża 
30.04039Andrzej GłowackiPD4300STB SuwałkiI
31.04040Jerzy GoberPD7300STB SuwałkiI
32.14704Ihar GodunPD0.5139Enigma MińskIII
33.04118Cezary GrabalaPD2130ATB Augustów 
34.13933Oleg GradovskiyPD2150Enigma MińskIII
35.14011Ulana HaponowaPD2240Spektr MińskII
36.12009Mirosław HryszkoPD2200Absolwent Team 
37.04060Wojciech JabłońskiPD2.5260Hetman II BiałystokII
38.04105Andrzej JakimiecPD4260Hetman II BiałystokII
39.04079Sławomir JuchnickiPD4143SM Zachęta Białystok 
40.13474Valery KanstantsinauPD2.574INDI7 Mińsk 
41.07214Eugeniusz KarczewskiPD238STB II Suwałki 
42.14147Grigoriy KhautinPD1.5230INDI7 Mińsk 
43.14280Ala KhinaPD1.5140Komanda AIII
44.10828Michał KiczkajłoPD2160Hajnówka 
45.14276Pavel KlebanovichPD1.5101MB-Transit 
46.11972Marcin KlepackiPD1130ATB Augustów 
47.14043Alfred KodaPD1.5180MOK Mońki 
48.04041Lech KopiczkoPD4300STB SuwałkiI
49.14252Stefan KopytPD1115STB II Suwałki 
50.04102Jerzy KotłowskiPD2.539SM Zachęta Białystok 
51.08609Edward KowalczykPD2.5100DK Czarna Białostocka 
52.04042Janusz KowalewskiPD7300STB SuwałkiI
53.04065Andrzej KoziołPD2.580DK Czarna Białostocka 
54.07209Krzysztof KrajewskiPD4182Dolina Narwi Łomża 
55.11653Igor KrawczenkoPD4240Spektr MińskII
56.04145Włodzimierz KrólakPD4165Dolina Narwi Łomża 
57.04124Roman KrukPD7200Absolwent Team 
58.12760Vaclovas KucinskasPD2135Simpleksas Kowno 
59.04100Mieczysław KudźmaPD4111SM Zachęta Białystok 
60.14275Evgienij KutsukPD1.5170MB-Transit 
61.09341Piotr LatałaPD2.5100DK Czarna Białostocka 
62.14705Victor LipnitskiPD0.5139Enigma MińskIII
63.09338Stanisław LisowskiPD2.5230Hetman II BiałystokII
64.04043Mirosław LiszewskiPD7300STB SuwałkiI
65.12775Alicja MałyszkoPD2188Jutrzenka Supraśl 
66.09762Marek MichałowiczPD2.5186Hetman II Białystok 
67.10428Waldemar MiłuńskiPD2200Absolwent Team 
68.04077Mirosław MorchatPD4150SM Zachęta Białystok 
69.12492Adam MyśliwiecPD2165Dolina Narwi Łomża 
70.04113Bohdan NadowskiPD13200Absolwent Team 
71.04126Wacław NazarukPD4121Absolwent Team 
72.11652Aleksander NiechoroszewPD2.5240Spektr MińskII
73.11463Włodzimierz NiewiadomskiPD1.5150Enigma MińskIII
74.04044Bogusław OłdakowskiPD2115STB II Suwałki 
75.12673Mariusz OstrowskiPD1.538STB II Suwałki 
76.04129Adam OściłowskiPD7193Absolwent Team 
77.02533Tomasz PawlukPD2.5180MOK Mońki 
78.07225Czesław PiechockiPD2160Hajnówka 
79.04158Wiesław PietraszewskiPD7181Jutrzenka Supraśl 
80.04120Tomasz PietrzakPD2.5130ATB Augustów 
81.04101Stanisław PochodowiczPD4150SM Zachęta Białystok 
82.12122Krzysztof PoleckiPD2.5181Absolwent Team 
83.04104Adam PopławskiPD493DK Czarna Białostocka 
84.04063Andrzej PrasalskiPD474Hetman Białystok 
85.14279Dzmitry PrasandzeyeuPD1.5140Komanda AIII
86.14706Vadim PtushkinPD0.5150Enigma MińskIII
87.04121Wiesław PuczyłowskiPD1.5130ATB Augustów 
88.04097Andrzej RaczkowskiPD4260Hetman II BiałystokII
89.13653Leszek RutkowskiPD1.5180MOK Mońki 
90.12761Arturas SalaseviciusPD2109Simpleksas Kowno 
91.10862Kamil SawwaPD2.5260Hetman II BiałystokII
92.14278Mikhail SiarebranyPD1124INDI7 Mińsk 
93.04150Wiesław SienkiewiczPD4155Dolina Narwi Łomża 
94.12494Saulius SinkeviciusPD0.5135Simpleksas Kowno 
95.04116Jan SkibickiPD2.5130ATB Augustów 
96.07936Zbigniew SmółkoPD2161MOK Mońki 
97.14146Tomas StakenasPD2109Simpleksas Kowno 
98.14485Mirosław StaniewiczPD0.582Jutrzenka Supraśl 
99.04133Henryk StecewiczPD2.5100DK Czarna Białostocka 
100.04103Dariusz SterniczukPD4208Hetman II Białystok 
101.14995Sergey SukneovPD0140Komanda AIII
102.12493Władysław SzałkiewiczPD2136SM Zachęta Białystok 
103.10833Aleksander SzczupakowskiPD293DK Czarna Białostocka 
104.04052Adam SzemplińskiPD4143Absolwent Team 
105.14611Dariusz SzepietowskiPD1.5115STB II Suwałki 
106.11656Yelena SzochanPD4240Spektr MińskII
107.04135Marian SzpakPD2117Jutrzenka Supraśl 
108.09339Grzegorz ŚwiętochowskiPD282Jutrzenka Supraśl 
109.09328Leon ŚwiętochowskiPD4160Hajnówka 
110.10893Mariusz TatarczukPD1.5180MOK Mońki 
111.12884Anna TompolskaPD2107SM Zachęta Białystok 
112.12757Geraldas UrbonasPD2135Simpleksas Kowno 
113.14151Uladzimir VashkevichPD1.5230INDI7 Mińsk 
114.13626Aliaksandr VasyukevichPD2230INDI7 Mińsk 
115.15051Vadzim VialikiPD0131VIR 
116.09342Andrzej WalkoPD2100DK Czarna Białostocka 
117.07241Marek WasilukPD2160Hajnówka 
118.09763Adam WszeborowskiPD2.5210Dolina Narwi Łomża 
119.11646Sebastian WybranowskiPD2210Dolina Narwi Łomża 
120.07239Bogdan ZakrzewskiPD750Dolina Narwi Łomża 
121.07238Andrzej ZalewskiPD230ATB Augustów 
122.11654Siergiej ZłobiczPD2.5240Spektr MińskII
123.09343Artur ŻukowskiPD1.580DK Czarna Białostocka 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 19573 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://pdlzbs.mgmnet.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.02:52:34 (0.2973/138) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.