Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2000/8783 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
WZBS Gdańsk - III Liga
sobota, 1 stycznia 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.11757Paweł AnastaziakPM2127MERITUM Gdańsk 
2.07775Piotr AnastaziakPM7273SDK TczewI
3.04528Witold AntoniewiczPM7108HOTEL AMBER GdańskII
4.08125Michał ArmatyńskiPM2.5165LOS Gdynia 
5.12127Jarosław BartosińskiPM4300SDK TczewI
6.13639Krzysztof BazeliPM0.557SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
7.08129Edward BednarczykPM4155MERITUM Gdańsk 
8.12624Patryk BerhorstPM1.5175BUDMOR Władysławowo 
9.14230Adam BetlińskiPM2.5210KLIMAT Gdynia 
10.04535Dariusz BoguckiPM12155ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
11.04536Marek BorosPM4122RZEMYK Gdynia 
12.04539Edmund BortkunPM438SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
13.11998Zbigniew BronkPM239ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
14.11728Marcin BrzeskiPM2117BUDMOR Władysławowo 
15.04543Stanisław BrzozowskiPM7169MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
16.08107Maciej BystrzejewskiPM7124LO 3 Gdynia 
17.04549Dariusz ChmielewskiPM2.5260WIMPEL GdańskII
18.08465Henryk ChołujPM4114SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
19.11803Agnieszka ChudyPM2115LO 3 Gdynia 
20.15138Andrzej CieślakPM071MERITUM Gdańsk 
21.12620Bartłomiej CybulaPM1.5175BUDMOR Władysławowo 
22.11729Leszek CzarneckiPM2175BUDMOR Władysławowo 
23.04552Leszek CzarnobajPM2.5165MMTS Kwidzyn 
24.04553Elżbieta CzekajPM7240HOTEL AMBER GdańskII
25.11730Piotr DarznikPM1.5159BUDMOR Władysławowo 
26.09775Alfred DembowskiPM2107RZEMYK Gdynia 
27.04555Adam DerwińskiPM2.5138RZEMYK Gdynia 
28.08130Grzegorz DłutowskiPM419SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
29.12452Andrzej DobkowiczPM2137DK - SM JANOWO II Rumia 
30.04566Krzysztof EustachiewiczPM7135LOS Gdynia 
31.04567Teresa FabijanowskaPM457SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
32.04568Rafał FabrykiewiczPM2.5165LOS Gdynia 
33.04778Piotr FraniewskiPM4181WIMPEL GdańskII
34.11721Bogdan FrydrychowiczPM2160RZEMYK Gdynia 
35.04573Michał GapaPM499CKiS I Pruszcz Gdański 
36.04574Ignacy GawełPM4216HOTEL AMBER GdańskII
37.13793Jan GawełPM2.5230DK - SM JANOWO I Rumia 
38.04576Jerzy GiczelaPM4147KLIMAT Gdynia 
39.10798Kazimierz GierulskiPM2210KLIMAT Gdynia 
40.14460Mieszko GłodkowskiPM0.5110DK - SM JANOWO II Rumia 
41.04579Kazimierz GodlewskiPM2.5180CKiS I Pruszcz Gdański 
42.08618Roland GodlewskiPM2176MMTS Kwidzyn 
43.14430Teresa GórkiewiczPM182DK - SM JANOWO II Rumia 
44.04783Michał GórskiPM7240HOTEL AMBER GdańskII
45.09667Arkadiusz GórzewskiPM4260WIMPEL GdańskII
46.11246Aleksander GrucaPM2.5210KLIMAT Gdynia 
47.04583Janusz GrucaPM1278ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
48.15136Olena GrucaPM0123DK - SM JANOWO II Rumia 
49.12569Anna GutowskaPM1154MMTS Kwidzyn 
50.04590Józef IdczakPM7152SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
51.08056Marek JacykówPM2.5230DK - SM JANOWO I Rumia 
52.04591Tadeusz JakubiakPM2.5170ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
53.04595Jacek JanowiczPM2.5165LOS Gdynia 
54.04596Ryszard JarmużewskiPM4152SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
55.08094Zdzisław JędrzejczakPM2.533CKiS I Pruszcz Gdański 
56.12612Jan KamińskiPM469DK - SM JANOWO I Rumia 
57.08104Zbigniew KamińskiPM2160RZEMYK Gdynia 
58.04602Aleksander KasprzakPM18300SDK TczewI
59.04603Jakub KasprzakPM7240HOTEL AMBER GdańskII
60.11573Piotr KazubPM2.5176MMTS Kwidzyn 
61.13872Maciej KlebbaPM1125BUDMOR Władysławowo 
62.04609Roman KmieciakPM4185MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
63.12983Janusz KobylarskiPM2133SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
64.08097Włodzimierz KocońPM2.5260WIMPEL GdańskII
65.08561Jerzy KomorowskiPM485ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
66.14461Krzysztof KoniecznyPM0.5110DK - SM JANOWO II Rumia 
67.04613Tadeusz KoronowskiPM2.582CKiS I Pruszcz Gdański 
68.13651Roman KowalewskiPM2.5105LOS Gdynia 
69.04621Marek KryniewskiPM4114SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
70.04623Andrzej KulikowskiPM2.5158KLIMAT Gdynia 
71.04624Roman KulpińskiPM4114SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
72.04626Krzysztof KurkiewiczPM414SDK Tczew 
73.10953Dariusz KurysPM2175BUDMOR Władysławowo 
74.04627Jacek KuśmierzPM4180CKiS I Pruszcz Gdański 
75.11997Eugeniusz KuźmińskiPM216ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
76.08083Stanisław LewczukPM2.5150DK - SM JANOWO II Rumia 
77.04636Janusz LiwoszPM2.5162SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
78.13364Adam LonskiPM2.5181LO 3 Gdynia 
79.08087Jan MaciejewskiPM7230DK - SM JANOWO I Rumia 
80.09011Maciej MacurPM136HOTEL AMBER Gdańsk 
81.13365Kamil MadejPM2.5200LO 3 Gdynia 
82.04639Andrzej MalinowskiPM4185MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
83.04640Brunon MalinowskiPM2.5185MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
84.13707Mirosław MałypanPM2143SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
85.13054Wojciech MikusekPM1.596LO 3 Gdynia 
86.04652Jerzy MisiakPM13240HOTEL AMBER GdańskII
87.04655Zbigniew MyrchaPM2.5220MMTS Kwidzyn 
88.04659Krzysztof NiemkiewiczPM4108HOTEL AMBER GdańskII
89.10996Łukasz NierzwickiPM2165LOS Gdynia 
90.04660Marek NiesłuchowskiPM4155ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
91.04661Andrzej NowickiPM2.5170ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
92.13841Marek ParolPM1.5200LO 3 Gdynia 
93.10118Jarosław PęskiPM2.5230DK - SM JANOWO I Rumia 
94.04673Witold PiątkowskiPM4114SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
95.04675Sławomir PiekutPM13137SDK Tczew 
96.12840Andrzej PieperPM2.5161DK - SM JANOWO I Rumia 
97.09768Sebastian PiepióraPM7300SDK TczewI
98.08057Zbigniew PinkiewiczPM12210KLIMAT Gdynia 
99.04680Jacek PiontkePM415LOS Gdynia 
100.10348Dariusz PodfigurnyPM2.585MERITUM Gdańsk 
101.04411Zbigniew PrasekPM457WIMPEL Gdańsk 
102.10354Krzysztof PrzybielskiPM2.584HOTEL AMBER Gdańsk 
103.04689Leszek RadomskiPM2.5180CKiS I Pruszcz Gdański 
104.04691Eugeniusz RogińskiPM4185MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
105.09686Janusz RóżańskiPM1.5150DK - SM JANOWO II Rumia 
106.04693Andrzej RutkiewiczPM2.5137KLIMAT Gdynia 
107.13217Judyta RutkowskaPM1134MERITUM Gdańsk 
108.12885Piotr RutkowskiPM1141MERITUM Gdańsk 
109.10817Bożena RybusPM2220MMTS Kwidzyn 
110.04698Ryszard SierżęgaPM2.5105KLIMAT Gdynia 
111.08068Rafał SmoczyńskiPM2165LOS Gdynia 
112.04702Andrzej StankiewiczPM4152MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
113.04705Andrzej StaszkiewiczPM4170ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
114.04706Zdzisław StawskiPM4135MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
115.12456Krzysztof StefaniakPM0.533MMTS Kwidzyn 
116.15137Ewa StukanPM0150DK - SM JANOWO II Rumia 
117.08565Lechosław SuszkaPM2.5152SEKWENS K.BAZELI Gdańsk 
118.04707Mirosław SzalińskiPM12300SDK TczewI
119.04708Zygmunt SzarmachPM2.534MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
120.11248Radosław SzczepanowskiPM1.5155MERITUM Gdańsk 
121.04712Leszek SzkudlarekPM4105LO 3 Gdynia 
122.04715Henryk SzwarcPM4160RZEMYK Gdynia 
123.10819Marek SzymborskiPM2150DK - SM JANOWO II Rumia 
124.12621Rafał ŚliwińskiPM1125BUDMOR Władysławowo 
125.09689Joanna ŚliwowskaPM2155MERITUM Gdańsk 
126.04717Janusz ŚwiderPM2.5154MMTS Kwidzyn 
127.08122Tomasz TarasiukPM1.5122RZEMYK Gdynia 
128.11509Czesław ThrunPM4118MKSŁ KONRADIA Gdańsk 
129.04719Artur ToeplitzPM4200LO 3 Gdynia 
130.04721Piotr TomczakPM4300SDK TczewI
131.04848Maria TomczewskaPM7107RZEMYK Gdynia 
132.04723Mirosław TroperPM2.5220MMTS Kwidzyn 
133.11733Zbigniew WalkowskiPM2134BUDMOR Władysławowo 
134.04736Romuald WentaPM4120LOS Gdynia 
135.04737Elżbieta WesołowskaPM7180CKiS I Pruszcz Gdański 
136.13056Łukasz WilamowskiPM296LO 3 Gdynia 
137.13595Mateusz WilamowskiPM239LO 3 Gdynia 
138.08115Mirosław WiśniewskiPM1.5115DK - SM JANOWO I Rumia 
139.08110Marcin WolnyPM4114WIMPEL GdańskII
140.09696Grzegorz WołowiecPM2.5260WIMPEL GdańskII
141.04745Kazimierz WołowiecPM2.5180CKiS I Pruszcz Gdański 
142.04747Wojciech WroszPM2.5184DK - SM JANOWO I Rumia 
143.08903Olga ZabulewiczPM2.5105LO 3 Gdynia 
144.10823Piotr ZamiarPM2.5170ANDRZEJKI BIS Gdańsk 
145.04752Krzysztof ZastawnyPM2.5180CKiS I Pruszcz Gdański 
146.12010Dariusz ZielińskiPM2155MERITUM Gdańsk 
147.04756Andrzej ŻaboklickiPM4153RZEMYK Gdynia 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 22143 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.07:16:28 (0.3884/157) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.