Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2124/8883 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT** (9) Grand Prix Polski Teamów 2010/2011
GPP Teamów - Starachowice
piątek, 15 kwietnia 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08513
06658
04662
06973
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
DS
MA
MA
MA
24
19
18
24
4125.00106I
I
I
I
2.07782
05611
06795
10793
Piotr Butryn
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
Natalia Sakowska
MA
WP
WP
MA
7
12
18
7
3129.0093II
II
II
II
3.14276
11652
11656
11654
Pavel Klebanovich
Aleksander Niechoroszew
Yelena Szochan
Siergiej Złobicz
PD
PD
PD
PD
1.5
4
4
2.5
2128.0081II
II
II
II
4.07164
13933
14011
 
Swietłana Bodrenkowa
Oleg Gradovskiy
Ulana Haponowa
Vladimir Nevedomski
PD
PD
PD
PD
4
2
2
0
1125.0070 
 
 
 
5.11092
10937
02831
02843
Tytus Bisping
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
Andrzej Wilkosz
MP
MP
MP
MP
4
7
18
24
123.0058 
 
 
 
6.04250
06680
06706
04451
Bogusław Gierulski
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
Jerzy Skrzypczak
WM
MA
MA
WM
19
24
24
19
122.0047 
 
 
 
7.10570
06954
06994
09550
Wojciech Kaźmierczak
Adam Suwik
Tomasz Wiśniewski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
MA
MA
7
18
12
7
118.0035 
 
 
 
8.06488
06689
13910
06883
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
MA
MA
7
12
2
7
115.0024 
 
 
 
9.01347
10148
06845
06864
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
Tomasz Paluchowski
Andrzej Potyński
SL
MA
MA
MA
18
4
12
18
115.0020 
 
 
 
10.07811
02959
05329
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Olech
Jacek Poletyło
Sławomir Zawiślak
WP
MA
WP
WP
18
18
18
19
115.0018 
 
 
 
11.02876
08852
06426
03002
Wojciech Arczewski
Aleksander Kulik
Jan Pijanowski
Marian Tyrcz
MA
MA
MA
MA
18
2.5
7
7
114.0016 
 
 
 
12.07526
02683
07646
02727
Aleksander Jezioro
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Andrzej Lubojemski
SL
MP
MP
MP
19
7
7
12
113.0014 
 
 
 
13.05176
05310
01661
05520
Michał Kwiecień
Bogusław Pazur
Włodzimierz Starkowski
Marek Wójcicki
WP
WP
DS
WP
24
19
19
18
112.0012 
 
 
 
14.01318
01539
07242
08158
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
Piotr Zatorski
DS
PD
PD
DS
18
19
7
12
112.0010 
 
 
 
15.03109
02966
07603
03542
Andrzej Czech
Stanisław Pająk
Tomasz Pilch
Andrzej Szymczak
SL
SW
SL
SL
12
12
18
13
109.008 
 
 
 
16.13420
02637
14584
02806
Adam Cichoń
Marek Filipowski
Marek Heichel
Wojciech Strzemecki
MP
MP
MP
MP
0.5
12
1
18
107.006 
 
 
 
17.09138
03881
05374
03960
Danuta Kazmucha
Tomasz Osiński
Cezary Serek
Radosław Szczepański
WP
KP
WP
KP
7
7
7
18
106.004 
 
 
 
18.04035
04040
04042
04043
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
PD
PD
4
7
7
7
105.002 
 
 
 
19.14679
06403
02921
06440
Mirosław Kaczor
Eugeniusz Karski
Tadeusz Kowalczewski
Piotr Tuszyński
MA
MA
MA
MA
2
7
12
7
104.00  
 
 
 
20.12450
10217
02497
02533
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
Dariusz Koproń
Tomasz Pawluk
DS
MA
MA
PD
4
2.5
13
2.5
103.00  
 
 
 
21.12152
11358
12123
11903
Marcin Bojarski
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MP
MA
MA
MA
2.5
4
2.5
2.5
103.00  
 
 
 
22.10444
07710
06629
05111
Stefan Cabaj
Andrzej Dudzik
Włodzimierz Ilnicki
Wit Klapper
MA
MP
MA
MP
4
12
13
19
102.00  
 
 
 
23.04144
06638
06904
13316
Adam Chmielewski
Włodzimierz Janeczek
Lech Sadoś
Jerzy Żebrowski
PD
MA
WP
SW
4
7
12
1.5
101.00  
 
 
 
24.13709
02919
02970
03020
Grzegorz Głasek
Aleksander Knawa
Marcin Piwowarczyk
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
SW
SW
2
12
7
7
100.00  
 
 
 
25.04164
04165
12357
10238
Alexander Karbanovich
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
Alexander Zhukov
PD
PD
PD
PD
4
2.5
7
7
99.00  
 
 
 
26.02912
02673
05695
07725
Jacek Janowski
Marek Jaworski
Andrzej Lućko
Grzegorz Superson
SW
MP
SW
MP
18
7
18
4
98.00  
 
 
 
27.02907
02986
02998
03005
Waldemar Haponiuk
Wojciech Stanula
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
SW
SW
4
4
2.5
2
95.00  
 
 
 
28.07777
06551
07114
13028
Ewa Banaszkiewicz
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
Piotr Suchodolski
MA
MA
LD
PM
13
18
7
2.5
95.00  
 
 
 
29.07775
12127
04531
04602
06877
04707
Piotr Anastaziak
Jarosław Bartosiński
Marek Barylewski
Aleksander Kasprzak
Waldemar Radziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
MA
PM
MA
PM
7
4
18
18
12
12
94.00  
 
 
 
 
 
30.04109
02894
05856
07722
Łukasz Brede
Krzysztof Czul
Piotr Walczak
Janusz Wesołowski
MA
PK
LD
PK
12
18
18
12
90.00  
 
 
 
31.10142
05670
05464
11428
Marek Błaszkowski
Andrzej Kozikowski
Witold Turant
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
2.5
12
18
4
89.00  
 
 
 
32.04535
04553
03345
03422
Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
Zbigniew Mącior
Andrzej Piecuch
PM
PM
SL
SL
12
7
18
7
89.00  
 
 
 
33.02671
05651
10534
07642
Ryszard Jaśkiewicz
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
Witold Stachnik
MP
MP
MP
MP
7
13
2.5
4
87.00  
 
 
 
34.12801
13465
06697
10212
Adam Bogdan
Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
Andrzej Terszak
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
7
2.5
77.00  
 
 
 
35.14150
14847
13628
 
Andrey Egorov
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
X Tomilin
PD
PD
PD
-
1.5
0
2
0
77.00  
 
 
 
36.11243
04067
04157
06402
01397
Kazimierz Beyer
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
Sławomir Kamiński
Piotr Korecki
DS
PD
PD
MA
DS
7
4
7
4
4
74.00  
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2496 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.03:16:31 (0.2842/157) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.