Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2082/9696 turniej par

szczegóły imprezy

7. Olsztyński Kongres Brydżowy
I Kongresowy Turniej Par
piątek, 30 września 2011r., godz. 12:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04303
04665
Roman Kierznowski
Kazimierz Omernik
WM
WP
18
18
65.6942III
III
2.04531
04360
Marek Barylewski
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
18
7
62.0739 
 
3.06807
07114
Jan Moszyński
Waldemar Skóra
LD
LD
13
7
59.7436 
 
4.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
59.2733 
 
5.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
59.0330 
 
6.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
57.6828 
 
7.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
57.5325 
 
8.06528
06800
Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
18
18
57.3122 
 
9.04203
04342
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
WM
WM
12
4
56.7219 
 
10.04198
03787
Adolf Bocheński
Adam Kozłowski
WM
LB
12
12
56.0617 
 
11.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
55.9714 
 
12.04684
12196
Józef Pochroń
Zbigniew Skibicki
PM
PM
18
2.5
55.9311 
 
13.04535
04541
Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
PM
PM
12
12
55.549 
 
14.04242
10335
Andrzej Fronczak
Sławomir Wrzosek
WM
WM
18
7
55.368 
 
15.04212
04523
Mirosław Cichocki
Piotr Żurakowski
WM
WM
18
13
55.218 
 
16.08950
07849
Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
@
@
4
18
54.977 
 
17.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
54.957 
 
18.04305
07561
Marek Klepacki
Marek Kuczyński
WM
WM
4
2.5
54.836 
 
19.07809
06978
Piotr Kołuda
Tomasz Ukraiński
WP
PK
13
12
54.546 
 
20.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
@
@
12
7
54.495 
 
21.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
54.105 
 
22.12129
04279
Grzegorz Deptuła
Jan Janiak
WM
WM
4
7
53.655 
 
23.09241
04429
Remigiusz Graczyk
Patryk Reszczyński
WM
WM
4
4
52.434 
 
24.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
@
@
4
18
52.404 
 
25.05830
06954
Robert Stoliński
Adam Suwik
MA
MA
12
18
52.113 
 
26.04195
04328
Filip Bieńkowski
Wiesław Krzemieński
WM
WM
4
12
51.503 
 
27.13465
06697
Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
1.5
7
51.292 
 
28.04179
04469
Paweł Abramski
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
4
50.992 
 
29.12419
15131
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
@
@
0.5
0
50.441 
 
30.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
50.431 
 
31.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
@
@
18
7
50.33  
 
32.06903
06950
Józef Rzepka
Piotr Strzelczyk
MA
MA
4
4
49.85  
 
33.04333
04334
Janina Kulińska
Bogdan Kuliński
@
@
4
13
49.80  
 
34.09037
 
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
NZ
7
0
49.69  
 
35.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
4
49.50  
 
36.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
49.08  
 
37.06675
11610
Andrzej Klik
Paweł Starnawski
MA
MA
7
4
48.85  
 
38.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
@
@
2
4
47.06  
 
39.04365
04497
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Wilga
WM
WM
12
4
46.81  
 
40.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
@
@
0.5
4
46.49  
 
41.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
7
7
46.40  
 
42.04206
04420
Zygmunt Brzozowski
Włodzimierz Pyrczak
WM
WM
4
2
45.98  
 
43.04183
10575
Janina Biała
Czesław Kornacki
WM
WM
1
4
45.76  
 
44.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2
4
44.89  
 
45.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
@
@
1
1
44.78  
 
46.06338
 
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
@
@
4
0
44.12  
 
47. 
08296
Bożena Popowska
Wiesław Skupiński
WM
MA
0
2
43.98  
 
48.04450
04491
Władysław Skowroński
Ewa Tutaj
WM
WM
7
2.5
43.05  
 
49. 
14568
Wojciech Hanelt
Magdalena Wójciak
@
@
0
1
42.95  
 
50.09440
10091
Wanda Jakubowska
Jarosław Pogorzelski
@
@
1.5
0.5
42.64  
 
51.10574
03288
Jan Gorczyca
Paweł Krzyżanowski
WM
SL
2.5
4
41.99  
 
52.15059
04397
Agata Chojnicka
Marcin Palmowski
PM
WM
0.5
2
41.93  
 
53.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
41.36  
 
54.12742
12229
Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
KP
KP
2.5
2.5
40.31  
 
55.04150
13316
Wiesław Sienkiewicz
Jerzy Żebrowski
PD
SW
4
1.5
40.11  
 
56.06877
06904
Waldemar Radziak
Lech Sadoś
MA
WP
12
12
40.09  
 
57.15194
15195
Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
@
@
0
0.5
39.77  
 
58.04400
04546
Jerzy Bludau
Andrzej Daszczuk
WM
WM
1.5
1
38.24  
 
59.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
37.48  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 804 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/olsztyn/W-pt1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-19 g.03:57:40 (0.2713/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.