Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2088/9820 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej par open 19-20
piątek, 21 października 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
7
59.7080II
II
2.10997
13651
Paulina Jatczak
Roman Kowalewski
MA
PM
2.5
2.5
58.1965III
III
3.12999
10084
Adam Krysa
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
4
2.5
57.8155III
III
4.14237
13438
Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
MA
MA
1.5
2.5
57.2748III
II
5.11104
02179
Sławomir Niajko
Kacper Wilczak
ZP
LB
7
4
55.8644 
 
6.09360
07409
Monika Maksymiuk
Anna Pełszyńska
MA
SL
2.5
4
55.8440 
 
7.13941
13696
Piotr Łukianiuk
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
1.5
1.5
53.1436 
 
8.12152
03233
Marcin Bojarski
Paweł Kaleta
MP
SL
2.5
2.5
52.9632 
 
9.13598
11237
Cezary Dudkiewicz
Łukasz Kosma
MA
LD
1.5
2
52.1728 
 
10.11045
08759
Jacek Urbańczyk
Maciej Wężyk
SL
SL
1.5
1.5
50.4824 
 
11.14326
13056
Justyna Duszyńska
Łukasz Wilamowski
PM
PM
1
2
56.2620 
 
12.10778
10595
Joanna Kazmucha
Michał Moryson
WP
WP
2.5
2
52.3116 
 
13.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
4
4
51.5112 
 
14.12926
12927
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2
2
51.088 
 
15.14032
14036
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
DS
DS
0.5
0.5
50.84  
 
16.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
2
2
50.70  
 
17.14103
13505
Agnieszka Porowska
Adam Wierzbicki
MA
MA
1.5
1.5
48.60  
 
18.14027
13617
Łukasz Gałasiński
Marek Makulec
LD
LD
1
1.5
48.15  
 
19.13596
13436
Anna Morgiel
Barbara Rosłon
MA
MA
2.5
2
47.39  
 
20.15218
13650
Andrzej Dzedzej
Marcin Wasłowicz
PM
PM
0
1
46.76  
 
21.14033
14034
Anna Koptewicz
Hanna Loch
DS
DS
0.5
0.5
46.42  
 
22.13872
12621
Maciej Klebba
Rafał Śliwiński
PM
PM
1.5
1.5
45.57  
 
23.14030
14131
Paulina Chojnicka
Jędrzej Kołodziejczyk
DS
SL
0.5
0.5
44.10  
 
24.10784
12848
Maria Nowicka
Natalia Rajczyk
WP
WP
2
1.5
43.61  
 
25.14112
13234
Magda Budzyńska
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
0.5
1
43.60  
 
26.15220
14519
Piotr Mocydlarz
Piotr Winiarczyk
WP
WP
0
1
42.69  
 
27.14248
12847
Agnieszka Hajdasz
Katia Karoń
WP
WP
0.5
0
38.94  
 
28.14879
14270
Sebastian Chajutin
Filip Chudy
DS
DS
0
0.5
38.05  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1016 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-24 g.10:17:33 (0.2114/66) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.