Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Ekstraklasa I Liga II Liga III Liga Pozostałe szczeble DMP Kluby Archiwum Sezon 2023/2024
 
  
 

Klub Singleton Katowice
Śląski WZBS, sezon 2023/2024

Lista zawodników klubu Lista
lp. PID funkcja imię i nazwisko WZBS WK TK PKL składka
2024
1.10965 Jan Adamczyk SL0D30nie
2.09791 Jan Baster SL2.5MW251nie
3.20049 Jerzy Bielanik SL1Ad44nie
4.03060  Henryk Bieniasz SL4MK1427nie
5.03061 Andrzej Biernacki  SL4MK2952tak
6.11359 Magdalena Błaszczyk SL0.5K69tak
7.21670 Marek Bogacz SL1.5M128tak
8.24144 Monika BorowskaSL0D2tak
9.15345 Sławomir Brodziński SL3MR1183tak
10.19856 Jerzy Bucki SL0.5K11nie
11.03081 Stanisław Bujdo SL3MR1822nie
12.07294 Stefania BujdoSL2MO603nie
13.03083 Damian Burek SL5MK5689tak
14.12174 Barbara CelarekSL1.5M407tak
15.19467 Ryszard Chmielewski SL1.5M125tak
16.03087 Bogdan Cholewik SL5MK4108tak
17.19168 Zbigniew Chortyński SL2.5MW1060nie
18.03094 Maciej Chwirut SL5MK3218tak
19.14405 Kazimierz Ciapała SL1Ad50nie
20.13791 Edward Ciesielski SL3MR1003tak
21.21687 Tomasz CimrSL0D1nie
22.23375 Liliana Ciupińska-Wickramasinghe SL0D0nie
23.07287 Tomasz Czajer SL12A2372nie
24.09801 Wojciech Czekaj SL3MR887nie
25.12274 Jarosław Czekalski SL0D13nie
26.21412 Kamil CzernySL1Ad59tak
27.20947 Aleksandra DąbrośSL1Ad17nie
28.18402 Kazimierz Donder SL3MR158nie
29.09952 Stanisław Drabczyk SL5MK7323nie
30.20172 Andrzej Dreksler  SL0D25tak
31.22481 Wiesław Dumania SL0D0nie
32.21584 Jacek Fidler SL2MO402tak
33.23354 Krzysztof Furs SL0D29nie
34.03155 Mariusz GawłowskiSL4MK121tak
35.03158 Andrzej Geisler  SL4MK2746nie
36.14848 Stanisław Gęga SL3MR310tak
37.01323 Rafał GregorowiczSL3MR79tak
38.11388 Jan GrzeszczakSL3MR1456tak
39.14070 Wiktoria Hałas SL1.5M114nie
40.16435 Janusz Hamryszak SL2MO291nie
41.21171 Jacek JakóbskiSL0D1nie
42.23943 Andrzej Jaworski SL0D26tak
43.15599 Jerzy Jeleń  SL2.5MW591tak
44.08690 Andrzej Kaleniak SL1Ad25tak
45.15962 Martin Kaleta  SL1Ad174nie
46.21873 Renata KasprowskaSL0D4nie
47.21874 Krzysztof KasprowskiSL0D6nie
48.06274 Ryszard Kiełczewski   SL18AM13457tak
49.17650 Aleksander Kolasa SL4MK600tak
50.03256 Henryk Kopernok SL5MK6578tak
51.03261 Marek Kostur SL5MK4857tak
52.18088 Józef Kowalik SL2MO102tak
53.18247 Urszula KsiążekSL1Ad20tak
54.24095 Tomasz LewczykSL0D7tak
55.03312 Leonard Lewicki SL4MK349tak
56.19686 Jerzy Lewkowicz SL1Ad81tak
57.23139 Kazimierz Lorens SL1Ad107tak
58.12004 Jan ŁazikiewiczSL0D0tak
59.08704 Krzysztof Łazikiewicz  SL2.5MW230tak
60.03322 Ryszard Łazikiewicz  SL7MM5888tak
61.23604 Marek Majsterkiewicz SL0D4tak
62.03330 Henryk Malczewski SL4MK1832nie
63.19657 Stanisław Malik SL0.5K13nie
64.24096 Łukasz MalinowskiSL0D6tak
65.18740 Dominik Manowski SL0D18nie
66.03340 Jerzy Matyjaszek SL1.5M51tak
67.12728 Czesław Michalak SL11MM9541nie
68.09951 Jacek MichalskiSL4MK1492tak
69.15349 Roman Muszyński SL2MO476nie
70.13484  Andrzej Naziębło SL1.5M120nie
71.18407 Andrzej Odrobiński SL0.5K78nie
72.11000 Jerzy Pala SL5MK1496tak
73.08725 Stanisław Pawłowski SL4MK29nie
74.17973 Zdzisław Pędziałek SL2MO330nie
75.03421 Jacek PiątekSL5MK1776tak
76.03435 Ireneusz Płocha  SL4MK2515tak
77.03454 Jacek RadomskiSL11MM17336tak
78.21917 Zygmunt Radomski SL0D0nie
79.09886 Andrzej Rączaszek  SL1.5M262tak
80.19863 Marian Rehlich SL0D5tak
81.03469 Marzena RopskaSL5MK5568tak
82.16282 Władysław Rosikoń SL2MO329nie
83.03481 Aleksander Sejud SL9MM6929nie
84.03489 Zygmunt Sienicki  SL13A8428tak
85.03498 Zbigniew Słaby SL7MM3306tak
86.03506 Jan Sobol SL9MM7229nie
87.18103 Mariusz StaniecSL0D27tak
88.10219 Jacek Stokowacki  SL5MK2148tak
89.16722 Marek Surówka SL0D22nie
90.15346 Wojciech SzubaSL3MR372tak
91.03539 Jan Szwachuła SL5MK4599nie
92.21271 Tomasz SzymańskiSL0.5K33nie
93.03543 Tomasz Szymczyk SL3MR1627tak
94.03274 Joanna Taczewska SL12A13859nie
95.21003 Zuzanna Taczewska SL0.5K93nie
96.19394 Julian Taczewski SL1.5M16nie
97.03549 Mikołaj Taczewski SL15A9862nie
98.03564 Zdzisław Urbańczyk SL7MM5882tak
99.13016 Janusz Wacławczyk SL2MO675tak
100.15899 Grzegorz Walczewski  SL2MO219nie
101.03576 Andrzej Wandzik SL3MR1551tak
102.21342 Michał WandzikSL0D0nie
103.20478 Tomasz WerykSL0D0nie
104.16937 Ireneusz Wędołowski SL2MO624tak
105.03588 Maciej Wilkoszewski SL7MM1749tak
106.21411 Paweł WnukSL0.5K59tak
107.03611 Zdzisław Wróbel SL5MK540tak
108.18741 Andrzej Zagała SL0D19nie
109.20048 Danuta Zalewska-BielanikSL2.5MW171tak
110.03618 Eugeniusz Zalewski SL9MM10219tak
111.12270 Jan Zieliński SL1.5M250nie
112.15344  Adam Ziętek  SL4MK2089nie
Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, a Twoje uwagi trafią do właściwego administratora bazy danych
Sprawdź, kto jest administratorem w okręgu Śląskim
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-13 g.08:56:04 (0.1304/8) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.