Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Sędziów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Mazowiecki (MA)

Sędzia Międzynarodowy M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.11358Aleksander Krych MA7MMtak304
2.07060Sławomir Latała  MA12Atak5
3.06756Radosław Lula MA5MKtak 
4.15976Stanisław Mączka  MA5MKtak96
5.04662Michał Nowosadzki  MA24AStak 
Sędzia Państwowy P
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MKtak 
2.06506Stefan Berwid  MA4MKtak 
3.07782Piotr Butryn MA15A  
4.06550Arkadiusz Ciechomski MA5MKtak87
5.06562Maciej Czajkowski MA4MKtak154
6.18302Jerzy Danielewicz MA4MK  
7.06580Piotr Dybicz MA11MMtak 
8.06615Jerzy Greś  MA9MMtak66
9.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MMtak23
10.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK  
11.06764Marian Łukasiak  MA5MKtak1
12.07043Sandra Różańska MA3MRtak25
13.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MKtak11
14.06925Maciej Sikora MA11MM  
15.12123Mateusz Stępiński MA9MM  
16.11903Paweł Szymaszczyk MA9MMtak85
17.07871Piotr Zieliński MA5MKtak 
18.08440Jerzy Żabierek  MA0.5K  
Sędzia Regionalny R
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.08392Mikołaj Albrycht MA3MR  
2.08396Andrzej Bernatowicz MA5MK  
3.07779Jan Betley MA9MMtak 
4.02601Rudolf Borusiewicz   MA5MKtak 
5.08988Paweł Gałązka MA4MKtak 
6.10674Grzegorz Górecki  MA4MKtak 
7.17214Karol Konopko  MA2.5MW  
8.17969Anna KosiorekMA2MOtak6
9.13111Grażyna Kościelny MA1Adtak1
10.06281Benedykt Liszewski  MA7MM  
11.06758Tadeusz Luzak  MA12Atak 
12.08293Maciej Majewski MA7MMtak 
13.06337Jerzy Manecki  MA5MKtak 
14.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0Dtak 
15.09105Andrzej Miktus MA4MKtak 
16.11174Kazimierz Osiński MA4MK  
17.08619Anna Sztyber MA5MKtak 
18.18763Maria Zarzycka MA1.5Mtak29
19.07045Witold Żarowski MA12A  
Sędzia Okręgowy O
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.17967Rita Andruszkiewicz MA2MO  
2.06160Mirosław Art  MA7MMtak 
3.16296Jerzy BejmaMA3MRtak 
4.06543Jan Chodorowski  MA18AM  
5.17161Krzysztof Cichy  MA5MK  
6.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5MKtak 
7.06178Adam Ejnik MA5MK  
8.04125Mariusz Faliński  MA5MKtak 
9.06322Kazimierz Falkowski  MA5MKtak 
10.06630Władysław Izdebski   MA13A  
11.14237Dominik Jastrzębski MA3MRtak 
12.08408Bogdan Kaczyński  MA4MKtak 
13.08282Mieczysław Kicior MA5MK  
14.07122Piotr Klichta  MA4MKtak 
15.15511Kacper Kopka  MA7MM  
16.15824Tomasz Kopka MA3MRtak 
17.15855Roman Kowalewicz  MA2.5MWtak17
18.06723Roman Krzemień  MA9MM  
19.06282Wiesław Lubański  MA4MKtak 
20.09360Monika Maksymiuk MA3MR  
21.06214Jan Malinowski MA5MKtak 
22.04161Bartosz Mer MA4MK  
23.06806Zbigniew Mordasewicz MA4MK  
24.06218Andrzej Niewiadomski MA5MKtak 
25.06835Andrzej Orłow   MA7MMtak 
26.16068Konrad Paluszek  MA2MO  
27.09607Henryk Przybysławski  MA5MKtak 
28.06892Stanisław Rumiński  MA11MM  
29.10793Natalia Sakowska MA15A  
30.06911Andrzej Sasin  MA3MRtak 
31.06474Eustachy Semczyszyn MA4MKtak 
32.07642Witold Stachnik MA9MMtak 
33.16069Łukasz Trendak  MA4MKtak 
34.11382Marek Walczak MA9MM  
35.06251Andrzej Wądołowski  MA4MKtak 
36.17655Janusz Wieczorek MA2MO  
37.15480Krystian Woliński MA1.5M  
38.08582Hanna Zdanowicz MA3MR  
39.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK  
Sędzia Klubowy L
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.15380Dawid Barzyk MA2MO  
2.16064Anna Basaj  MA0.5K  
3.06503Jacek Berkowski MA2.5MW  
4.06516Andrzej Borewicz  MA11MM  
5.07051Edward Branicki  MA5MK  
6.09741Wiktor Cała  MA5MK  
7.16053Filip Czaplicki  MA2MO  
8.14971Bartosz Ćwiek MA3MR  
9.10060Andrzej Dąbrowski MA0.5K  
10.13939Zbigniew Dembiński  MA2.5MW  
11.06571Kazimierz Dobrosz MA2.5MW  
12.11928Krystian DowolskiMA5MK  
13.06177Szymon Dutkiewicz MA5MK  
14.08931Andrzej Fengler MA5MK  
15.11588Jacek Gajda MA2.5MW  
16.01305Grzegorz Gardynik   MA19AM  
17.10105Robert Głowacki  MA13Atak 
18.07053Krzysztof Gołaś  MA5MKtak 
19.06990Urszula Górecka-Wideryńska MA3MR  
20.06185Sławomir Grabowski MA5MK  
21.11173Zbigniew Grzeszczyk  MA3MR  
22.09020Kazimierz Grzeszkowiak MA4MK  
23.06266Tadeusz Gumkowski  MA7MMtak 
24.06188Rafał HonczarMA2MO  
25.06628Krzysztof Hordyński MA3MR  
26.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MW  
27.06629Włodzimierz Ilnicki  MA17A  
28.16645Piotr Jasiński  MA5MK  
29.13903Bogdan Jaskulski  MA4MK  
30.18480Witold Jochym MA2MO  
31.06646Jerzy Jodełka  MA5MKtak 
32.06271Stanisław Kalinowski MA7MMtak 
33.06272Andrzej Kalupa MA2.5MWtak 
34.06198Wojciech KałaMA3MR  
35.06661Waldemar Kałużyński  MA9MM  
36.17447Ryszard Karwat MA2MO  
37.06697Jarosław Kostrzewa MA11MM  
38.06698Wojciech Kostrzewa  MA5MK  
39.03790Andrzej Kretkowski  MA4MK  
40.12006Danuta Krupnik MA7MM  
41.12696Krzysztof Kucharski MA2MO  
42.17845Grzegorz Kujszczyk  MA1.5M  
43.06734Wojciech Kulesza  MA13A  
44.06735Krzysztof Kulka  MA7MM  
45.16538Teresa Kulka MA0.5K  
46.07815Lena Leszczyńska MA7MM  
47.06280Tomasz Liszewski MA3MRtak 
48.15773Stanisław Liśkiewicz  MA7MM  
49.09772Jerzy Ludwicki MA0.5K  
50.09416Sławomir Łojewski MA5MK  
51.16065Konrad Majewski  MA3MR  
52.06776Janusz Maliszewski  MA9MM  
53.18784Agnieszka Mankiewicz MA1.5M  
54.17362Jarek Markowski MA2MO  
55.15352Michał Maszenda  MA4MK  
56.15032Rafał Maszenda  MA4MK  
57.18149Karolina Melkonyan MA2MO  
58.14036Joanna Michalska MA2MO  
59.09933Mateusz Milczarek MA2MO  
60.06223Jan Okumski MA4MK  
61.06291Zdzisław Olszewski MA5MK  
62.15760Tadeusz Pawlak MA4MKtak 
63.15357Włodzimierz Pieniążek  MA2.5MW  
64.15262Grzegorz Piotrowski  MA2MO  
65.17083Paweł Płocki MA3MR  
66.06857Marek Pohorecki MA9MM  
67.18505Tomasz PrzegalińskiMA1.5M  
68.11211Wojciech Racz MA4MKtak 
69.06891Beata Rumińska MA5MK  
70.05798Robert RutaMA3MR  
71.11586Waldemar Rybarczyk  MA2.5MW  
72.15263Andrzej Rzechuła MA2.5MW  
73.06904Lech Sadoś  MA12A  
74.16366Andrzej Seiler  MA2.5MW  
75.10381Leszek Skorupka  MA2MOtak 
76.06940Sylwester Sommer MA5MK  
77.16873Jacek SowińskiMA2.5MW  
78.15977Adam Trzaskowski  MA2MO  
79.05852Maciej Turant MA3MR  
80.07867Maria Turant MA3MR  
81.09210Tatiana Verkhos MA4MK  
82.06306Kazimierz Wielechowski  MA12A  
83.18724Piotr Wierzbicki MA1.5M  
84.13938Janusz Woźniak  MA2.5MW  
85.16063Anna Woźnica MA1Ad  
86.05875Marek Wrocławski MA3MR  
87.07021Jerzy Zagrodzki  MA5MK  
88.18760Joanna Zalewska  MA3MR  
89.17030Anna Zaręba  MA3MR  
90.11658Zofia Zaręba MA3MRtak 
91.07029Stanisław ZarzeckiMA3MR  

Łącznie 172 osoby.

* turnieje - liczba wpisanych w systemie MSC Cezar funkcji sędziowskich pełnionych na turniejach (dane rejestrowane od 2017 roku)

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-21 g.10:47:21 (0.2133/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.