Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Opolski (OP)

« poprzednia 1 2 3 4 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
1.09138Danuta Kazmucha OP17A34717-
2.06909Anna Sarniak OP21AM33456-
3.04842Leszek Sztyrak OP19AM28901EAJ SYNIS DIAMENT Opole
4.01865Andrzej Pawlak  OP17A23874EAJ SYNIS DIAMENT Opole
5.15595Maciej Dąbrowski OP9MM18279EAJ SYNIS DIAMENT Opole
6.01807Roman Grzelak OP15A132472AJ SYNIS DIAMENT Opole II
7.10450Jacek Dmowski OP13A12914EAJ SYNIS DIAMENT Opole
8.11600Jarosław Stach OP9MM12239EAJ SYNIS DIAMENT Opole
9.05423Jeremi Stępiński OP19AM12181EAJ SYNIS DIAMENT Opole
10.07854Witalis Talar OP13A11567EAJ SYNIS DIAMENT Opole
11.09822Zdzisław Ingielewicz  OP7MM9541-
12.01739Rafał Wolański OP7MM7836-
13.01643Ewa Sobolewska OP15A65462AJ SYNIS DIAMENT Opole II
14.13071Artur Sulich OP7MM4982EAJ SYNIS DIAMENT Opole
15.01345Maciej Hutyra OP7MM4236-
16.08450Waldemar Szelka OP9MM32312AJ SYNIS DIAMENT Opole II
17.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM15292AJ SYNIS DIAMENT Opole II
18.07124 Ryszard Lachowicz  OP9MM1517-
19.09206Cezary WołczakOP7MM15092AJ SYNIS DIAMENT Opole II
20.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM13193WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
21.01881Marek SkotnicznyOP7MM13172AJ SYNIS DIAMENT Opole II
22.01231Longin Bartnik  OP7MM11832AJ SYNIS DIAMENT Opole II
23.01910Roman Zabłocki  OP5MK10333KB RODŁO Opole
24.01902Sławomir WiszniewskiOP4MK9832RSB RODŁO
25.01824Andrzej Kazimierowicz  OP4MK971OBLOTKA Dobrodzień
26.01822Andrzej Jurkiewicz  OP4MK9212AJ SYNIS DIAMENT Opole II
27.07130Eugeniusz KonikOP4MK900OBLOTKA Dobrodzień
28.01901Jerzy Wiszniewski  OP5MK8933MKS Strzelce Opolskie
29.01858Marek OliwaOP5MK8882RSB RODŁO
30.01820Marek JezierzańskiOP5MK8163PIAST BPEC Brzeg
31.11155Marek BendaOP4MK7993PIAST BPEC Brzeg
32.01839Maciej MacewiczOP7MM7343MICHALAK Kolonowskie
33.01792Alfred Czech OP7MM7273KB RODŁO Opole
34.01843Mieczysław Małek  OP5MK7202AJ SYNIS DIAMENT Opole II
35.01868Włodzimierz Pocztowski  OP7MM6703WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
36.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM6203WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
37.09167Edward Bondarewicz  OP5MK6072RSB RODŁO
38.11161Marek Werner OP4MK5972AJ SYNIS DIAMENT Opole II
39.01835Bogdan Lipczak OP7MM5763WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
40.09192Radosław Sawicki OP5MK5712RSB RODŁO
41.01846Andrzej MaterlaOP5MK5682RSB RODŁO
42.01879Jerzy Serafin OP5MK5522RSB RODŁO
43.05585Stanisław Ciach  OP4MK5103WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
44.01803Stanisław Górski  OP5MK500OBLOTKA Dobrodzień
 01817Ryszard Jakubowski OP11MM5003KB RODŁO Opole
46.01892Leszek SzymaniecOP5MK4803MKS Strzelce Opolskie
47.01916Dariusz Zbieg OP4MK4782RSB RODŁO
48.01874Dariusz Reguła OP7MM4403MICHALAK Kolonowskie
49.07327Andrzej Huńka OP4MK422OZAWSZE RAZEM Kluczbork
50.07126Janusz Kurdej  OP5MK4213MICHALAK Kolonowskie
« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Łącznie 161 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.07:02:39 (0.2062/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.