Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Pomorski (PM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
1.04665Kazimierz Omernik  PM19AM253681GTB - Andrzejki
2.04588Sławomir Henclik  PM18AM229091GTB - Andrzejki
3.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM217851GTB - Andrzejki
4.08117Grażyna Brewiak PM19AM169092GTB - Game Over Gdańsk
5.04735Wacław Wejknis PM17A155511GTB - Andrzejki
6.04527Krzysztof Antas  PM19AM144791GTB - Andrzejki
7.15621Tomasz Gotard  PM19AM128501GTB - Andrzejki
8.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM100201GTB - Andrzejki
9.07190Paweł Chindelewicz  PM12A88142GTB - SDK Tczew
10.06923Jacek Sikora PM7MM67302GTB - Expres z Kaszub
11.04547Andrzej Bunikowski PM18AM66402DARLES SANTERM Gdańsk
12.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM63932GTB - SDK Tczew
13.04751Andrzej Zaleski  PM9MM59021GTB - Andrzejki
14.07794Marta Janeczek PM9MM58972DARLES SANTERM Gdańsk
15.11809Krzysztof Mielnik PM9MM58842GTB - SDK Tczew
16.04707Mirosław Szaliński PM12A58312GTB - SDK Tczew
17.13364Adam Lonski PM7MM49452GTB - SDK Tczew
18.07860 Adam Walczyński  PM7MM4608-
19.04682Jacek Piotrowski  PM12A45552DARLES SANTERM Gdańsk
20.04684 Józef Pochroń   PM19AM4538-
21.04712Leszek Szkudlarek PM9MM41802DARLES SANTERM Gdańsk
22.04852Marta Sikora PM4MK41702GTB - Expres z Kaszub
23.04632Jacek Lew  PM15A41403COMPENSA Gdańsk
24.10148Paulina Klimentowska PM7MM37983WIMPEL Gdańsk
25.04797Ryszard Konopka PM12A37242STB Słupsk
26.04643Bogdan Małysz  PM18AM37223ANDRZEJKI BIS Gdańsk
27.04696Antoni Sękowski  PM18AM36443COMPENSA Gdańsk
28.04553Elżbieta Czekaj PM12A34902DARLES SANTERM Gdańsk
29.04630Jacek LasotaPM11MM33302GTB - Expres z Kaszub
30.04772Bogusław Dyk  PM12A32212STB Słupsk
31.12127Jarosław Bartosiński PM7MM31612GTB - SDK Tczew
32.04798Mirosław Kopowski PM12A30942STB Słupsk
33.11802Marek Banasiński PM12A2905-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
34.04670Mariusz Pater  PM11MM26712KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
35.08119Waldemar Warzała  PM12A26532DARLES SANTERM Gdańsk
36.08903Olga Zabulewicz PM5MK26242DARLES SANTERM Gdańsk
37.04732Michał Wantke PM11MM25752GTB - Expres z Kaszub
38.04820Wiesław Mączkowski PM12A25642STB Słupsk
39.08899Marcin OsmańskiPM5MK25392GTB - Expres z Kaszub
40.10809Ryszard Leśniewski PM9MM25362STB Słupsk
41.08078Edmund Pinkiewicz  PM12A23643COMPENSA Gdańsk
42.04549Dariusz ChmielewskiPM5MK22492DARLES SANTERM Gdańsk
43.10794Aleksander Chrenowski PM13A22282GTB - BLACKWOOD Gdańsk
44.09768Sebastian Piepióra PM9MM21792KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
45.06837Marek Osiecki PM11MM21332GTB - SDK Tczew
46.15802Adam Suchodolski PM4MK21292GTB - BLACKWOOD Gdańsk
47.04783Michał Górski PM9MM21102KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
48.04781Andrzej GarstkaPM9MM20462STB Słupsk
49.09667Arkadiusz GórzewskiPM7MM20432GTB - BLACKWOOD Gdańsk
50.14753Jarosław PiaseckiPM12A2013-
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Łącznie 359 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.07:09:37 (0.1967/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.