Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3056/16432 turniej par

szczegóły imprezy

29. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej EX-4
piątek, 19 czerwca 2015r., godz. 19:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07271
14783
Adrian Bakalarz
Patryk Patreuha
SL
DS
5
2
69.7213
2.14525
14284
Przemysław Kurzak
Witold Petryszyn
MP
MP
2
2.5
63.7612
3.04603
01486
Jakub Kasprzak
Marek Markowski
PM
WP
11
12
62.8711
4.15059
08158
Agata Chojnicka
Piotr Zatorski
PM
SW
2
17
61.3711
5.10953
03339
Dariusz Kurys
Jerzy Matura
PM
SL
3
3
61.1810
6.13855
16623
Piotr Konarski
Wojciech Ligman
SL
PM
1.5
1.5
60.879
7.16256
15016
Paul Kokot
Katarzyna Urbańczyk
DS
SL
1
1.5
60.648
8.16743
16659
Michał Kuczkowski
Oskar Trybus
MP
MP
1.5
1.5
60.597
9.14522
06923
Aleksandra Byra
Jacek Sikora
MP
PM
2
4
60.526
10.14915
14084
Kamil Huda
Aleksander Mydlarski
SL
SL
1.5
1.5
60.225
11.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2
4
59.305
12.17095
16567
Julia Franczyk
Maciej Mrowicki
LB
LB
0.5
1
59.004
13.14541
15348
Krzysztof Superson
Kinga Zawada
MP
SL
4
1.5
58.773
14.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
0
0.5
57.853
15.15558
14195
Jakub Konador
Jarosław Skibiński
MA
MA
1
1.5
57.403
16.05376
15930
Jan Sibilski
Marcin Tomaszyk
WP
WP
5
1
57.293
17.15414
17611
Wojciech Okuniewski
Jakub Pilachowski
PM
PM
1
0
56.802
18.13076
16341
Michał Krysa
Mateusz Krzemyk
MP
MP
4
1
56.312
19.16572
16568
Klaudia Galasińska
Kacper Rymarczyk
LB
LB
1
1
55.232
20.16255
16699
Joanna Kokot
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1
1
54.792
21.16898
16908
Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
MP
MP
1.5
1.5
54.752
22.06580
16541
Piotr Dybicz
Anna Wiązecka
MA
MA
11
1.5
54.342
23.16123
17110
Anna Lehnhardt
Dominika Lenart
WP
WP
1
0
53.362
24.17001
14283
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
MP
MP
2
2.5
52.931
25.16585
01636
Adam Pigulski
Józef Sławenta
DS
DS
1
5
52.701
26.13540
14088
Ewa Dziubińska
Teresa Wojtusiak
SL
SL
1.5
1.5
52.521
27.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
0.5
0.5
52.421
28.14845
16608
Robert Krawczyk
Małgorzata Kurkowska
PM
PM
3
1.5
52.271
29.17220
17218
Maciej Bartczak
Michał Ołtarzewski
MA
MA
0
0
50.951
30.14286
15803
Błażej Krawczyk
Monika Suchodolska
MP
PM
4
2
50.731
31.15380
14782
Dawid Barzyk
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
2
50.12 
32.17236
16610
Tomasz Kanas
Adrian Kużel
PM
PM
0
0.5
50.01 
33.16529
16457
Szymon Konkel
Sylwia Suchodolska
PM
PM
0
0
49.86 
34.16993
06697
Ziemowit Głowaczewski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
0
9
49.57 
35.17668
17375
Aleksander Krauze
Antoni Wiśniewski
-
MA
0
0
48.29 
36.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
MA
1
0.5
48.16 
37.16380
16069
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
MA
MA
2
2
47.81 
38. 
 
Artur Szybowski
Marek Ziółkowski
-
-
0
0
47.33 
39.14853
15259
Anna Litwora
Dominika Ocylok
MP
MP
1.5
1
47.33 
40.17108
17572
Łukasz Bielejewski
Michalina Krysiak
WP
PM
0
0
46.11 
41.17247
17300
Michał Diak
Patrycja Romanowicz
WP
DS
0
0.5
45.89 
42.17577
17324
Maciej Jankowski
Mikołaj Jankowski
WP
WP
0
0
45.62 
43.15849
15802
Dominik Krajnik
Adam Suchodolski
PM
PM
1
2
45.14 
44.16643
16644
Igor Marczak
Filip Wrona
MA
MA
0.5
0.5
45.09 
45.17336
17537
Jan Cieśliński
Jakub Kozak
WP
WP
0
0
44.29 
46.16558
15931
Jan Jankowski
Kajetan Wroński
WP
WP
1
1.5
44.14 
47.17618
17193
Krzysztof Krzeszowski
Kacper Tanaś
LB
LB
0
0.5
43.68 
48.16921
16926
Łukasz Radliński
Oskar Tokarczuk
DS
DS
0
0
41.49 
49.16570
17096
Adrianna Kicińska
Jakub Pietrończyk
LB
LB
1
0.5
40.64 
50.15962
15567
Martin Kaleta
Sandra Plewnia
SL
SL
0
0.5
40.41 
51.17097
17094
Kacper Figura
Sandra Wilcząb
LB
LB
0.5
0.5
40.40 
52.16134
15899
Dominik Caus
Grzegorz Walczewski
SL
SL
0.5
1
40.18 
53.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2
1.5
39.69 
54.17553
16563
Kacper Adamiak
Aleksander Bogdański
WP
WP
0
0.5
38.93 
55.17614
17613
Błażej Franczyk
Nicola Łuczak
LB
LB
0
0
37.09 
56.17666
17159
Karolina Korgul
Marta Sadlej
-
MA
0
0
35.77 
57.17671
17667
Andrzej Borkowski
Tuan Tran
-
-
0
0
30.12 
58.14810
17119
Mikołaj Dziubiński
Arkadiusz Kowal
SL
SL
1
0
29.57 
59.17670
17669
Ada Siembor
Bartosz Siembor
-
-
0
0
29.06 

Łącznie 268 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/mpms/W-ex4.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-06 g.02:14:39 (0.3216/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.