Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4076/22972 turniej par

szczegóły imprezy

XII. Tarnowski Mityng Brydżowy
XII Memoriał Tarnowskich Brydżystów
sobota, 3 listopada 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.09835
11471
Tomasz Kłys
Maciej Rodzaj
WP
MP
5
9
64.5028
2.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
44.3624
3.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
36.2921
4.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
32.2117
5.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
30.6414
6.07616
02803
Jerzy Stępień
Adam Stono
MP
MP
4
11
30.3610
7.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
5
20.717
8.01006
01090
Zdzisław Baryła
Bogusław Kruczek
PK
PK
4
11
14.866
9.01128
01208
Roman Opaliński
Adam Żarnowski
PK
PK
18
12
13.295
10.07393
15326
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
MP
MP
7
0.5
12.504
11.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
11.644
12.09797
02663
Janusz Buksa
Jacek Herman
MP
MP
7
11
9.293
13.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
7.643
14.19050
07322
Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
MP
MP
3
7
3.932
15.02666
03529
Andrzej Hycnar
Jacek Szczerbowski
PK
SL
13
7
3.291
16.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
0.291
17.18554
02787
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
MP
MP
3
9
-0.211
18.02819
09433
Halina Święch
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
-2.141
19.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
-2.211
20.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
-2.641
21.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
-4.711
22. 
11232
Zdzisław Czajkowski
Zbigniew Świderek
-
MP
0
4
-8.361
23.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
-10.001
24.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
-17.001
25.16432
02775
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
1.5
5
-17.141
26.07532
07520
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
MP
MP
7
5
-17.211
27.14142
02752
Ryhor Abramovich
Leszek Nowak
SW
MP
2.5
7
-34.071
28.19204
19202
Henryk Płonka
Tomasz Wacław
SL
SL
0
0.5
-34.791
29. 
19435
Maria Karolewska
Włodzimierz Rączka
-
DS
0
4
-38.641
30.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
-38.711
31.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
-47.931

Łącznie 330 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.06:51:07 (0.2153/72) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.