Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4076/22973 turniej par

szczegóły imprezy

XII. Tarnowski Mityng Brydżowy
XXV Turniej Pamięci Jurka Bojarskiego
sobota, 3 listopada 2018r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02666
15120
Andrzej Hycnar
Agnieszka Pietrzyk
PK
SL
13
5
58.4229
2.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
58.0726
3.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
57.5023
4.03529
12899
Jacek Szczerbowski
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
55.7419
5.02819
09433
Halina Święch
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
54.9616
6.09797
02663
Janusz Buksa
Jacek Herman
MP
MP
7
11
54.9213
7.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
54.5210
8.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
53.057
9.09835
11471
Tomasz Kłys
Maciej Rodzaj
WP
MP
5
9
52.876
10.01128
01208
Roman Opaliński
Adam Żarnowski
PK
PK
18
12
52.735
11.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
52.685
12.07322
07613
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
52.554
13.07644
12753
Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
MP
MP
5
4
52.424
14.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
52.253
15.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
52.213
16.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
51.962
17.07532
07520
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
MP
MP
7
5
50.552
18.19204
19202
Henryk Płonka
Tomasz Wacław
SL
SL
0
0.5
50.071
19.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
49.591
20.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
49.111
21.01006
01090
Zdzisław Baryła
Bogusław Kruczek
PK
PK
4
11
48.781
22.18788
01054
Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
MP
MP
1.5
13
48.591
23.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
48.471
24.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
48.071
25. 
19435
Maria Karolewska
Włodzimierz Rączka
-
DS
0
4
47.691
26.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
5
46.881
27.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
46.721
28.07616
02803
Jerzy Stępień
Adam Stono
MP
MP
4
11
46.531
29.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
46.521
30. 
07393
Anna Gabriel
Leszek Gabriel
-
MP
0
7
46.461
31.14142
02752
Ryhor Abramovich
Leszek Nowak
SW
MP
2.5
7
45.151
32.02795
11232
Władysław Słowik
Zbigniew Świderek
MP
MP
11
4
44.821
33.18554
02787
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
MP
MP
3
9
43.751
34.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
43.631
35.16432
02775
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
1.5
5
43.131

Łącznie 390 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.06:50:27 (0.2358/80) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.